Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Benim grubuma girdiğine göre sana şifreli konuşmalarımın hepsünü açıklayacağım kuzum:KK53:
EKKK(evde kalmış kız kuruları)anlamına geliyor bu birinci kural:KK53:
İkincisi,neyse bu da başka zamana kalsın şimdi hepsini açıklayıp da aklını iyice karıştırmayam:KK53:

Hadi len ordan sensin evde kalmışşş ! :KK53:
ben evde kalmadım kalmamdaa :KK52:
kuzum ilaç kullanmıyorum :KK23:

o enerjiden bendede varr :KK52:
sabahları kalkınca çok dinç oluyorum :KK1:
şimdi caddenin ortasında göbek atasım var varda vaarr :KK52: :KK76: :KK76: :KK30:
Kuzum sizdeki bu enerjinin kaynağı nerden geliyo:KK53:Ben de kaçgündür çok durgunum sabah uykudan kalkınca bile sanki hiç uyumadım,çok yorgun hissediyorum kendimi,baa da anlatın da ben de dinç olayım:44::KK53:

Hadi len ordan sensin evde kalmışşş ! :KK53:
ben evde kalmadım kalmamdaa :KK52:
kuzum ilaç kullanmıyorum :KK23:
Şindilik evde kalmışa benziyoz:KK53:yavuklumuz yoh:KK53:
La kesin konuşma bah allahın gücüne gider,evde kalırsın animallah:KK53::KK1:
La pekmez iç sabah kahvaltıdan önce ve akşam yatarken iştahın çok açılacak:KK14:

Eylüüül nerelerdesin hiç konuşamadık iyi misin bebeğim? :26::KK3:

ah bebeğim iyiym rüyamızda gördüğümüz adamı bekliyorumm ahahahaha :KK52:

Ay iyi iyi kuzum bende derslerime gömülmek zorunda kalıcam birazdan :KK1:

Allah banada o aşktan versin meleğim :KK52:
o enerjiden bendede varr :KK52:
sabahları kalkınca çok dinç oluyorum :KK1:
şimdi caddenin ortasında göbek atasım var varda vaarr :KK52: :KK76: :KK76: :KK30:

İhihih bende şimdi yerimde oynuyorum hatta kalkıp ciddi ciddi giyinip süslenesim var :KK51:

Her şey üst üste geldi ya. Berkayla o iş olmayacak gibi bu bir. Karnem iyi ama etrafımdakilere göre biraz daha düşük bu iki. Ve hastayım bu da üç. :2::KK14:

Niye olmayacak gibi kuzum bişey mi oldu yani nerden anladın ?
Ailelerimiz en iyisini ister o yüzden memnun olmazlar fazla benimde öyle olurdu ama zaten sen zayıfın var mı yok mu daha iyi bilirsin.
Üşüttün mü geçmiş olsun...

Kuzum sizdeki bu enerjinin kaynağı nerden geliyo:KK53:Ben de kaçgündür çok durgunum sabah uykudan kalkınca bile sanki hiç uyumadım,çok yorgun hissediyorum kendimi,baa da anlatın da ben de dinç olayım:44::KK53:

Önce birini bul sonra terkedil günlerce ağla sonra deki ben aptalmıyım bunsan sonra ağlamak yok ! :KK45: de :KK1:
sonra bööyle oluyo :KK1:

Niye olmayacak gibi kuzum bişey mi oldu yani nerden anladın ?
Ailelerimiz en iyisini ister o yüzden memnun olmazlar fazla benimde öyle olurdu ama zaten sen zayıfın var mı yok mu daha iyi bilirsin.
Üşüttün mü geçmiş olsun...

Olmayacak işte ben de üstelemiyorum artık. Ailemden yana sıkıntım yok annem falan aradı tebrik etti beni zaten. Dedim ya karnem iyi zayıfım yok ama etrafımdakilere göre yine düşük.. :KK14:
Önceki gün sağanak yağmurun altında yürüyerek geldim eve de ondan kötü oldum herhalde bir üşüyorum bir terliyorum falan garip bir şey oldum..
Ayy ben bir de bugün Orçun'la karşılaştım yanında sevgilisi vardı :KK53::KK52:

Şindilik evde kalmışa benziyoz:KK53:yavuklumuz yoh:KK53:
La kesin konuşma bah allahın gücüne gider,evde kalırsın animallah:KK53::KK1:
La pekmez iç sabah kahvaltıdan önce ve akşam yatarken iştahın çok açılacak:KK14:

yaaa evde kalmak istemiyoruuummmmmmmmm :95:
kuzum ben pekmez süt yoğurt 3lüsünden nefret ediyorumm :120:

Olmayacak işte ben de üstelemiyorum artık. Ailemden yana sıkıntım yok annem falan aradı tebrik etti beni zaten. Dedim ya karnem iyi zayıfım yok ama etrafımdakilere göre yine düşük.. :KK14:
Önceki gün sağanak yağmurun altında yürüyerek geldim eve de ondan kötü oldum herhalde bir üşüyorum bir terliyorum falan garip bir şey oldum..
Ayy ben bir de bugün Orçun'la karşılaştım yanında sevgilisi vardı :KK53::KK52:

Oluruna bırakmak en güzeli...
Ailen bişey demiyorsa boşver takma kafana daha 2. dönem var daha iyi olur notların...
Çok geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine.
Ay Orçun'u hatırladım ne yaptı peki oda gördü mü seni ?

Kızlar Eylül çıkmak zorunda kaldı bağlama kursuna geç kalcakmış özür diledi herkesten bende haber vereyim dedim...

X