Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Sevdiceğimi askere gitmeden göremicem ona üzülüyorum

Çok üzülüyorum hem de

Ben de öyleyim ya oturduğum yerde uyumuşum buraya girmeden önce

Ama benimki ilaçtan Başımı tutamıyorum bazen

Hasta oluyo olabilir misin? Vitamin iç düzenli

Son düzenleme:
Sevdiceği niye eskere gitmeden önce göremiyosun,barışmıştınız en son:26:
Uyumak başka oğlım,keşke uyuyabilsem,o kaa uyuşuğum ki uyuyamıyorum da aslında hep uykuluyum uykum da geliyo ama gelgörki yatağa girince uyuyamıyorumm:44:
Senin ilaç ne ilacı,uyku mu yapıyo sen de:44:
Hasta değilim ya,sanmam hiç böyle bi hastalıkla karşılaşmadım:44:Bi ara vitamin şurubu içiyodum iştahım kesildi iyice bıraktım ben de:26:

Kuzum farklı şehirlerdeyiz ya biz gelecekti aslında haftaya akraba vs ziyareti için ve benimle de görüşmek için ama biz İstanbula gidiyoruz pazartesi

Antibiyotik Pretim bi de 2 ilaç daha var uyku yapıyo

Kız hani grip olmadan önce falan böyle bi kırgınlık hissedersin ya her yerin ağrır uyumak istersin falan onu diyorum hasta mı olcan aceba diye :26:

Şurup değil de Supradyn gibi veya B vitaminlerinin karışımı bi hap var ondan falan içsen alıyo yorgunluğu aslında :26:

Şansa bak ya,peki konyaya uğrarken ordan istanbula gelse seninle vedalaşıp gitse olmuyo mu ya
Bu uyku yapan ilaçlarını ciğerlerin için doktora gittiğinde mi verdiler:44:Ciğer miydi böbrek miydi hala çözmüş değilim doğrusu
Hayır canım ben grip olunca birden oluyorum onun bi önceki evresini geçirmem,bi anda da iyileşirim,hastalığımın grip old düüşünmüyorumO dediğin vitaminler iştah açıcı değil mi:44:

Gelemez balım ya konyadan istanbul 9 saat

Yazık gelmesin yani

Ciğer Pret ciğeeerrrr Öyle oldu bronşit olmuşum ben onun antibiyotiği

Bilmiyorum ki olabilir ama vitamin yani sonuçta benim annem içer hep okul zamanı

Haklısın benim düşünceli Peki'mOlsun i<zinlere gelir hep görürüssün o zaman
Ciğerr,tamam unutmıycam bi daa
Ya geçmesini bekliycem kuzum:26:

Haklısın benim düşünceli Peki'mOlsun i<zinlere gelir hep görürüssün o zaman
Ciğerr,tamam unutmıycam bi daa
Ya geçmesini bekliycem kuzum:26:

Dağıtımda görüşürüz artık sonra da 7 8 ay sonra

Öff ne çok var

Tamam aferin unutma

Çok mu rüya gördün gece Pretim gördüğün her rüyayı hatırlıyosan uykuya tam dalamamışsın demek oluyomuş bu öyle olunca da dinlenmemiş kalkıyomuşsun

Kuzum ama normalde de görmüyonuz birbirinizi,niye telaş yapıyon ki şimdi,her zamanki gibi düşün
Sayılı gün çok çabuk geçer unutma bunu
Peki'm;evet bikaç rüya gördüm dün akşam ve sabah kalktığımda bi tanesini tam hatırlıyodumBikaç gündür rüya görüyorum ve sabah kalktığımda hatırlıyorum anneme fln anlatıyorumGerçekten senin bu dediğini hiç düşünmemiştim,doğru olabilir,uykumu iyice alamamış olabilirim:26:Ama bu benim elimde de değil:44:

Ama balım son zamanlarda her ay görüşüyoduk ya yine kötü olacak :26:

Kaliteli uykuda çok rüya görsen de 1 tanesini hatırlarsın kuzum. Ben de böyleydim bi ara baya araştırdım bu işi

Gördüğün rüyaların çoğunu hatırlıyosan rüyadan sonra veya önce bi uyanıklık durumu oluyomuş

Ne ender bilgiler ediniyosun laİlk defa duydum desem yeridir
Bazen tüm gördüğüm rüyaları hatırlıyom bazen de bir tanesini
Ya bi de ev çokkk sıcak,sıcak yeri sevmiyom zaten hele sıcak odada yatmayı hiç sevmem,onun için uyuyamıyorum belki de

O da olabilir bak :26:

Salona falan taşınsan?? Bizim salon soğuk olur mesela yazın salona taşınıyorum ben hep

O da olabilir bak :26:

Salona falan taşınsan?? Bizim salon soğuk olur mesela yazın salona taşınıyorum ben hep
Benim salona taşınmam demek,yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi olur
Çünkü babam sabah işe gitmeden önce,salona gelir tv son ses açar,kahvaltısını yapar,annemle sesli sesli konuşurlar,asla bunu yapmamBizim evin yer yeri aynı sıcaklıkta,yanıyoruz resmen:18:

O kötüymüş bak

Cam aç yatmadan önce

O kötüymüş bak

Cam aç yatmadan önce
La onu da yapmadım değül,annem tee odasından geliyo ya sankim bi soğuk hava geliy,bi yerler açık sankim diyo,koku ala ala pencereme kadar geliyo kapatıyoZaten havalar soğuk bi de cam açıyo,insan kışın cam açar mı diyo,kaderime boyun eğip uyuyorum

Hoşbuldum kızçemm
nasılsınnn :))
seninlen tanışmak dogru düzgün bir nasip olmadı :26:

Sen o zaman çık çatıya damda yat ooolum başka çözüm bulamadım ben saaaa

iyi gecelerr kızçelerrr
bende gelem mi aranızaa

Eneeee Meleeeeek

Hoşgeldin Meletto

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…