Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Aradı canım morali bozukmuş sanırım ondan geç aradı bilmiyorum ama ben kararımı uygulamak istiyorum.
Sence artık onun çabalaması gerekmiyor mu ?
canım senin düşündüklerini yersiz buluyorsa sana hak vermiyorsa çabalamaz aksine kendini dahada geri çeker.
neden böyle hissettiğini ona somut kanıtlarla anlatmalısın ki sana hak verip çabalasın

canım senin düşündüklerini yersiz buluyorsa sana hak vermiyorsa çabalamaz aksine kendini dahada geri çeker.
neden böyle hissettiğini ona somut kanıtlarla anlatmalısın ki sana hak verip çabalasın

Elimde somut bi kanıt yok şuanda canım sadece geçmişte yaptıkları aklıma takılıyor yani.
Bide sırf bu yüzden değil son 2 aydır hep ben çabalıyorum sanki öyle hissediyorum benim için buraya gelmesi seni seviyorum vs demesi çabalamak değil yanlış mı düşünüyorum ?

Elimde somut bi kanıt yok şuanda canım sadece geçmişte yaptıkları aklıma takılıyor yani.
Bide sırf bu yüzden değil son 2 aydır hep ben çabalıyorum sanki öyle hissediyorum benim için buraya gelmesi seni seviyorum vs demesi çabalamak değil yanlış mı düşünüyorum ?
canım aranızdaki ilişkiyi tam olarak bilemiyorum.
şu an için gerçekten şüpheleneceğin birşey yapmıyorsa bu yaptıkların yersiz gelir ona.
senin çaba ne anlama geliyor canım önce onu açıklığa kavuşturalım
ne yapsa tamam bu çocuk benim için çabalıyor dersin ?

canım aranızdaki ilişkiyi tam olarak bilemiyorum.
şu an için gerçekten şüpheleneceğin birşey yapmıyorsa bu yaptıkların yersiz gelir ona.
senin çaba ne anlama geliyor canım önce onu açıklığa kavuşturalım
ne yapsa tamam bu çocuk benim için çabalıyor dersin ?

Canım mesela biz genelde mesajlaşırız günde bir kezde geceleri konuşuruz yatmadan önce.
3-4 ay önce sık sık arardı beni konuşurduk 2-3 saat. Bu mecbur gece konuşmaları olmasa arayıp sesimi duymak istemiycek sanki bide uzaktayız biz ve tam 19 gündür görüşmüyoruz.
İstiyorum ki işte seni çok özledim hemen geçse günler bilmem ne. Bunu demiş bi adam demese tamam der kabul ederim. Sadece şubatın başında gelceğini söylüyor sonrada beraber Konyaya gitceğimizi konuşuyoruz.
Ben özlediğimi söylüyorum o bende özledim diyor.
Hani olsada olur olmasada olur izlenimi yarattı bende son zamanlarda. Buda beni çok rahatsız ediyor seni çok seviyorum sevgilim der ama artık bunun bi anlamı yok benim için.
Bu lafı demesin birazcık beni özel hissettirsin davranışlarıyla yeter.

EsmerKralice tam olarak anlatmak istediğim olsada olur olmasada olur bu davranışı işte.
Gerektiğinde aşırı romantik bir insanda olabiliyor beni çokta güzel mutlu edebiliyor yani.

Son düzenleme:
Canım mesela biz genelde mesajlaşırız günde bir kezde geceleri konuşuruz yatmadan önce.
3-4 ay önce sık sık arardı beni konuşurduk 2-3 saat. Bu mecbur gece konuşmaları olmasa arayıp sesimi duymak istemiycek sanki bide uzaktayız biz ve tam 19 gündür görüşmüyoruz.
İstiyorum ki işte seni çok özledim hemen geçse günler bilmem ne. Bunu demiş bi adam demese tamam der kabul ederim. Sadece şubatın başında gelceğini söylüyor sonrada beraber Konyaya gitceğimizi konuşuyoruz.
Ben özlediğimi söylüyorum o bende özledim diyor.
Hani olsada olur olmasada olur izlenimi yarattı bende son zamanlarda. Buda beni çok rahatsız ediyor seni çok seviyorum sevgilim der ama artık bunun bi anlamı yok benim için.
Bu lafı demesin birazcık beni özel hissettirsin davranışlarıyla yeter.
anladım canım
o zaman haklısın.
sadece sözde kalıyorsa o duyguyu sana hissettiremiyorsa söylediklerinin pek bi anlamı kalmaz ki

anladım canım
o zaman haklısın.
sadece sözde kalıyorsa o duyguyu sana hissettiremiyorsa söylediklerinin pek bi anlamı kalmaz ki

Aynen canım benim. O yüzden bu konuda ne yapabilirim ki konuşmak işe yaramıyor denedim çünkü nasıl oluyum böyle konuşunca bunalıyorum ama diyor dır dır yapmıycaksın yani.

EsmerKralice tam olarak anlatmak istediğim olsada olur olmasada olur bu davranışı işte.
Gerektiğinde aşırı romantik bir insanda olabiliyor beni çokta güzel mutlu edebiliyor yani.

bazı erkeklerin yapısı gereği hiç romantik olmazlar güzel sözler söylemezler
ama senin ki öyle değil anladığım kadarıyla daha önceden yapıyormuş çünkü
ne değişmiş olabilir sence ?

bazı erkeklerin yapısı gereği hiç romantik olmazlar güzel sözler söylemezler
ama senin ki öyle değil anladığım kadarıyla daha önceden yapıyormuş çünkü
ne değişmiş olabilir sence ?

Evet istediği zaman çok romantik olabiliyor hele Antalyaya geldiğim ilk zamanlar her gün seni özledim derdi geceleri uzun uzun mesajlar atardı ben cevap vermezdim zaten üzgündüm bişeyler dersem onuda kendimide daha çok üzerdim.
Sanırım ben kendimi geri çektikçe bu çocuk üstüme düşmeye başlıyor ben çabalamayı bıraktıkça güzel bir şeyler söylemedikçe.
Öyle gibi geldi bana bilmiyorum sence ?

Evet istediği zaman çok romantik olabiliyor hele Antalyaya geldiğim ilk zamanlar her gün seni özledim derdi geceleri uzun uzun mesajlar atardı ben cevap vermezdim zaten üzgündüm bişeyler dersem onuda kendimide daha çok üzerdim.
Sanırım ben kendimi geri çektikçe bu çocuk üstüme düşmeye başlıyor ben çabalamayı bıraktıkça güzel bir şeyler söylemedikçe.
Öyle gibi geldi bana bilmiyorum sence ?
o zaman birde öyle denemelisin
soğuk davranma ama çokta üstüne düşme
sen böyle davranırsan o aynı şekilde davranmaya devam ederse bir süre sonra ilişkinizi monotonlaşır
bunu anladığı anda birşeyler yapmaya çalışacaktır diye düşünüyorum.

birde canım 2 yıldır berabersiniz ve şu an uzaktasınız
o ilk heyecanı hissetmek zor olabiliyor böyle uzaktan devam eden ilişkilerde

o zaman birde öyle denemelisin
soğuk davranma ama çokta üstüne düşme
sen böyle davranırsan o aynı şekilde davranmaya devam ederse bir süre sonra ilişkinizi monotonlaşır
bunu anladığı anda birşeyler yapmaya çalışacaktır diye düşünüyorum.

Evet canım soğuk olur tavır alırsam olmaz zaten en azından üstüne düşmeyim o buraya gelene kadar.
Bu ilişkiyi düzeltmek için bir şeyler yapması gereken artık o diye düşünüyorum.

X