Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bana Damla da diyebilirsin, nasıl rahat edersen. :)
Konuş onunla, isteklerini belirtmen onun işini kolaylaştırır..
Ben hep "Bana ne istediğini söylese, bilsem.." derdim.
Bazen insanı bunu bilmek çok rahatlatıyor.

her zaman diyorum anlatıyorum bir bilsen tatlım ama bazen ona öyle bir geliyorlar ki saçmalıyor sorduğu sorularla biz ayrıyken inatlaştık face açtık bir haftadır barışmışız kalmış faceyle ilgili soru soruyor daha ya bırak biz dedikki kapattık bu konuları açmıycaz ne daha kurcalıyorsun huzurumuzu kaçırıyorsun şifremi biliyorsun dokunmadım birşeye gir bak yok şunu niye akledin eklemedende engelleybilirdin sonradan özür diledi ama bir kere kırdı beni sinirlendirdi kötü olmayalım diye sustum bende ama bir yere kadar susacağım bunuda iyi biliyorum

İşin zor ne desem bilemedim.:44:
İstediğin ilişki onunla mı sence?
+/- değerlendirmesi yaptın mı?

İşin zor ne desem bilemedim.:44:
İstediğin ilişki onunla mı sence?
+/- değerlendirmesi yaptın mı?

yok yapmadım onun eksileri çok olsada ben çok seviyorum onsuz yapamıyorum ya çok çok zor biri kendi bile diyorki kimse benim kahrımı çekemez böyle diye ama bende insanım

canım benim ben farkındayım her şeyin dikkat ediyorum birazda o dikkat etse kalkacak sorun ama yok işte yok

Konuştun mu balım sen onunla açık açık??

Ben bi yere kadar susarım sen böyle vurdumduymaz devam edersen dedin mi? Çok yıprandık bugüne kadar zaten ayrıl barış ayrıl barış biraz daha dikkatli olman gerekmez mi dedin mi??

Bazen böyle direk söylemek iyi oluyo akılları başlarına geliyo sagom

yok yapmadım onun eksileri çok olsada ben çok seviyorum onsuz yapamıyorum ya çok çok zor biri kendi bile diyorki kimse benim kahrımı çekemez böyle diye ama bende insanım

Allah hakkınızda hayırlısını versin, zor.
Dualarım sizinle sagopam.

canım belki 10 kere söyledim :)) artık zamana bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…