Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

olsun olsun anlat bak rahatlarsın içinde tutma be kızçem niye eziyet ediyon kendine hı :KK20:
sorma sorma erkek arkadaşımla dışarı çıkmıştık 3 tane adam var biri genç daha 20 yaşında bunlar akraba kızçem.
bir miras hisse olayı varmış mahkelemelik olmuşlar neyse adam kuzenine hissesini vermemiş hak ettiği hissesini
adamında zoruna gitmiş sen tut silah al bir yerden gel dükkanı bas önce kuzenini vur sonrada yiğenini olacak şey mi bu
yiğenini tam 4 yerinden vurdu .. o anda bizde ordan geçiyorduk silah sesleri duyduk ben nasıl bagırıyorum.. herkez koşuşturuyo..
dondum kaldım benim ki hemen ambulansı aradı çok kötüydü çok o vurulan büyük adam öldü yiğenide hastaneye kaldırıldı komaya girdi :KK14:
durumu çok agır aklımdan çıkmıyor bir türlü o silah sesleri adam o küçük olana 4 el ateş etti düşünebiliyon mu :KK43:
baktık kaldırımda kanlar içinde ... babasının da kalbi durdu çok ugraştılar ama kurtaramadılar :KK14:

Ay inanmıyorummmmm. Ne kötü bişey ayy. Çok etkilendimmm.. :KK43:

[video=youtube;XOBGHAQB-wI]http://www.youtube.com/watch?v=XOBGHAQB-wI[/video]

Hayır hayır bu onun çok sevdiği bi parça :KK43:

Eneee yok ben duymadım görmedim bilmiyorum cinayet falaaan:KK53::KK53:
Noldu kiii :KK30:
geçen sene bizim dersanenin orda birini vurmuşlar ona da Allahtan şahit olmadım:KK50:

konyada cinayet diye bak kızçem cıkar son dakikalarda ben bizzat olay yerindeydim biliyon mu aklımdan çıkmıyor aglıyorum aklıma geldikce ben nasıl atlacağım bu durumu
kızçeler bi akıl verin :KK14: ya adam 4 el ateş etti yiğeni ile kuzenine ya öldüler ya öldüler gözlerimizin önünde kuzeni öldü yiğeni can veriyordu kaldırımda :KK14:

olsun olsun anlat bak rahatlarsın içinde tutma be kızçem niye eziyet ediyon kendine hı :KK20:
sorma sorma erkek arkadaşımla dışarı çıkmıştık 3 tane adam var biri genç daha 20 yaşında bunlar akraba kızçem.
bir miras hisse olayı varmış mahkelemelik olmuşlar neyse adam kuzenine hissesini vermemiş hak ettiği hissesini
adamında zoruna gitmiş sen tut silah al bir yerden gel dükkanı bas önce kuzenini vur sonrada yiğenini olacak şey mi bu
yiğenini tam 4 yerinden vurdu .. o anda bizde ordan geçiyorduk silah sesleri duyduk ben nasıl bagırıyorum.. herkez koşuşturuyo..
dondum kaldım benim ki hemen ambulansı aradı çok kötüydü çok o vurulan büyük adam öldü yiğenide hastaneye kaldırıldı komaya girdi :KK14:
durumu çok agır aklımdan çıkmıyor bir türlü o silah sesleri adam o küçük olana 4 el ateş etti düşünebiliyon mu :KK43:
baktık kaldırımda kanlar içinde ... babasının da kalbi durdu çok ugraştılar ama kurtaramadılar :KK14:

:KK53::KK53::KK53: Bu nası bi para hırsıdır yaa adamın gözünü bürümüş resmen :KK50::KK53:

Şok oldum şu an :KK30:

Kuzum ağlayıp hemen uyuma ya:26: Korkuturlar :26:

Rahatlamak için azıcık ağla ama sonra elini yüzünü yıka biraz temiz hava al sonra uyu:26:

koskoca 17 gün onsuz.........
Ve benim dayanıcak gücüm yok artık.
Rabbim görüyosun duyuyosun içimden bu acıyı sök all :KK43::KK43:

Bol bol dua et balım başka hiçbi şey rahatlatmıyo insanı :KK50:

