Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Yine face, yine face.
Ayrılıklar, kavgalar hep bu face yüzünden oluyor.
Anladığım kadarıyla bitirmek istiyorum diye mesaj attın o da bunun üstüne facesini kapattı.
Peki neden bitirmek istiyorum dedin ki, ne oldu ? :26:

Aslında insanların güvensizliğini çıkarıyor face.
Evet öyle yaptım oda kapatmış facesini yani güvenmiyorum ben ona ve üstüne bunlar oluyor bide rahat davranıyor dün akşam o kadar kapat dedim yok televizyon izliyorum yok babam var bir sürü bahane.
Şimdi bitti diyince kapattı bunu mu yapmak lazım illa anlamıyorum...

Aslında insanların güvensizliğini çıkarıyor face.
Evet öyle yaptım oda kapatmış facesini yani güvenmiyorum ben ona ve üstüne bunlar oluyor bide rahat davranıyor dün akşam o kadar kapat dedim yok televizyon izliyorum yok babam var bir sürü bahane.
Şimdi bitti diyince kapattı bunu mu yapmak lazım illa anlamıyorum...

Valla bilemiyorum, ben artık erkeklerin işine akıl sır erdiremiyorum bebeğim..

ne kararı canım

Ne kararı aldın? :44:

Ayrılsamda olmuyor çünkü tekrar barışcağımızı biliyorum bende özleyince hayır diyemiyorum. Bu şekildede o beni üzüyor rahat davranışları daha bi üzüyor.
Bu zamana kadar hep çok değer verdim,çok sevdim hayatımın merkezine koydum sonuç bu işte.
Bende kendimi değiştirmeye karar verdim. Artık çabalayıp durmaktan görüşme planları yapmaktan her şeyi onu düşünüp yapmaktan vazgeçiyorum. Birazda o yürütsün bu ilişkiyi tek taraflı olarak çünkü benim çabamla yürüdüğü zamanlar oldu.

ben sildim tamamen tatlım gittim face açtım önceden paylaştığım hüzünlü ne varsa kaldırdım yerine daha mutlu neşeli şeyler yazıp paylaşacağım

Bence de en iyisi bu canım.. Böyle durumlarda acıklı aşk şarkıları dinlemek yerine eğlenceli hareketli müzik dinleyip dans etmek çok iyi geliyor, kısa süre de olsa unutmanı sağlıyor :KK1:
Hem bu şekilde etrafa daha mutlu görünürsün bu da motive eder seni..

Ayrılsamda olmuyor çünkü tekrar barışcağımızı biliyorum bende özleyince hayır diyemiyorum. Bu şekildede o beni üzüyor rahat davranışları daha bi üzüyor.
Bu zamana kadar hep çok değer verdim,çok sevdim hayatımın merkezine koydum sonuç bu işte.
Bende kendimi değiştirmeye karar verdim. Artık çabalayıp durmaktan görüşme planları yapmaktan her şeyi onu düşünüp yapmaktan vazgeçiyorum. Birazda o yürütsün bu ilişkiyi tek taraflı olarak çünkü benim çabamla yürüdüğü zamanlar oldu.

Haklısın canım ne diyebilirim ki.
Seni gerçekten kaybetmek istemiyorsa bunu yapmak zorunda..

Değişmek derken eskisi gibi arayıp sormamak, soğuk davranmak mı yani ? :26:

Soğuk değil canım normal olmak ama ne biliyim eski tuğçe olmamak mesela.
O nasıl yeri geldiğinde eski atılay olmuyor o eksikliği hissettiriyorsa bana birazda o hissetsin çünkü ben yoruldum ne onunla oluyor bu şekilde ne onsuz.

Üzmeyin kendinizi ya değmeez :)
Ben şimdi çıkıyorum kızlar sonra tekrar girerim o zamana kadar kendinize iyi bakın :KK51:

:26:
Anladım ki geri dönse bile, yeniden başlansa bile hiçbir şey eskisi gibi olmuyor :KK50:
Yani araya 1 hafta ayrılık bile girse karşındaki yabancı gibi geliyor, bu çok kötü birşey..
Sadece eskiyi özlüyorsun.. Yani gelsede bir gelmese de :KK14:

:26:
Anladım ki geri dönse bile, yeniden başlansa bile hiçbir şey eskisi gibi olmuyor :KK50:
Yani araya 1 hafta ayrılık bile girse karşındaki yabancı gibi geliyor, bu çok kötü birşey..
Sadece eskiyi özlüyorsun.. Yani gelsede bir gelmese de :KK14:

kesinlikle canım bir kere ayrılınca kopunca bir şeyler ne yapılırsa yapılsın düzelmiyor :KK50:

Kızlar konusmanızı bölmüş gibi olucam ama 10 dk engelini bekleyemicem :)) Tuğçecim var ama girmiyorum pek :26:

X