Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bende çıkıyorum kızlar bugün çok durdum burda yarın deneme sınavım var ders çalışmam lazım artık kararımı verdim zaten tek yapmam gereken bu saatten sonra uygulamak.

kesinlikle canım bir kere ayrılınca kopunca bir şeyler ne yapılırsa yapılsın düzelmiyor :KK50:

Ama onlar hala olduğumuz yerde saydığımızı düşünüyorlar.
Hala onları beklediğimizi..
Yalan değil hala kalbimizde bir yerlerde bekliyoruz ama
bu sefer kalpten değil.. :KK14:

offff offffff Allahım nolur yanlış kişilerle zamanımı boşa harcatma yarabbim :KK14::KK14: çok yoruldum nasıl hayat devam edecek şimdi ya nasıl unutacağım anıları hatıraları hayaller onu :KK14:

Kızlar hani en son aramıştımda konuşmuştuk ya.
Ondan sonra ne aradı ne sordu. Hala uyuması mümkün değil. Bende ne yaparsan yap demiştim.
Amacı ne anlamadım ama bende tepkisiz kalıyım demi ne kadar sürücek bakalım böyle...

Ondan sonra ne aradı ne sordu. Hala uyuması mümkün değil. Bende ne yaparsan yap demiştim.
Amacı ne anlamadım ama bende tepkisiz kalıyım demi ne kadar sürücek bakalım böyle...

Tepkisiz kal canim bence o seni biraz rahat birakmak istiyor..
Ararsa kavga cikacagindan korkuyor olabilir, tekrar tatsizlik cikmasini istemiyor bence..

kizlar berbat bi durumdayım . Öyle bir hayal kırıklığı yaşadım ki boğuluyorum şuan . Bitti tamamen . Onca hayalim yerle bir oldu . Allah kahretsin onu :KK14:

ben onun ellerini tutmaya haya ederken o hiç sandığım gibi biri değilmis .
Hayal kırıklığı yaşıyorum
Büyük bir boşluğa düştüm.
Ne yapacam şimdi nasıl kendime gelecem bilmiyorum :KK14:

ya sen bitsin dediğin için sana kırgın
ya da cevapveriyorumun dediği gibi sakinleşmeni bekliyor

X