Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

"İsyanlardayım'' dedi. Hayır, imtihanlardaydı. Fark etseydi, kurtulacaktı."

Hz. Mevlana

Ey gönül ses etme !
Bekle !
Ya nasip de
'' Rabbine '' bırak...

Hz. Mevlâna

Vedalar ; Gözüyle sevenler içindir,
Çünkü gönülden sevenler ayrılmaz. . .

Hz. Mevlâna

Ya Rabbi!
Yolunu bilene, yolumu düşür...

âmin

halası büyük ayıp etmiş zaten o evlilik allah izin verirse gerçekleşecek sen boşver eğer barışırsanız da bırak evlilik lafı etme ona herkesle tanışmak zorunda değilsin ortada ciddiyet yokken sen gene kırmamışsın şimdiden samimi olmaya gerek yok büyük adım atmışsın akrabaları istemesen demezsin ailenle otururum diye sinirle söylemişsin onlar söylese bir şey olmaz üzülmemeye çalış pişman olur düşündükçe soğumuş birde evlenmek istemediğini düşünüp kırılmıştır kimseye kendinden fazla değer vermeye gerek yok peşinde koşunca böyle oluyor kusura bakma yazamadım dün çıktım inşallah düzelir

çok sağol canım yeminle o üzülmesin diye hem tamam dedim kırılmasın diye ama işte bencillik yaptı dün gitmiş hemen face açmış bende açtım engellemiş beni iyiydim üzülmüyordum ama engellediğini gördüm çok kötü oldum halen daha öyleyim

hep zaten kızlardan beklenir fedakarlık boşver sen elinden gelen herşeyi yapmışsın engellesin açar nasıl olsa engelini üzülme sen hemen açması kötü olmuş senin açman iyi yada kötü olmuş bilemicem onu

kapattım canım bende o sinir olsun diye açtım face falan gerek yok kk yetiyor bana zaten biraz toparlanırsam ders çalışacağım açtığıma pişman oldum sonuçta onunla niye bir oldum ki engelledi birde sanki büyük kötülük yapmışım gibi aldattım sanki sadık olmadım ailesine kendisine küfür ettim ya ciddi olmasam ben neden anneme söyleyip onu anneme sevdirmeye çalışayım niye yüzük takayım bilmiyorum her şeyin hayırlısı

Son düzenleme:
evet burası var konuşup dertleşmek iyi geliyor insana iyi yapmışsın bir kaç gün geçsin açarsın gene soğusun biraz o seni eliyle ayağıyla itmiş koşturma sakın peşinde döner elbet şuan sinirden her yaptığı doğru geliyor ona ailene anlatmışsın daha ne istiyor ki bu evlenmekten kaçıyor olabilir mi sen derslerine çalış

evlenmekten kaçmıyor canım ben erken dedikçe bir hal oluyordu hatta ailesinden korkmasa hemen gelirdi istemeye o hep benden soğudu zaten öfkesine yenilip gitti hep ama ben dedim dün git evliliği düşündüğün biriyle evlen bu saatten sonra umrumda olmazsın dedi o dedim bitti bu lafından sonra mümkün değil olmaz daha imkansız git şimdi bizi bilen herkese söyle ayrıldığımızı yüzüğü de at çöpe bitti yazıklar olsun haketmemişsin benide sevgimide dedim oda uzatma Allah yolunu açık etsin dedi bitti yani dönmez bence ama pişman olur biliyorum ben iyi tanıyorum o hep öfkelendiğinde ayrılır gider çünkü ayrılmadan öncede öfkeliyim sana demişti bilmiyorum

en iyi şey zaman zamana bırak pişman olur nasıl olsa ikinizde azda olsa kırıcı konuşmuş benim yapımda da soğukluk vardır yumuşamam hemen affederim burnundan getiririm hatasını anlar düzelirsiniz inşallah nasipse gelir nasip değilse gelmez hakkınızda hayırlısı olsun

Son düzenleme:

oda aynen böyle benim sinirimi bozacak bir şey yapsın bir gün bile sürmez biraz tavır yaparım dayanamam affederim ama o benim burnumdan getirir dediğin gibi hakkımızda hayırlısı nasipte yoksa gelmez çok sağol canım :)

nasipten öte yol yoktur rica ederim ne demek her zaman derdine ortak olabildiysem ne mutlu bana:)

Allah kuluna 3şekilde cevap verir ;
EVET der istediğini verir.
HAYIR der daha iyisini verir.
BEKLE der ve en iyisini verir.
Ben geldim kızlar

Allah kuluna 3şekilde cevap verir ;
EVET der istediğini verir.
HAYIR der daha iyisini verir.
BEKLE der ve en iyisini verir.
Ben geldim kızlar

hoş geldin bebeim :) bakalım bana ne verecek Rabbim acımı dindirsin iyisinide en iyisinide istemiyorum iyi olmak düzelmek istiyorum sadece :)

Hoşbulduk canım , iyi olursun daha da iyi olursun hiç dert etme :)

inş. kuzum inan şuan bundan başka bir şey istemiyorum :) sakız çiğneyeyim dedim falıma bak gelmesin istemem

gelecek bi sürprizle
bekle doğum gününde
görünce şaşıracaksın
almadın böyle hediye hedyeside onun olsun bütün dünyada onun olsun

Canım o pişman olur sende affedersin :)
Şimdi biraz kafa dinleyin :)

Ben geldiim ama yarım saat sonra kaçıcam Nasılsınızz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…