Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

erkeklerin üstüne düşünce egoları tavan yapıyor malesef hoşlarına gidiyor belli bir süre sonra hep öyle olsun istiyorlar tuğçem o yüzden diyorum ki böyle alışmasın hep senden bekler adım çaba üstüne düşme zaten koptuysa birşeyler sen kendini paralasan da düzelmez kopmadıysa sen yalnız bırak onu o sana döner kesinlikle kararlı ol bak eğer içinde bittiyse sonra üstüne çok düştüğüne çabaladığına pişman olursun sen elinden geleni yaptın bırak şimdi sıra onda :) benim sana tavsiyem bu :)

Bende öyle düşünüyorum kuzum dün saat 3den beri konuşmuyoruz işte bi ses yok nerde ne yapıyor bilmiyorumda akşam arkadaşıyla evin ordaki büfede oturuyormuş arkadaşımdan öğrendim.
Elimden geleni yaptım diye düşünüyorum sıra onda bi kaç gün bekleyim bakalım böyle...

Tuğçe canım kusura bakma ama büyük oranda seni hatalı gördüm ben..
Sonralardan da ona kızdım abartmış.
İkiniz de abarttıkça abartmışsınız vur deyince öldürüyorsunuz be balım.:26:
Aramayacağım bir süre diyorsun, iyice acı çekeceksin.:KK50:
Neden kendimize bu zulmü yapıyoruz?
Sanki daha değerli mi var?:KK50:

Kuzum çok haklısın fakat aramamaktan başka elimden gelen ne var ki ?
6 gün oldu ve 6 gündür yalvar yakar oldum ona bi işe yaramadı belkide çok üstüne düştüm.
Şimdi aramıyım bi kaç gün bekleyim diyorum :26:

Anlıyorum Canım, bazen oluyo öyle, dayanamıyosun..Ama o yüzüğü atsaydı sen ne düşünürdün? Burda onu suçlayan arkadaşlar var ama bana göre senin hatan ağır basıyo, çocuk alınsa da haklı bana göre bu kendini ağırdan satmak filan değil. Alınmış, zoruna gitmiş ki böyle yapıyo.. Bana göre güzel bi mesaj at ve yumuşamasını bekle..Hatalarının bilicinde olduğunu da belirt ki biraz daha yumuşamasına neden olur belki, bi daha da tekrar etme, ona da söyle.. İnşallah düzelicek Canım, dediğim gibi sevdiceğin de seni seviyo, sende =) Üzmeyin birbirinizi.

O atsaydı yüzüğü bende çok kırılırdım hemde defalarca oldu benimki ve sonunda yüzüğümde orda kaldı.
Dün 3den beri konuşmuyoruz 6 gün oldu zaten hep hatalı olduğumu söyledim ama o konuşmak istemiyorum diyip duruyor aradıkça mesaj attıkça.
Şimdi cumaya kadar bekleyim hala ses çıkmazsa öyle bi mesaj atarım ?

Tuğçee kuzum yazdıklarını okudum vee sanki hata sende gibi balım ya ..
Sen onu özlemişsin belli ama tepkilerin ağır olmuş.
Seviyorsunuz ikinizde üzmeyin birbirinizi ve ilk adımı sen at alttan al biraz barışın balım.. İyi haberlerle gel. :KK61:

Hep özlüyorum zaten kuzum her an özlüyorum yanındayken bile özlüyorum...
Biraz beklicem üstüne gitmiycem olmazsa tekrar mesaj atıcam.

O atsaydı yüzüğü bende çok kırılırdım hemde defalarca oldu benimki ve sonunda yüzüğümde orda kaldı.
Dün 3den beri konuşmuyoruz 6 gün oldu zaten hep hatalı olduğumu söyledim ama o konuşmak istemiyorum diyip duruyor aradıkça mesaj attıkça.
Şimdi cumaya kadar bekleyim hala ses çıkmazsa öyle bi mesaj atarım ?

Hıhı öyle yaparsın Canım.. İnşallah düzelir bi an önce

İyiyim işte canım bi değişiklik yok dün 3den beri konuşmadık hiç.
Bekleyim diyorumda sabır gösteremicem sanırım...

Bir ara istersen.. Konuşmak isterse konuşur halletmeye çalışırsın. Yok yine ters davranırsa bu sefer bir daha aramazsın hatta laflarını söyleyip suratına kapatırsın :KK47:

Bir ara istersen.. Konuşmak isterse konuşur halletmeye çalışırsın. Yok yine ters davranırsa bu sefer bir daha aramazsın hatta laflarını söyleyip suratına kapatırsın :KK47:

Bilmiyorum kuzum sert olmak istemiyorum zaten ondan dolayı böyleyiz dayanabildiğim kadar dayanıyım bakalım :26:

Selam kızlaar ben geldim kullancı adı değişikliği yaptım ifşa etmeyin beni :KK1:

X