Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Kızlar ben geldiim Cidden zor ya uzun süreli ilişki yürütmek, çok güzel ama sorumluluğu fazla Tuğçem n'aptın canım, barıştınız inşallah.

Bitanem küs değiliz konuşuyoruz ama soğuk yani. Dün gecede konuştuk bana biraz müsade et sınava kadar dedi bende ayrılalım mı demek istiyosun dedim hayır ayrılmak değil üstüme gelme lütfen sınava 1 ay kaldı ikimizde birbirimizin zamanını alıyoruz böyle kavga ederek dedi. Sende üzülme bilmem ne işte valla artık ne yapmak istiyor anlamadım belli benden soğumuş hissediyorumda hayatında başka birisi olabilir mi acaba :26:

yok artık hepimiz böyle zamanlarda böyle düşünürüz canım belli bizimde aramızın kötü olduğu zaman arkadaşına sormuştum birimi var dye rahat ol öyle bir şey yoktur

yok artık hepimiz böyle zamanlarda böyle düşünürüz canım belli bizimde aramızın kötü olduğu zaman arkadaşına sormuştum birimi var dye rahat ol öyle bir şey yoktur

Ay bana sınava kadar müsade et bilmem ne diyince şaşırdım yani bunu diyen benim tembel sevgilim düşün bu sene derslere verdi kendini bide az kalınca stres yaptı üstüne ben konuşup dır dır ediyorum sanırım ondanda bunaldı.
Nasıl düzelcez bakalım :26:

canım rahat ol önce takılma bak o özlerse düzelir herşey erkekler böyledir bir cadılığımızı görsünler hemen tavır trip uzak durmalar falan başlar sen üstüne düşme fazla özlesin seni o düzelmeye başlar yavaş yavaş sen bu sürede sakin olmaya çalış

Haklısın bitanem ben biraz sabırsız olduğum için. Çok üstüne düşmüycem çok uzak durmucam sakin olucam oda seviyorsa yavaş yavaş düzelir zaten.

alışır bebeim ya acaba niye bu kadar sinirli oluyoruz

boşver sen moralini yüksek tut bebeim

[video=youtube;vbqaaPr3ODA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vbqaaPr3ODA[/video]

Aşk bana yaramıyor cidden hep bi stres hep bi takıntı
Çok iyi geldi bu teşekkür ederim bebeğim

[video=youtube;fH5OcwnAdTc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fH5OcwnAdTc[/video]

:3 2:

Son düzenleme:

Hım ii Canımm benim. Hayır ya aklına bile getirme, başka birini felan. Canım haklı sınava az kaldı gergin olması gayet normal. Benim sevdicekte öyle diken üstünde sürekli, çok gergin, stres yapıyo baya. Onun kadar olmasam da bende öyle Sevdiceğin de haklı, şimdi kendi kendine 'sınava 1 ay kaldı biz birbirimizi yiyiyoruz' diyodur. Dediğim gibi başka biri felan diye düşünme, kırılmış sadece zaman alıcak biraz. Düzelir Canım..

Doğru diyorsun bitanem düzelmeye başladı biraz 1 haftadır soğuktu şimdi aşkım demeye başladı daha iyi olucak inş :)

Günaydın şekerlerr temizlik yaparak başladım ya güne daya yeni ayıyor gün
Nasılsınız ?
Forum sahibesi olarak ben çıktıktan sonra yazılan her şeyi okudum.
Tuğçeee balım çocuk bir şey dememiş ki zaman istemiş ve doğru söylemiş biraz uzak kalın ve sınava odaklanın daha sonrasında sınav stresinizde biter gider ve daha rahatlarsınız derim aklına kötü şeyler getirip kötüyü çağırma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…