Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

kendi aramızda taktık yüzük ama o aile arasında olsun diye çok söyledi sonrada ayrıldı :)
Cehennemin dibi o zaman ona :KK47:
Evlilik çok zor, bana da söylerlerdi, evlenene kadar ne demek istediklerini anlamamıştım. Haklılarmış...
Gün gelecek evlendiğinde, şükredeceksin iyi ki gitmiş diye. Hayat yoldaşı olabilmek çok zor, birlikte yürüyebilmek çok zor, bu yaşına kadar sabrettiğin herşeyden daha fazla sabır gösterebilmek çok zor. Bu yüzden birlikte yürüyeceğin insan çok önemli. şükür ki senin için geç olmadan gitmiş, ya evlenince yapsaydı? Allahın sevgili kulusun.

Çocuk kalmak daha güzel..

İnanır mısın şu iki sene içinde o kadar şey öğrendim ki dedim daha öğrenemediklerim var mı ? Yoruldum yoruldum bir kaldım. Bu yüzden büyüme hevesli değilim.Hayat ağırlaşıyor.Hayatın omuzlarıma dayadığı yük,bir önceki günden daha ağır oluyor.Çökme evreleri bunlar.. :-)

Lise olsam hatta okula en başından başlasam ahh
:KK31:

Daha öğrenemediğin o kadar çok şey var ki. Büyümek zor, ama güzel. Ne kadar zor olsa da olgunlaşmak onun hissini tatmak güzel.

Hele ben hiç bir şey bilmiyorum yarın büyün günümü bunları araştırmakla geçireceğim ne var ne yok öğrenmeyi planlıyorum..

Öğreneyim ben sana anlatırım
:KK53:

Ben de işte bi benim kozalağımın 93/1 olduğunu 21 ocakta acemiliğin ve silüsün belli olacağını sonra da 4-7 Şubat arası gideceğini biliyorum bu kadar :KK1:

Ha bi de a b grubu olayı var o ney hiç mi hiç anlamadım :44:

Tamam sen öğren de bana da anlat :KK1:

Cehennemin dibi o zaman ona :KK47:
Evlilik çok zor, bana da söylerlerdi, evlenene kadar ne demek istediklerini anlamamıştım. Haklılarmış...
Gün gelecek evlendiğinde, şükredeceksin iyi ki gitmiş diye. Hayat yoldaşı olabilmek çok zor, birlikte yürüyebilmek çok zor, bu yaşına kadar sabrettiğin herşeyden daha fazla sabır gösterebilmek çok zor. Bu yüzden birlikte yürüyeceğin insan çok önemli. şükür ki senin için geç olmadan gitmiş, ya evlenince yapsaydı? Allahın sevgili kulusun.

aynen öyle canım hatam olmadımı oldu tabiki benimde bende onu çok üzdüm ama kim dört dörtlük ilişki yaşıyorki hiç iyi günümüz olmadımı oldu yani iyi geçinirken güzelde kötüyken niye bırakıp gitti demek ki onun anlayışıyla benimki bir değilmiş ben her zorluğu birlikte aşmaya kötü gününde sabretmeyi ayrılığı aklımdan geçirmemeyi düşünerek öyle davranarak çıktım bu yola onunla ama o demekki bir zorlukta o kadar söze hayallere rağmen bırakıp gitmeyi düşünerek başlamış düşündüğünü yaptıda çok şükür yanımda çocuğumla baba evine gelmeden önce bitti ki daha fazla acı çekmeyeyim şükürler olsun ama bazen böyle mantığım yerine duygularım devereye giriyor o zaman çok kötü oluyorum ama Allah sabrını verir daha beterini vermesin rabbim :)

Çocuk kalmak daha güzel..

İnanır mısın şu iki sene içinde o kadar şey öğrendim ki dedim daha öğrenemediklerim var mı ? Yoruldum yoruldum bir kaldım. Bu yüzden büyüme hevesli değilim.Hayat ağırlaşıyor.Hayatın omuzlarıma dayadığı yük,bir önceki günden daha ağır oluyor.Çökme evreleri bunlar.. :-)

Lise olsam hatta okula en başından başlasam ahh
:KK31:

Ben daha 1 yıl oldu mezun olalı ama diyorum tekrar liseye baştan başlasam keşke diye ahh ne güzel günlerdi :KK31:

nasılsın kuzuum

İyi değilim canım moralim bozuk.
Bizim facelerimiz kapalıydı dün arkadaşım onun facesinin açık olduğunu söyledi ben arada açardım ama bu sefer ben açmamıştım.
Hemen sordum neden açık vs diye. Haberim yok ben açmadım zaten yeni eve geliyorum dedi.
Ee nasıl açıldı o zaman dedim. Bilmiyorum benimki otomatik açıldığı için babam beni bilgisayarı açmış olabilir dedi.
Kapatcağını söyledi bi girip kapatamadı dünden beri.
Zaten güvenmiyorum ne iş çeviriyor bu :KK50:

İyi değilim canım moralim bozuk.
Bizim facelerimiz kapalıydı dün arkadaşım onun facesinin açık olduğunu söyledi ben arada açardım ama bu sefer ben açmamıştım.
Hemen sordum neden açık vs diye. Haberim yok ben açmadım zaten yeni eve geliyorum dedi.
Ee nasıl açıldı o zaman dedim. Bilmiyorum benimki otomatik açıldığı için babam beni bilgisayarı açmış olabilir dedi.
Kapatcağını söyledi bi girip kapatamadı dünden beri.
Zaten güvenmiyorum ne iş çeviriyor bu :KK50:

şifresi yokmu girip baksaydın canım :KK50:
bzde bitirdik dün .

X