Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

İkinizde haklısınız. Susuyorum, sakinleştim.
Kendimi yiyip bitiriyorum kim bilir kaçıncı uykusundadır o.
Ben zaten kendime üzülüyorum.
Mantıklı konuşcak halde bile değilim ben yatsam iyi olucak kızlar.

Balım kendine üzülmen de çok sürmesin

Öldürmeyen acı güçlendirsin. Allah kimseye kaldıramayacağı yük yüklemez sen de bi şekilde altından kalkacaksın.

Uyu canım hadi iyi uykuların olsun

Balım kendine üzülmen de çok sürmesin

Öldürmeyen acı güçlendirsin. Allah kimseye kaldıramayacağı yük yüklemez sen de bi şekilde altından kalkacaksın.

Uyu canım hadi iyi uykuların olsun

Mesajı düzenlersin balım yukardakini.
Teşekkür ederim sizede iyi muhabbetler öpüyorum ikinizide.

haklıyız tabiiii
kızçemin anlattıklarına bak sene ulen var ya adam daha yüzüğü takmaya bile tenezül etmemiş ya .. ne yalanlar söylemiş sana
sende burda acı cek ? bence bu senin gibi bir kıza hiç ama hiç yakışmıyor bilesin
yiyip bitirdinde ne olacak kendini hasta düştüğünde ağladın da o orda mutluken bir düşün bunları
aç internettn oku kızçem açta oku bir lokme ekmeğe muhtaç olanlar var bu sogukta gece dışarıda kalanlar var onları açta bir oku şükür et..
senin için dua edecem umarım bu acıların biran önce geçer..
dimdik ol güçlü ol yen bu acıyı sen bunu yapabilirsun anladın mı kızçem başarabilirsin bunu
unutma istemek başarmanın yarısıdır kendine zulüm etme lütfen bak bu söylediklerimize kulak ver .. ağlama artık gözlerine bak gitte ne kadar şişmişlerdir kim bilir değer mi ??

Şükrediyorum halime bir derdim var topiğinede sık sık uğruyorum ki kaç yıllık evli insnların ne sıkıntıları oldugnu görmek için.
Evet kime ağlıyorum bende bilmiyorum.
Daha çok taze etrafımdakiler çok güçlü olduğumu söylüyolar şaşırıyorum bende ama gece bi haller oluyor bana.
Atlatacağm Rabbimin izniyle.
Teşekkür ederim dualarınız için.
İyi geceler tekrardan gözlerim çok ağrıyor duramıyorum çünkü

Özlem sen napıyosun gün içinde ya bana bi anlat sıkılıyorum ben patlama derecesine geliyorum artık kendimi ot gibi hissediyorum

Özlem sen napıyosun gün içinde ya bana bi anlat sıkılıyorum ben patlama derecesine geliyorum artık kendimi ot gibi hissediyorum

ah kızçem ne yapayım bende işte senin gibiyim sürekli evdeyim çıldırıyorum sorma ..
burayı buldum neyseki bende bir topik açtım sagolsun kızlarla konuşuyoruz ediyoruz güzel geçiyor bak sizinlede tanıştım çok güzel oldu .
sende canın sıkıldıkca gel benim sayfama tamam mı kızçem
ben patladım artıkda kafayı sıyıracam az kaldı
of of of ... bazen diyorum biliyon mu kızçem keşke gitsedim şu ünv. ye

Tamam balım gelirim Sen de buraya gel hep
Nereyi kazanmıştın canım? Bu sene de kayıt yaptırdın mı gircek misin sınava?
Ya ben de diyorum hiç değilse aöf falan da yazsaydım en azından bi meşguliyetim olurdu diye:26:
Şubattan sonra Komek'e kayıt yaptırıcam öyle oyalanırım artık bu sene. Bi de benim sevdicek askere gidiyo onun da sıkıntısı var nası zaman geçiricem ben diye kurdeşen döküyorum

tamam kızçem hadi görüşürüz yazmak istersen bana yazabilirsin tamam mı unutma bunu :80:

