Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

benim şuan erkeklere bakış açım 0 kötü konuşurum :KK14:
biraz sakin olacaksın kuzum üzülmemeye çalış hem bak sen diyorsun ortada bişey yok diye

benimde çok kötü bakışım ben ayrılacağım cesaretim yok böylede olmuyor ama bilmiyorum ne olacak sorunlardan kurtulmadı bu ilişki beli bir türlü doğrulmadı hep kavga ayrılık üzüntü bilmiyorum ya hayırlısı

benimde çok kötü bakışım ben ayrılacağım cesaretim yok böylede olmuyor ama bilmiyorum ne olacak sorunlardan kurtulmadı bu ilişki beli bir türlü doğrulmadı hep kavga ayrılık üzüntü bilmiyorum ya hayırlısı

mevla görelim neyler , neylerse güzel eyler :KK16:
bizde konuşmuyoruz günaydın bile demiyoruz birbirimize ,sürekli sorun yaşaya yaşaya alıştım ben takmıyorum hiç :KK14:

mevla görelim neyler , neylerse güzel eyler :KK16:
bizde konuşmuyoruz günaydın bile demiyoruz birbirimize ,sürekli sorun yaşaya yaşaya alıştım ben takmıyorum hiç :KK14:

canım ben takmadan yapamıyorum işte :KK43: çok üzülüyorum ayrılırsak biliyorum atlatamam o gücü kendimde göremiyorum hayırsızsa olmasın tabi ama bilmiyorum ya mathi bilir hep sorun sorun hiç birgünümüz mutlu geçmedi

Bende iyiyim şekerler gece doğru düzgün uyuyamadım diş ağrısından ama şimdi iyi gibiyim :KK61:

canım ben takmadan yapamıyorum işte :KK43: çok üzülüyorum ayrılırsak biliyorum atlatamam o gücü kendimde göremiyorum hayırsızsa olmasın tabi ama bilmiyorum ya mathi bilir hep sorun sorun hiç birgünümüz mutlu geçmedi

yavrum insanlar ne sıkıntılar atlatıyo tek der bu olsun hayatında :KK31:

Böyle düşünme canım ya olacağına varır her şey..

bitanem o yazının hepsini kaldır :KK14: birlikteler şu tarhten beri onuda kaldır görmek istemiyorum diğer bir topiktede hatırlarsın burası yokken oraya yazıyordum hep dert hem bir sorun ben bıktım artık gücüm yok :KK14: kötü bir şey yapmadığım halde değişti bana karşı bende dedim bir kaç gün konuşmayalım sende düşün öyle mutluysan konuşruz ortak kararla bitiririz

Tamam sagom kaldırıyorum.
Dişim ağrıyo ulen beğenemedin mi :KK9:

X