Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ay iyi canım sevindim senin adına :)

Hani anlattığım bir çocuk vardı ya. Okulun ilk başlarında benim de tanıdığım bir kızdan hoşlanıyormuş ama sonra bakmış ki kız buna yüz vermiyor vazgeçtim demeye başlamış. Ben hala hoşlandığını düşünüyorum.. Bilmiyorum ya sence bu kadar kısa sürede vazgeçilebilir mi?

Hani anlattığım bir çocuk vardı ya. Okulun ilk başlarında benim de tanıdığım bir kızdan hoşlanıyormuş ama sonra bakmış ki kız buna yüz vermiyor vazgeçtim demeye başlamış. Ben hala hoşlandığını düşünüyorum.. Bilmiyorum ya sence bu kadar kısa sürede vazgeçilebilir mi?

Hoşlantı canım sadece bu bence vazgeçebilebilir yani içini tabiki bilemeyiz sen neden öyle düşünüyorsun ?

Hoşlantı canım sadece bu bence vazgeçebilebilir yani içini tabiki bilemeyiz sen neden öyle düşünüyorsun ?

Bir gün hoşlanıyorum derken öteki gün vazgeçtim demek.. Çelişkili geliyor bana ya. Niye hala onu düşündüğümü bilmiyorum ya. İçimden mesaj atıp konuşmak geliyor ama yapamam :44:

Son düzenleme:
Bir gün hoşlanıyorum derken öteki gün vazgeçtim demek.. Çelişkili geliyor bana ya. Niye hala onu düşündüğümü bilmiyorum ya. İçimden mesaj atıp konuşmak geliyor ama yapamam :44: :KK1:

Ben öyle düşündüm canım ama kesin olarak bilemeyiz tabiki.
Hoşlanıyorsun sen ondan demi ? Mesaj atsana ?

merhaba hanımlar
bugün btün sınavları bitirdim
inşallah bütünlemeye girmem gerekn dersim olmaz ama olcak gibi :26:

X