Beynime yüreğime içime işlemiş her bi sözü.
Çıkmıyo ki aklımdan. Herkese karşı güçlü duruyorum biliyorum güçlü oldğuum anlarda oluyor
Ama gün geceye kavuşunca olmuyo işte..

koskoca 17 gün onsuz.........
Ve benim dayanıcak gücüm yok artık.
Rabbim görüyosun duyuyosun içimden bu acıyı sök all :KK43::KK43:
kızçemmm sen aşk acısımı cekiyorsun hıı :26:
Kuzum yine manyak hherif size falan çevirmemiş silahııı :KK30::18:

Offf çok kötü ya :KK14:

Ben olsam heralde baya bi süre atlatamazdım bu gördüğümü :KK50:

ben nasıl bağırdım ama varya kızçem bir görecen :KK43::KK43: o kadar korktum ki .. Konya'da cinayet! - Konhaber 17 Ocak 2013 Perşembe bak burdan bi izle vahşetti ya.
valla rabbim bizi korudu da hiç bir şey olmadı ne bize ne de çevredekilere ..

Çıkmıyo ki aklımdan. Herkese karşı güçlü duruyorum biliyorum güçlü oldğuum anlarda oluyor

bak ya niye kendine bu eziyeti yapıyorsun kızçem bi söyle bana neden ?
ya bak biliyorum aşk acısı çok kötü bir şeydir çok insanın içini asit gibi yakar günden güne eritir biliyorum anlıyorum seni
ama kendini bu kadar bırakmak niye .. sana hiç yakışıyor mu ?
tamam ağla vur duvalarla kır parçala ama böyle yapma toparla kendini..
çok sevmişşin belli ama her acı gibi bu da geçecek günden güne iyi olacaksın bak sana gerçekten diyorum yaraların kabuk baglayacak bir süre sonra acımıcak için..
Rabbime şükür et .. beterin beteri vardır her zorluk ta bir kolaylık vardır .. Senden nice kötü durumda insanlar var biliyormusun .. ac bunları oku düşün..
inan o zaman o kadar boş gelecek ki..

Gece zaten basıyo insana böyle her şey yolundayken bile ağladığımı bilirim balım ben :KK50:

Sen şöyle akşama doğru uykunu getirecek şeyler yap da erken uyu bi süre :26:

kızçemmm sen aşk acısımı cekiyorsun hıı :26:

ben nasıl bağırdım ama varya kızçem bir görecen :KK43::KK43: o kadar korktum ki .. Konya'da cinayet! - Konhaber 17 Ocak 2013 Perşembe bak burdan bi izle vahşetti ya.
valla rabbim bizi korudu da hiç bir şey olmadı ne bize ne de çevredekilere ..

İzledim balım :KK53:
Allah ıslah etsin ya böyle tipleri ne diyim yani insan diyemiyorum bile vicdansız

bak ya niye kendine bu eziyeti yapıyorsun kızçem bi söyle bana neden ?
ya bak biliyorum aşk acısı çok kötü bir şeydir çok insanın içini asit gibi yakar günden güne eritir biliyorum anlıyorum seni
ama kendini bu kadar bırakmak niye .. sana hiç yakışıyor mu ?
tamam ağla vur duvalarla kır parçala ama böyle yapma toparla kendini..
çok sevmişşin belli ama her acı gibi bu da geçecek günden güne iyi olacaksın bak sana gerçekten diyorum yaraların kabuk baglayacak bir süre sonra acımıcak için..
Rabbime şükür et .. beterin beteri vardır her zorluk ta bir kolaylık vardır .. Senden nice kötü durumda insanlar var biliyormusun .. ac bunları oku düşün..
inan o zaman o kadar boş gelecek ki..

Dayanamıyorum çünkü biz bu yaz sözlenicektik.
Bikaç ay kalmştı dünyaya duyurmaya sevgimizi.
Dayanamıyorum çünkü o benim kalbimdi.
Asla gitmezdi bitmezdi.
Dayanamıyorum çünkü aşkı ikimiz yaşadık ama acıyı ben tek başıma.
Ve kaldıramıyorum bunları ben...

X