tamam kızçem gelirim gelirim merak etme hiç çıkmam artık
denizliyi kazanmıştım canım iktisat dı bölüm . evet gireceğim aöf değil de uzaktan eğitim tıbbı tek. okuyacağım oda en son 360 la kapatmış o puanı almak için cabalıyorum işte
aynen aynen sen niden yazmadın bakıyım hı
bu sene yine girseydin keşke sınava hiç değilse aöf yazardın ygs başvuru yapmadın mı yoksa ah ah
oo askere mi gidiyor de sene her şey üst üste gelmiş :26:
hiç arkadaşın yok mu kızçem seninle çok da yakınız valla ya bak bu iyi oldu bende varım artık üzülme hadi çok iyi can sıkıntısı geçiririm ben

Sorma kuzum yaa kız arkadaşlarımla bitirdik arkadaşlığımızı taaa lys den önce. Sonra 7 ay sonra çıkıp geldiler arayıp mesaj attılar hem sevdiceğim hem burdaki kuzucuklarım yalnız kalıp atmışlardır inanma güvenme tekrar dedi.
Yok balım kayıt yaptırmadım bu sene böyle sınav stersinden uzak kalmak istedim malum eczacılık istiyorum ve kazanabilmem için de baya yırtınmam gerekiyo. Her şey üstüste gelince ben de çalışmadım baştan beri. Öylesine girmiş olmak için de girmek istemiyorum sınava :26:
Sen ereğlide misin canım ben merkezdeyim ama olsun yine yakınız ya
Şubattan sonra çok ihtiyacım olacak can sıkıntısı geçiren birine haberin olsun
İnşallah kazanırsın sen canım ya çalışıyo musun ??

anladım kızçem .. benimde arkadaşlarım her bir tarafa dagıldılar sorma bende o konuda çok sıkıntılıyım ama napıyım eliimden bir şey gelmiyor .. üstelik benmikde gidiyor pazar günü..
martta gelecek abisinin yanına gitmesi gerekiyor bir süre abside polis başka şehirde .. iyice yalnız kalacağım anlıyacağın.
inşallah sende istediğin bölümü kazanırsın valla ben artı kzaten gidemem de hiç değilse diyorum bu bölümü okuyum ..
evet kızçem ereğlideyim yakınız yakınız 1 bucuk saat sürüyor . iyiki yakınız diyomuşım
ben burdaım kızcem her daim dinlerim sen merak etme yahuu aa bırak şu kurdeşen dökmeyi gel ben sana bir cukulata yedirim de kendine gel :103:
yok kızçem nerde .. bize kim iş verir yahu. su katiplik felan diyorlar ona başvuru yapasım var düz lise olarak kpss ye girdim puanım bir işe yaramadı bari orda kullansam :44:

Siz ne kadardır birliktesiniz canım ?
Çok zordur şimdi o kadar zaman dip dibe olup da ayrı kalmak zorunda olmak
Biz farklı şehirlerdeyiz hani şehir değiştirmesi gerekse sen kadar üzülmem sanırım ama askere gidecek Uzun dönem hem de
Benim üni hayallerim başka bahara kaldı Buraya eczacılık açılana kadar beklemem lazım Ya da önce evlenir sonra okurum
Bu gidişle öyle olacak gibi sanki göndermeye hiç gönülleri yok ya
Bu kpss konularını hiç bilmiyorum ben ya :26: Kullanılabiliyosa kullan kuzum boşa gitmesin Her şansı dene en azından
Yedir kuzum yedir çikileta Kilo alırım sonra vermeye çalışırım hayatımda atraksiyon olur
Zaten bu aralar çok pis açım her daim iyice tosun gibi olmazsam iyi

