Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Tabi canım en doğrusu zaten senin yaptığın

o iş olmazsa mutlaka olur bi başkası. Rızkın bulur seni

Ben de vazgeçmem!!!

Öyle balım. Zaten benim annemin bu sene okulu Anadolu İmam Hatip oldu yani rahat şu an :)

Artık bizim durumumuz anormal geliyo insanlara. O kadar uzaklar yani her şeyden

Balım bize bunun ecrini verecektir Allah, onlara da doğru yolu göstersin . Ben çok acı çekiyorum bu konuda . Benimle örtündüğüm için dalga geçen arkadaşım oldu yakıştırmayan oldu vakit vardi daha dendi ama vaktim olmayabilirdi

Tabi canım en doğrusu zaten senin yaptığın

o iş olmazsa mutlaka olur bi başkası. Rızkın bulur seni

Ben de vazgeçmem!!!

O konuda çok bunaldım ama vardır bana açılacak kapı ilahiyat düşünüyorum bu yıl sevdicek iş konusunda yardım ederim dedi ama bilmiyorum sen yaptın mi başvuru

Benim arkadaşlarım henüz görmedi de bilmiyo da hiçbiri

Ha görseler de dalga geçseler nolur umrumda bile olmaz

O kim ki benim hayatıma tercihime karışacak hakkı buluyo kendinde dangoz

Olmayabilirdi tabi şurda 2 dakika sonramız meçhulken neye güvenip de vakit var diyebiliyolar ki

Bana geç bile kaldın dedi ailem akrabalarım

Göstersin tabi rabbim herkese doğruyu

O konuda çok bunaldım ama vardır bana açılacak kapı ilahiyat düşünüyorum bu yıl sevdicek iş konusunda yardım ederim dedi ama bilmiyorum sen yaptın mi başvuru

Yok kuzum yapmadım ben başvuru. Hiç çalışmadığım halde adı üstünde sınav olunca stres yapıyorum ya..

Bu sene bari kafam rahat olsun da seneye giricem inşallah.

İlahiyattan sonra ne iş var ki kuzum ben bilmiyorum hiç :26:

Kpssye falan girsen sonrasında iş ayarlayamazsanız??

Gereken cevabı yerleştirdim yerine ben :) kimseyi ilgilendirmez :) beni sevdicek tanımadı ilk gördüğünde oturuyodu bende yanına yaklaşırken kafasını çevirdi sonra tekrar döndü dikkatli baktı öyle anladı ben olduğumu haberi yoktu süpriz yapmıştım :) en çok o sevindi evrim geçirdim diye :) bana pardesü sal falan bakıyodu hep sonunda onuda yaptı :) ben çok mutluyum ya bu halimle allah herkese nasip etsin :)

Amin

Benimki de tanıyamamıştı haberi olmasına rağmen

Hahah :) canım keske bu yıl sınav düşünseydin pişman olmazsın inşallah . Ben iş konusunu açayım sana özelden :)

Olmam inşallah kuzum ya dua et bana :26:

Çalışmadığım için bu sene kafam rahat olsun sınav stresi yaşamayım istedim. İşte kursuma gidip gelicem biraz yapmayı özlediğim şeyleri yapıcam doyucam onlara sonra da nisan mayıs gibi yavaş yavaş başlarım 2014 için hazırlanmaya

İstemediğim bölüme gitmek pek içime sinmedi açıkçası :44::26:

Balım sen bilirsin en doğru kararı sen verirsin bende istediklerimi gerçekleştiremedim gerçekleştiremicem bu yıl çok pişman olduğum için mecburum bu eğitim yılında bi yere yerleşmem gerek bende çalışamıyorm sevdicek çalıştırayım diyo ama ben az biraz kalın kafaliyım :)

Ya kuzum bizim planlar çok farklıydı sana anlatmıştım sanırım :44:

O yüzden pek ciddiye almamıştım aslında 2012de. Bu sene de baştan gitti zaten ipin ucunu yakalayamadım bi türlü.

Bütün kötü şeyler üst üste geldi işte gelince

Seneye turbolu jetimi takıcam

Kız çalıştırsın işteee ne güzel

Benimki de güya buraya yerleşecekti de birlikte çalışacaktık. Peeee nerdeeeee

Balım işte diyorum ki bide kötü tarafından bak , ben bu yıl kesin yerleşmiştim kafaya koydum o ara zaten yerleştiğim şehirdeydim kalırım burda diyordum planlar alt üst oldu. . Bazen herşey istediğin gibi gitmeye biliyo bu yıl yine şansını denerdin açıktanda olsa devam ettirir hemde körelmezdin. Tahammül edemez o bana döver :) anlatınca hemen anlamam lazım :) bizde aynı evde yaşama planı yapıyorduk hey yavrum hey :) :) :)

Eneee çatlaklar

Kuzum öyle evet doğru diyosun kul kurar kader işler sonuçta. Yapmadım başvuru böyle düşündüm ben allah yardımcım olsun diyim o zaman

Çok da körelmem yaa şurda nisanda başlıyorum zaten çalışmaya Ya da belki daha erken başlarım bilemem onu ruh halim belirleyecek malesef

Ne hayaller ne hayaller di mi la

Hepsiii suya düştü

Enee negüzel bi söz kul kurar allah işler :) yavrum sen çalışmaya başla seninki gidince kendini toparlayınca :) valla ben hayal konusunda uçuyordm ama kanatlarım koptu yere çakıldım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…