Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Demek her zaman öyle =) Bence ağzına biber sürdürtmez Pekmez her zaman böyleyse

Hatun haklı dağılın

Son zamanlarda çok üretkenim ama bi kendime faydam yok bu fikir senlen ilgili ama len

Ben de saçma sapan fikirciklere sahibim ama kimseye faydası yok

Söyle len merak ettim

Yok yok Beyinciğime yet sadece Kızın üstüne üstüne gidiyoz, beni kovcak birazdan

Kovmaz kovmaz beyinciğim

O kovsa bileeem buranın patlağı benim. Yani %33.333333 hissem var burda

%33.3333lük kısımda takılırız biz de

Hımmm =) Tanırız bizde Ben biraz Fransız kaldım size Ne zamandandır tanışıyosunuz?

Baya oldu yani sene olmasada bu topik açılmadan aylar önce falan tanısıyorduk topğide birlikte açma kararı aldık zaten pekmez tuba bi de ben
ygs yopiğinde mi tanısmıstık biz len pekmez bak unutmuyorm hiç

Matematikle mi vuruyosun len güzel Türkçe'mle batırırım seni kız senden için dedi kovmaz diye bence
(Ben yanlıs anladıysam burdan falezlere gidicem bu arada)

Yaaaaaa gördün mü 2 dk' da çözdüm seni Kıyamaz sana belli belli seviyo

Baya oldu yani sene olmasada bu topik açılmadan aylar önce falan tanısıyorduk topğide birlikte açma kararı aldık zaten pekmez tuba bi de ben
ygs yopiğinde mi tanısmıstık biz len pekmez bak unutmuyorm hiç

Evet ygsden tanıştık kuzum ordan her şeysimiz aynı çıkmaya başladı. Sonra böyle olduk bak aha da böyle:13:

Matematikle mi vuruyosun len güzel Türkçe'mle batırırım seni kız senden için dedi kovmaz diye bence
(Ben yanlıs anladıysam burdan falezlere gidicem bu arada)

Olmadı birlikte gideriz

Miniğininfaresii bak ne diyeceğim sana ilk sayfada bizim anılarımız bölümümüz var topiğimize arayı uzatmadan uğrayacaksan seni de ekleyim oraya

Evet ygsden tanıştık kuzum ordan her şeysimiz aynı çıkmaya başladı. Sonra böyle olduk bak aha da böyle:13:

Olmadı birlikte gideriz

Ay Allahımm ne güldüm yine gece gece He biz tubayla sabah plan yaptık İstanbul'a gidiyoz sende geliyosun Eylül zaten orda orda toplancaz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…