biz 1 yıl 2 aydır birlikteyiz kızçem zor oluyor tabi.. o zaten ekimde gitmişti.. ocak 1 de geldi bir süreliğine şimdi marta kadar yine yok ondan sonra temelli burda..
ama ne biliyim bu aralar bir tuafım .ona olan eski deli dolu sevgimi özledim heycanlı sevgimi şimdide sevgim azalmadı tabi. asla da azalmaz ama yerini durgunluk dinginlik alır ya hani öyle oldum ben bu duruma biraz alışamadım kafam karışıp duruyor napsam bilemdim.
başka şehirden ilişki yürütmekte çok zordr kızçem ya siz ne kadardır birliktesiniz ?
neden ailenin göndermeye niyeti yok ki başka sehire ne olacak sanki gitsen :26:
ne olacak kızçem işte evde otur otur otur yemeye veriyoruz öyle
olur valla önceden ne güzeldi ya okul vardı dershane vardı valla onlar bile yetiyormuş şimdi düşünüyorum da

Aynen yaa geçen sene sabah 6buçukta evden çıkıp akşam 10da geliyodum dersaneydi etüttü derken şimdi ayda 2 kere dışarı çıkıyorum sanırım
Ben de bu aralar çok durgunum ya her şey sıkıştırmaya başladı iyice beni Ayrı düşecek olmamızın durgunluğudur bu. Bi de benim hayatımda hiç hareket yok hiç değişik şeyler yok öyle olunca konuşcak anlatcak bişey de bulamıyorum susuyoruz öyle birlikte
Kuzum bi sürü kötü haber var ya yok tecavüz yok hırsızlık vs vs korkuyolar doğal olarak onlar anlattıkça ben de korkuyorum öyle bi kısır döngü oluyo yani
4buçuk yıl 3 hafta oldu bizim kuzum Güya bu yıl ailesiyle tanıştıracaktık bizimkileri amaaa askerlik girdi araya
Uzaktan çok zor oluyo sorma şekerim bikaç kez buraya yerleşmeyi denedi ama olmadı
olmayınca olmuyo işte napalım

ay kızçem inanırmısın bizde susuyoruz öyle ne kötü ya o bana diyor ki naptın bugun bende diyorm hiç evdeyim şaka bir yana anlatacak hiç birşey yok sinirden patlıyorum birde ona sarıyorum bak aklıma geldi oy kıyamam ya ayrı düşmenin durguluğu değilde ben evde sıkılıyorum artık hislerimde iflas ettki galiba
şimdi ailende haklı kızçem ne diyim devir öyle bir devir oldu ki artık bak ben bir şey deyim mi insanlar sokaga cıkamaz olacak yakındır bugun yaşadığım olaydan sonra buna bir kez daha inanıyorum olacak ..
oy oy oy maşşallah ya 4 yılllllllllllll
koskoca 4 yıl RAbbim bir ömür boyu ayırmasın inşallah hep mutlu olsun kızçem hep boy boy bebikleriniz olsun beya :103:
neyse kızçem ben şimdi cıkıyım olur mu.. çok uykusuzum yorgunm . gözlerim gitti gidiyo valla yarın yine gelirim tanıştığıma çok çok memnun oldum tatlı rüyalar sende pek şey etme bağlım evde yapacak bir şeyler buluruz
hadi kızçem çok öptim yarın görüşmek üzere yine çok konuştum ya bu sefer gittim :80:

Evet ya insanlar artık çok canileşti valla en pamuk yüzlüsü bile pislik çıkabiliyo kime neye güveneceğini şaşırıyo insan:44::26:
Aynen biz de öyleyiz kuzum ya o da çalışıyo işte naptın diyorum hiç çalıştım nolsun bildiğin gibi sen naptın diyo ben de evdeyim işte nolsun bildiğin gibi diyorum veee tıkanıyo sohbet Sonra zaten benimki uyuklamaya başlıyo
Amiin kuzum amin
Sizin dee Allah tamamına erdirsin :13:
Bulalım en acilinden bi uğraş yoksa sıkıntıdan patlicam parçalarımı toplayacaksınız bu topikte
Ben de gidip uyuyum dicektim tam sana Görüşürüz canım yarın ya da bugün her neyse
İyi uykular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…