Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Öyle demişti burdan giderken zaten bide ona bozulmuştum çünkü her anımız sorun.s
huzur arıyor erkekler canım
sorunları günyüzüne çıkarmayacak istediklerini yapacak kişiler arıyorlar
duygularımızdan kafamıza takılan şeylerden bahsedecek olursak yandık
hep sorun çıkaran biz oluruz

EsmerKraliçe aslında tek sorun benim onu hayatımın merkezine almam çok değer vermem çok çabalamam çok düşünmem vs...
Ben ailemi derslerimi bile bırakıp gidebiliyorum ama o bu kadar fedekarlık yapmıyor belkide doğru olan onun yaptığı.

huzur arıyor erkekler canım
sorunları günyüzüne çıkarmayacak istediklerini yapacak kişiler arıyorlar
duygularımızdan kafamıza takılan şeylerden bahsedecek olursak yandık
hep sorun çıkaran biz oluruz

Aynen dediğin gibi zaten böyle yaparak ne mutluluk ne huzur veriyormuşum ona ama ne yapıyım ona buna bozuluyorum bende çok çabuk kırılıyorum onunla daha fazla vakit geçirmek istiyorum daha bir sürü şey...

tuğçeciiim şimdi okudum hayatım yazılanları :KK14:
erkekler sorunlarla boğuşmaktan hiç hoşlanmazlar.
ya sorun yapmayacak birini istiyolar yada sorunu karşı tarafın çözmesini bekliyolar..
belki oda olanları sorun olarak görmediğinden yüzüğünüzü çıkarıp atman ona ağır gelmiş olabilir :44:
sen bekletilmekten hoşlanmıyosun ama o bunu sorun olarak görmüyodur o yüzden herşeyi abartan kişi onun gözünde sen oluyosun :KK31:
hala ses yok mu aramıyo,mesaj atmıyo falan ?

tuğçeciiim şimdi okudum hayatım yazılanları :KK14:
erkekler sorunlarla boğuşmaktan hiç hoşlanmazlar.
ya sorun yapmayacak birini istiyolar yada sorunu karşı tarafın çözmesini bekliyolar..
belki oda olanları sorun olarak görmediğinden yüzüğünüzü çıkarıp atman ona ağır gelmiş olabilir :44:
sen bekletilmekten hoşlanmıyosun ama o bunu sorun olarak görmüyodur o yüzden herşeyi abartan kişi onun gözünde sen oluyosun :KK31:
hala ses yok mu aramıyo,mesaj atmıyo falan ?

Aynen dediğin gibi bitanem o bunları sorun olarak görmüyor her şey normal onun için ve durduk yerde bağırıp çağırıyorum yüzüğü atıyorum vs...
Bi kaç kere daha olmuştu böyle ses etmemişti.
Yok maalesef bi ses 5 gündür sürekli ben aradım cevap vermedi cevap verene kadar ısrarla aradım konuşmasını sağladım ama pek bi gelişme yok. Bugünde 3 saattir konuşmuyoruz onun arıyacağını sanmıyorum ben ararım diye düşünüyordur herhalde.
Ne yapmalıyım sence ?

Aynen dediğin gibi bitanem o bunları sorun olarak görmüyor her şey normal onun için ve durduk yerde bağırıp çağırıyorum yüzüğü atıyorum vs...
Bi kaç kere daha olmuştu böyle ses etmemişti.
Yok maalesef bi ses 5 gündür sürekli ben aradım cevap vermedi cevap verene kadar ısrarla aradım konuşmasını sağladım ama pek bi gelişme yok. Bugünde 3 saattir konuşmuyoruz onun arıyacağını sanmıyorum ben ararım diye düşünüyordur herhalde.
Ne yapmalıyım sence ?

canım sana şimdi kolayca arama boşver diyebilirim,ben o konuda çok iradesizim
yapamam ararım.. sen durabilicekmisin bilmiyorum ama umarım yapabilirsin :26:
kesinlikle sende bekliyo zaten..
hata (sözde) sende olduğunu düşündüğü için aradığında çok hoşuna gidiyo. kendini naza çekiyo anlıyacağın..

X