Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben iyiyim kuzum, off ablam deli etti örümceği öldürttü zorla bana odamıza nereden girdiyse niye ben katil oluyorsam hepİçim acıdı ama napiim

hahah bu mübarek aşk gününde katil oldun belkide karısına gidiyordu falan dicem aman saçmalıyorum

hahah bu mübarek aşk gününde katil oldun belkide karısına gidiyordu falan dicem aman saçmalıyorum

Ne karısına gitcek len benim odayı basmış diyorum ya suratıma çıksa gece ağ kursa napcem ben o zamn öleyim mi napiim ama canım acır

Ne karısına gitcek len benim odayı basmış diyorum ya suratıma çıksa gece ağ kursa napcem ben o zamn öleyim mi napiim ama canım acır

oyy kıyamam ama aşka saygım sonsuz görüldüğü üzere ne pislikler gördüm yılmadım hala

Komikli günündesin kuzum

Banane kaşmasaymış o zaman gözünden

ayy ivit pekmezim pek gülmeli bigündeyim dün baya bi moda girmiştimde

Hep gülmeli modda ol aryzim ya özledik bak valla

Hiç kolay değil kuzum atlattıklarım atlatmışta değilim üstünü örtüyorum açık veriyor bazenleri.
Geçicek biliyorum dua ediyorum sürekli aklınıza geldikçe sizde edin lütfen ona karşı hiç bir his beslemiyorum.
Ama yaşadıklarımı hazdemedim..

Haklısın balım kolay değil tabi ki.

Ama güçlü olmaya çalışıyorsun sen her şeyi bir kenara bırakmadın yani..

İnşallah en kısa zamanda atlatırsın Aklıma geldikçe hepinize ediyorum ben dua canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…