Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Canım o pişman olur sende affedersin :)
Şimdi biraz kafa dinleyin :)

affettim diye bu hale geldik ya canım aman boşver anasını arayıp kendisinin sürekli ayrıldığını söyleyeceğim o beni anlar oğlunu tanıyor nasıl olsa
sen neler yapıyorsun düzeldi mi aranız seninkiyle

affettim diye bu hale geldik ya canım aman boşver anasını arayıp kendisinin sürekli ayrıldığını söyleyeceğim o beni anlar oğlunu tanıyor nasıl olsa
sen neler yapıyorsun düzeldi mi aranız seninkiyle

Enee anasını niye arıyon kiz :) :) iyiyiz bakalım şimdilik :) benimkinin anasıgiller beni sevmez :) ablası seviyo gibi yapıp arkamdan konuşur :) :)

Enee anasını niye arıyon kiz :) :) iyiyiz bakalım şimdilik :) benimkinin anasıgiller beni sevmez :) ablası seviyo gibi yapıp arkamdan konuşur :) :)

ciddimisin ne sorunları varmış peki seninle :KK4:beni anası çok sever bende onu çok severim sürekli konuşuyorduk zaten arayacağım işte aramasam çatlarım içim soğur biraz belki çok sinirliyim nefret doluyum şuan arkadan konuşmakta çok ayıp sonuçta siz bir aile olacaksınız yani şimdiden böyle olursa oohhhooo

Keşke bende üşenmesemde yapsam...:KK14:

Bende klimayı açıp karsına geçiyorum bide bone kullanıyorum ya pek hava girmiyo üşümüyorum:KK14:
Sabah 5te uyudum bugün hava felaketti hep evsizlere üzüldüm gece çok kötüydü :KK14::KK14:

Aynen öyle yapıyorum kuzum :) bazen alttan alttan laf sokuyorm benimki kızıyo :)

Oh oh öyle daha değerli oluyosun emin ol bebişimm

Bende klimayı açıp karsına geçiyorum bide bone kullanıyorum ya pek hava girmiyo üşümüyorum:KK14:
Sabah 5te uyudum bugün hava felaketti hep evsizlere üzüldüm gece çok kötüydü :KK14::KK14:

Ay bende 2 ye doğru girdim yatağa 4te hala uyanıktım düşünceler beni boğuyo ben uyuyamıyoruuumm:KK43:

ciddimisin ne sorunları varmış peki seninle :KK4:beni anası çok sever bende onu çok severim sürekli konuşuyorduk zaten arayacağım işte aramasam çatlarım içim soğur biraz belki çok sinirliyim nefret doluyum şuan arkadan konuşmakta çok ayıp sonuçta siz bir aile olacaksınız yani şimdiden böyle olursa oohhhooo

Canım en çok sinir olduğum konu o benimkinin aklını karıştıracak şeyler söylüyolar banada başka :) bende lafı vuruyorum mecbur :) inşallah ilerde sorun yaşamayız :)

ben şuan saldım valla her şeyi ama yağlarım bitmiş çıkıp almam lazım :KK25:

Benimde tatlı badem yağı bitmek üzere yeni farkettim :26:

Ay bende 2 ye doğru girdim yatağa 4te hala uyanıktım düşünceler beni boğuyo ben uyuyamıyoruuumm:KK43:

Benimde uyku düzenimin içine kim ettiyse çıksın istiyorum artık sebepsiz uyuyamıyorum bende :KK61:

Annem sana kaynanalık değil annelik yapar diyo hıı tabi diyorum adı üstünde kaynana yapar yani yapmaz mı :)

X