Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Hoşbulduk pekmo , nasılsın görüşmeyeli ?

Birşeyler soracağım sana şu askerlik mevzuları ile ilgili..

eeee almışsın öyle pekmez akıllı diye nick her sorumu gelip sana soracağım
:KK35:

Nasıl olayım balım yuvarlanıyorum iştee bi iyi bi kötü çoğu zaman ağlak :KK14:

Sen nasılsın?

Sanki ben çok biliyorum :KK1:

Sor bakalım bildiğimi cevaplarım :KK1:

Son düzenleme:
Nasıl olayım balım yuvarlanıyorum iştee bi iyi bi kötü çoğu zaman ağlak :KK14:

Sanki ben çok biliyorum :KK1:

Sor bakalım bildiğimi cevaplarım :KK1:

Muayene tarihleri belli oldu mu diyecektim geldi mi seninkine bir bilgi falan ? Gelmediyse ne zaman gelcekmiş ne zaman olcakmış of..

Az bir süre kaldı kızım ne yapacağım ben 7 katmanımsız.. :KK43:

böyle böyle unutulacak canım benim başka yolu yok olacak arada öyle anlarım ama geçici onlar ya dikkat ettim 5 ile 7 arası öyle oluyorum uyuyacağım o saatler bende
Kız noldu siz nişanlı değilmiydiniz :KK53: Pek giremediğimden bilgim yoktu ayrıldınız demek:26:

Vaktim olsa ben sana güzel bi terapi yapardım valla iyice gelirdin kendine.

Muayene tarihleri belli oldu mu diyecektim geldi mi seninkine bir bilgi falan ? Gelmediyse ne zaman gelcekmiş ne zaman olcakmış of..

Az bir süre kaldı kızım ne yapacağım ben 7 katmanımsız.. :KK43:

Arayın bi şubeyi Margam ya. Ben muayene tarihini bilmiyorum ama 93/1 ler 4-7 Şubat arası gidecek:KK5:

Pazartesi arayın ordaki askerlik şubesini hem acemilik yerleri silüsler falan da belli olacakmış onu da öğrenirsiniz.:KK31:

Arayın bi şubeyi Margam ya. Ben muayene tarihini bilmiyorum ama 93/1 ler 4-7 Şubat arası gidecek:KK5:

Pazartesi arayın ordaki askerlik şubesini hem acemilik yerleri silüsler falan da belli olacakmış onu da öğrenirsiniz.:KK31:

Benim ki 93 lü değil ki of..

Hele bir pazartesi olsunda.. Ararız sorarız bakalım teşekkürler pekmo
:KK14:

Mathi canım düzenlemişsin ana sayfayı çok teşekkür ediyorum :KK61:
Abim döndü kızlar çok mutluyum çok özlemişim onu.
İnsanın canının yarısından ayrı olması çok zormuş kavuşunca çok iyi anladım :KK61:

Benim ki 93 lü değil ki of..

Hele bir pazartesi olsunda.. Ararız sorarız bakalım teşekkürler pekmo
:KK14:

Benimki de değil :KK1:

Siz tecilli miydiniz balım?? Tecil bozulduysa o da şubeye gittiyse önceden 93/1le gider sanırım:44:

Muayene falan olmadıysa daha 93/2yle de gidebilir :26:

Marga ben bunları bilmiyorum ki la çalışmadığım yerden soruyosun:KK53:

Lise bir başka gerçekten... Ben bitireli de 5 yıl oldu :) Ama hiç özlemedim. Güzeldi, ama özlenecek kadar değil. Büyümek daha güzel.

Çocuk kalmak daha güzel..

İnanır mısın şu iki sene içinde o kadar şey öğrendim ki dedim daha öğrenemediklerim var mı ? Yoruldum yoruldum bir kaldım. Bu yüzden büyüme hevesli değilim.Hayat ağırlaşıyor.Hayatın omuzlarıma dayadığı yük,bir önceki günden daha ağır oluyor.Çökme evreleri bunlar.. :-)

Lise olsam hatta okula en başından başlasam ahh
:KK31:

Benimki de değil :KK1:

Siz tecilli miydiniz balım?? Tecil bozulduysa o da şubeye gittiyse önceden 93/1le gider sanırım:44:

Muayene falan olmadıysa daha 93/2yle de gidebilir :26:

Marga ben bunları bilmiyorum ki la çalışmadığım yerden soruyosun:KK53:

Hele ben hiç bir şey bilmiyorum yarın büyün günümü bunları araştırmakla geçireceğim ne var ne yok öğrenmeyi planlıyorum..

Öğreneyim ben sana anlatırım
:KK53:

X