Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Günaydın şekerlerr temizlik yaparak başladım ya güne daya yeni ayıyor gün :KK9:
Nasılsınız ?
Forum sahibesi olarak ben çıktıktan sonra yazılan her şeyi okudum. :KK51:
Tuğçeee balım çocuk bir şey dememiş ki zaman istemiş ve doğru söylemiş biraz uzak kalın ve sınava odaklanın daha sonrasında sınav stresinizde biter gider ve daha rahatlarsınız derim aklına kötü şeyler getirip kötüyü çağırma :KK61:

Günaydın sanada kuzum :KK1: iyiyim çok şükür sen nasılsın ?
Dün gece öyle diyince kendi kendime yine bozuldum ama belli etmedim sen nasıl istersen vs dedim. Haklıda aslında zaten kaldı şurda 1 ay 25 martta benim doğum günüm buraya gelceğini söylüyordu belki bizim için başlangıç olabilir :)

Son düzenleme:
Günaydın sanada kuzum :KK1: iyiyim çok şükür sen nasılsın ?
Dün gece öyle diyince kendi kendime yine bozuldum ama belli etmedim sen nasıl istersen vs dedim. Haklıda aslında zaten kaldı şurda 1 ay 25 martta benim doğum günüm buraya gelceğini söylüyordu belki bizim için başlangıç olabilir :)

Bencede birbirinizi yıpratmamaya çalışın :KK61:

Bir şeyi yokmuş kuzum kaza yaptım ben diye aradı bende iyimisin nerdesin diye telaşlandım.
Babası geliyormuş çok konuşamadık iyiyim ben merak etme dedi. Arabayı hızlı sürdüğü için bekliyordum böyle bişey zaten...

Geçmiş olsun kuzum umarım ders olur ona hız yapmaz :26:

Bir şeyi yokmuş kuzum kaza yaptım ben diye aradı bende iyimisin nerdesin diye telaşlandım.
Babası geliyormuş çok konuşamadık iyiyim ben merak etme dedi. Arabayı hızlı sürdüğü için bekliyordum böyle bişey zaten...

anladım canım ya çok geçmiş olsun üzüldüm Allah korumuş :26:

Aynen mesela ben şuan kendimi acayip rahatlamış hissediyorum psikolojik olarak :)

Dışarıda da dün akşamdan beri aralıksız yağmur yağıyor. Acayip kasvetli ya sevmiyorum böyle :26:

Ay burdada bardaktan boşalır gibi yağmur yağıyor baya 2 gündür havada karanlık oluyor içim sıkılıyor sanki :)

X