Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Miniğininfaresii sende kendinden bahsetsene biraz tanıyalım tanısalım istiyorum:)
Bizimle ilgili sormak istediklerine cevap veririz varsa :)

Bide bizimle ilgili bi şey söylemek istedim bizde bunaklık var pekmezle unutuyoruz biz :26: Birbirimizi nasıl tanıdık unuta unuta bilmiyorum :KK9:

Plan şöyle önce ben yerleşiyorum oraya siz de bana geliyosunuz misafir oluyosunuz bana börekler açıyorum size :KK1: Eylül'de orda zaten o da geliyo öyle yani bil istedim planımız bu 007pekmez__akilli :KK1:

İsterseniz bize de gelirsiniz misafirliğe anneannem var üst katına yerleşir kadını hayattan soğutabiliriz, ben bu potansiyeli gördüm bizde :KK49: :KK51::KK53:

pencereden atlarım bayramınızı kutlarımmmmm:KK53::KK53: anee bi dak. hatlar karıştıı:KK53::KK53: burayada bi gelimm dedim yegennnn değişiklik iyi olurrr hep monotonn:KK14::KK14::KK14:

Miniğininfaresii sende kendinden bahsetsene biraz tanıyalım tanısalım istiyorum:)
Bizimle ilgili sormak istediklerine cevap veririz varsa :)

Bide bizimle ilgili bi şey söylemek istedim bizde bunaklık var pekmezle unutuyoruz biz :26: Birbirimizi nasıl tanıdık unuta unuta bilmiyorum :KK9:

Sorun değil canım bende de var o bunaklık :KK53: Sevdicek zamanında uyush olurdu alıştı garibim :KK1: Ben 19 yaşındayım(19,5 ta olur :) Öss'ye hazırlanıyorum, tercih vermediğim için 3. yıla kaldım :KK37: 2.5 yıllık ilişkim var. Mmm başka bişi gelmiyor siz sorarsınız :) Ha bide KK'ya 1 yıldan fazladır üyeyim bizim topik vardı, çok çok sevdiğimiz arkadaşlar, sağolsun bi arkadaş(!) sayesinde kapandı topik :KK14: öyle işte :) Sizler kaç yaşındasınız? Neler yaparsınız? Seni biliorum gerçi de Pekmezi bilmiorum :KK53:

İsterseniz bize de gelirsiniz misafirliğe anneannem var üst katına yerleşir kadını hayattan soğutabiliriz, ben bu potansiyeli gördüm bizde :KK49: :KK51::KK53:

Yaaşlıya saygı ve hürmetten ötürü yapmayalım böyle şeysiler :KK1:
Benim eve gelirsiniz len daha komikli oluruz :KK1:

Hoşgeldin sevgii:KK42:

Sorun değil canım bende de var o bunaklık :KK53: Sevdicek zamanında uyush olurdu alıştı garibim :KK1: Ben 19 yaşındayım(19,5 ta olur :) Öss'ye hazırlanıyorum, tercih vermediğim için 3. yıla kaldım :KK37: 2.5 yıllık ilişkim var. Mmm başka bişi gelmiyor siz sorarsınız :) Ha bide KK'ya 1 yıldan fazladır üyeyim bizim topik vardı, çok çok sevdiğimiz arkadaşlar, sağolsun bi arkadaş(!) sayesinde kapandı topik :KK14: öyle işte :) Sizler kaç yaşındasınız? Neler yaparsınız? Seni biliorum gerçi de Pekmezi bilmiorum :KK53:

Biliyorum kuzum o topiğe bende uğrardım arada kısmet diyelim :KK61:
Pekmeez onun da 4 senelik bi ilişkisi var sevdiceği askerde o bir teskere güzeli :KK1:
Şu an çalışmıyo okumuyo sınava girecek ama bi de örgü kursuna gidiyo kendileri :KK1:

Biliyorum kuzum o topiğe bende uğrardım arada kısmet diyelim :KK61:
Pekmeez onun da 4 senelik bi ilişkisi var sevdiceği askerde o bir teskere güzeli :KK1:
Şu an çalışmıyo okumuyo sınava girecek ama bi de örgü kursuna gidiyo kendileri :KK1:

Hımmm =) Allah kavuştursun Pekmezcim.. Bende örgü öğrenmek istiyorummmmm :KK52:

bakıymm bi en son görüşmeyeli 1 dak 10 saniye olmuşş zamandan bu yana iyiymmmm yegenn en son senin için hain planlar yapıoydumm nann:KK53::KK53: bu topiki görüne aklıma kremalı börek sütlü çörek geliyo yine mi acıktım nneeee:KK56::KK56::KK56:

Sana çüş demek istiyorum herkesin yüksek misadesiyle :KK53:

Çüüüüüş lan çüş ne açsın oolum :KK53:

Beni salıncaklara götürcen mi :KK23::KK1:

Yaaşlıya saygı ve hürmetten ötürü yapmayalım böyle şeysiler :KK1:
Benim eve gelirsiniz len daha komikli oluruz :KK1:

Hoşgeldin sevgii:KK42:[/I]

O da uyar :KK1:

Ben de 18im :KK55: 18,33 de olur :KK1: :KK53:

Tercihleri ciddiye almadığım için şu an ev sarmaşığıyım :KK6:

Asker yareniyim En Büyük TÜRKİYE4 buçuk yıldır birlikteyiz :nazar:

Genelde çok sıkılırım ve mütemadiyen açım :KK53:

arada gelir ağlarım buralarda sevdiceğimin içine öküz kaçtığı zamanlar olur tabi bu ağlamalarım :KK49:

Sonra öküz çıkınca gülmeye başlarım.

Çok nadir komikli olurum böyle :KK53:

Bu kadar işte aklıma başka anlatacak şey gelmedi :KK53::44::KK42:

arada gelir ağlarım buralarda sevdiceğimin içine öküz kaçtığı zamanlar olur tabi bu ağlamalarım :KK49:

sen bana cüssss dediğin içinnn götürmicemmmm işte pışıkkkkkk :KK59: :KK59: :KK59:

Ne konuşuyon len ben bunların hepsini anlatmıştım :KK35::KK36::KK9:

Hımmm =) Allah kavuştursun Pekmezcim.. Bende örgü öğrenmek istiyorummmmm :KK52:

Seneye giriciiim ben sınava :KK61:

Bu sene her türlü uyuşukluk pozisyonu ve fırsatını denediğim için çalışma fırsatım olmadı :KK51:

Örgüye de 2 gündür gidiyorum ve hocaya eziyet olup çile çektirdim öğrenene kadar ama şu an itibariyle o binbir güçlükle öğrendiğim modelden vazgeçmiş bulunmaktayım :KK53:

X