Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Umarım daha iyi olacak bebeğim. Ya biz arkadaşlarla yemek yemeye gitmiştik 4 kız. Neyse oturduk yiyoruz bir baktım karşımda orçun bana bakıyor Yanında da sevgilisi var
Neyse ben gördüğüm an kafamı çevirdim yemeye devam ettim sonra bunlar da yemek almaya gittiler. Sırtım onlara dönüktü bir daha bakmadım ama bizim kızlar merak edip bakıyorlardı sürekli, dediklerine göre bakıp bakıp beni izliyormuş süzüyormuş
Ya düşündüm de sevgilisine ayıp olmuş yani, ben sevgilimle yemek yemeye gitcem sevgilimin eski sevgilisi de orada olcak ve benim sevgilim sürekli ona bakıp bakıp durcak Hıncımdan öldürdürürdüm herhalde çocuğu
Ama valla hiç kötü hissetmedim kendimi, en ufak bir pişmanlık kırıntısı bile kalmadı içimde yemeği de daha keyiflice yedim oh mis

Son düzenleme:

Baktığına göre belli hala aklı sende ama sen çok iyi yapmışın bakmadan yemeğine devam etmişin hatta daha keyifli

Baktığına göre belli hala aklı sende ama sen çok iyi yapmışın bakmadan yemeğine devam etmişin hatta daha keyifli

Zaten aklının bende olduğunu itiraf ediyor ki
Evet ya iyi oldu keyifli keyifli yedim yemeğimi
Tuğçee seni sormayı unuttum nasıl gidiyor, kavuşuyorsunuz galiba yakında

Zaten aklının bende olduğunu itiraf ediyor ki
Evet ya iyi oldu keyifli keyifli yedim yemeğimi
Tuğçee seni sormayı unuttum nasıl gidiyor, kavuşuyorsunuz galiba yakında

Ay gerçekten mi öyle mi dedi
İyi gidiyor balım salı günü burda olucak işte 3-4 gün kalıcak daha belli değil para durumuna bağlı sonrada beraber Konyaya gidicez 10 gün ordayım kocaman bi valiz alıyorum yanıma ancak sığar
Buraya giremiycem 10 gün onu düşünüyorum

Telefondan falan da mı giremezsin kuzum :26: Ay ben ölürüm meraktan :26:

Durgunum be Pret

Sen de şu topik basma huyundan bi vazgeç delü

Sen nasılsın
Durgun musun,insan mutluyken de durgun olmaz mı be PekiNeyin var:44:
Vazgeçmem,hangi deliğe girersen arar bulurum senü
Ben,ben de çok durgunum ama yorgunluktanSabah yataktan uyandığımdan beridir yorgunum hep:44:Neyim var bilmiyorum:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…