Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Oluum atar yapma bana Açmeycen tabi
Ben sana pm atcaktım dur onu atayım.

Çok teşekkür ediyorum, çok mutlu oldum.
Allah senin de kalbine göre versin inşallah.
Ben çıkıyorum, iyi akşamlar.
Mümkün oldukça görüşelim, lütfen.

amin canım benim :)
iyi akşamlar tabiki ben hep burdayım beni burda bulabilirsin bende bulurum seni diğer topiklerde konuşuruz :) :)
kendine iyi bak

Kızlar benim internetim mi tank gibiii pc mi tank gibiii yoksa site mi tank gibi :44:

İçlerinden biri tank gibi ama çözemedim :44:

Belki de hepsi öyledir

Fıtık şeysi oldum burda

Oluum atar yapma bana Açmeycen tabi
Ben sana pm atcaktım dur onu atayım.

At bebeğim bekliyorum

Sevgi, sadakat, güven falın çok güzel.

Sevgilin stresli döneminde, askerdeyse normal olarak :)

Normalde olduğundan daha anlayışsız olabilir bu dönemler sana karşı, senin alttan alman gerekli.

Bir kaç arkadaşıyla ilgili üzüntüsü olacak sevgilinizin sanırım askerlik arkadaşları aynı çevredeler çünkü.

Zaten ciddi ve temelli bir ilişkiniz var daha da güçlenecek, askerlikte sevgilin sana daha çok bağlanıyor.

Şu anda da zaten görüşme planları yapmakla meşgul.

Bazen sana yansıtmadığı çok sorunu olabilir canım, bu dönem ona kat kat ilgi göster.

Alyans çıktı nişanlı mısınız bilmiyorum, ya nişanlılık ya evlilik demektir.

Gerçi ikiside aynı sonuca çıkıyor neyse :)

Kendini sen de fazla sıkma, için şişmiş yani düşüne düşüne her şeyi.

Hayatı akışına bırakmak en güzeli sanırım :)

Bu daaa benim falııım

öyle diycem olum senin derdin ne len diycem
benim saç bonus ya iki saatte düzelşiyor ondan çıkıp saç düzleştircem daha canım off offffffffffffffffffffffffffffffff

Enee sen kıvırcık mısın ama düzdü senin o foto düzleştiricili miydi bence düzleştirme ben çok seviyorum kıvırcıkları

Enee sen kıvırcık mısın ama düzdü senin o foto düzleştiricili miydi bence düzleştirme ben çok seviyorum kıvırcıkları [/I]

kıvırcığım bende nefret ediyorum canım hep düzdür saçım düzleştirirm öyle napayım kıvırcık kullanmadım bir kerem bile

kıvırcığım bende nefret ediyorum canım hep düzdür saçım düzleştirirm öyle napayım kıvırcık kullanmadım bir kerem bile

Eneee ben de çok severim kıvırcıklarııı kendimi de ne emek zahmet kıvırcıklaştırmaya uğraşıyorum bi bilsen

Şööyle bi güzel köpüklesen çok güzel olur bence

Dene bi kere de olsa kullan kendi saçını.. Sonra düzleştire düzleştire kıvırcıkları bozulur kuzum pişman olma :26:

canım sevdicek yasaklamış her şeyi buna kıvırcık saçta dahil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…