Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bende damarıma basılmadan yapamam bunu 5 gündür yalvar yakar oldum resmen ben öyle oldukça o iyice kaçtı.
Adam konuşmak istemiyorum diyor her aradığımda...
Çok doğru demişin yani arama diyorsun peki oda aramazsa hiç :44:

şöyle düşünelim canım..
ben birinin beni arayacağından emin olsaydım aramazdım. gururum okşansın isterdim.
oda seni çok iyi tanıdığı için arayacağından emin ve susuyo.. sende aramıcam diyosun
ama peki ya oda aramazsa :26:
canım,aşkta gurur olmaz derler ama kime neye göre geçerli bu bilemiyorum..
sana arama diyemicem sevdiğini biliyorum,sadece biraz daha bekle diyebilirim..

Bende bazen ona öyle yaparım canım arayacağından emin olurum arayıp sormam ama bu kadar uzatmam.
Dediğin gibi nasıl olsa dayanamaz arar diyordur eminim.
Aşkta gurur olmuyor ama ben çok gururumu ayaklar altına aldım zaten 5 gündür yalvardım dinlemedi.
Bi kaç gün aramayım diyorum 3 gün mesela. Eğer 3 günün sonunda oda aramazsa zaten değerimi anlarım yani.

kızlarrr neler yapıyorsunuz bakalım uzun zamandır uğrayıpda yazamadım size ne var ne yok bakimmm:)

Merhaba Canım hoş geldin öncelikle, mutluydun baya ama kötü geçmiş, üzüldüm :26: Canını sıkma, düzelir İnşallah.. Bu çocuk seni seviyo değer veriyo, belli. Ama sende biraz fazla tepki vermişsin sanki Ör. dedesinin hastalığı birden çıkmış doğal olarak gitmiş, olsun 2 3 saat geç, sonuçta gelmiş dimi? Sende haklı olarak dolu dolu geçirmek istemişsin ama kısmet, bazen istediğimiz gibi gitmiyor bazı şeyler.. Yüzüğü çıkarıp atmanla çok kırmışsın zaten, daha önce de olmuş sanırım bi daha yapmamaya bak, ne kadar sinirli olsan da.! Şimdi arama diyemem sana insanın elinde olmuyo, üstelik haksızlığını kabulleniyosan, bi kaç gün sakinleşin güzel güzel konuşursunuz..Halledersiniz İnşallah Birbirinizi seviyosunuz, kıymayın Güzel haberlerini bekliyoruz Canımm..

Merhaba canım hoşbulduk maalesef kötü geçti.
Bende hatamın farkındayım düzelmek bunları yapmamak istiyorum ama bazen elimde olmuyor sanırım onun verdiği bu ceza beni akıllandırcak.
Çok doğru demişin onu haklı buldum zaten sadece abarttığını düşündüm biraz.
Bi kaç aramayım üstüne gitmeyim diyorum ondan sonra yumuşak bi sesle ararım belki ya da o arayabilir inş...
Haber vericem çok sağol tatlım.

erkeklerin üstüne düşünce egoları tavan yapıyor malesef hoşlarına gidiyor belli bir süre sonra hep öyle olsun istiyorlar tuğçem o yüzden diyorum ki böyle alışmasın hep senden bekler adım çaba üstüne düşme zaten koptuysa birşeyler sen kendini paralasan da düzelmez kopmadıysa sen yalnız bırak onu o sana döner kesinlikle kararlı ol bak eğer içinde bittiyse sonra üstüne çok düştüğüne çabaladığına pişman olursun sen elinden geleni yaptın bırak şimdi sıra onda :) benim sana tavsiyem bu :)

Kim hatalı sence kuzum ?

Tuğçe canım kusura bakma ama büyük oranda seni hatalı gördüm ben..
Sonralardan da ona kızdım abartmış.
İkiniz de abarttıkça abartmışsınız vur deyince öldürüyorsunuz be balım.:26:
Aramayacağım bir süre diyorsun, iyice acı çekeceksin.
Neden kendimize bu zulmü yapıyoruz?
Sanki daha değerli mi var?

Anlıyorum Canım, bazen oluyo öyle, dayanamıyosun..Ama o yüzüğü atsaydı sen ne düşünürdün? Burda onu suçlayan arkadaşlar var ama bana göre senin hatan ağır basıyo, çocuk alınsa da haklı bana göre bu kendini ağırdan satmak filan değil. Alınmış, zoruna gitmiş ki böyle yapıyo.. Bana göre güzel bi mesaj at ve yumuşamasını bekle..Hatalarının bilicinde olduğunu da belirt ki biraz daha yumuşamasına neden olur belki, bi daha da tekrar etme, ona da söyle.. İnşallah düzelicek Canım, dediğim gibi sevdiceğin de seni seviyo, sende =) Üzmeyin birbirinizi.

Tuğçee kuzum yazdıklarını okudum vee sanki hata sende gibi balım ya ..
Sen onu özlemişsin belli ama tepkilerin ağır olmuş.
Seviyorsunuz ikinizde üzmeyin birbirinizi ve ilk adımı sen at alttan al biraz barışın balım.. İyi haberlerle gel.

mrb. matildam nasılsın

İlk sayfadaki anılarımızla ilgili olan bölümden topiğimize uzun zaman uğramayanları çıkartıyorum. Sadece müdavimlerin anıları kalacak. Bu sayfanın linkini orada yazanlara göndermeye çalışacağım ama gören beğenirse gördüğünü anlarım ve 10 dk. msj çilesini çekmemiş olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…