Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ay balım bahçe motoru gibi buda :) hiç rahatsızlık duymamış miydin ki sen :) ben bugün babannem de kalıyorum uzun bir aradan sonra ilk kez bi de tek olunca dellendim :KK52: saat te tepede ben 35 lik rakı şişesi gibi karı nası çıkıyim oralara da söküyüm :)

Yok balım ya hiç rahatsız olmamıştım aslında ama pilini sökünce uykum normale dönmeye başladı :KK1:

Imm o zaman ya otur pili bitsin diye dua et ya daaa terlik fırlat yere düşsün sonra da hallet :KK1::KK1:

Yok balım ya hiç rahatsız olmamıştım aslında ama pilini sökünce uykum normale dönmeye başladı :KK1:

Imm o zaman ya otur pili bitsin diye dua et ya daaa terlik fırlat yere düşsün sonra da hallet :KK1::KK1:

Ay balım sonra sabah babannem saatimi niye kırdın diye cemkirir iğnesi kaybolsa kıyamet kopuyo :KK52:

valla langur lungur konuşuyorlar herkesin değer yargısı farkli tamam ama bize de biraz saygı gerek . Biz nasıl onlara öcü gibi bakmıyorsak onlarda bize bakmamali. Normal olan bizim ki onların ki değil dönüp bi baksalar anlaşalar. Ben şuan çok üzüldüm. Ha birde annen daha i bilir de bugün bi yazı okudum galiba öğretmenler artık başörtülü derse girebilecekmis

valla langur lungur konuşuyorlar herkesin değer yargısı farkli tamam ama bize de biraz saygı gerek . Biz nasıl onlara öcü gibi bakmıyorsak onlarda bize bakmamali. Normal olan bizim ki onların ki değil dönüp bi baksalar anlaşalar. Ben şuan çok üzüldüm. Ha birde annen daha i bilir de bugün bi yazı okudum galiba öğretmenler artık başörtülü derse girebilecekmis

Öyle balım. Zaten benim annemin bu sene okulu Anadolu İmam Hatip oldu yani rahat şu an :)

Artık bizim durumumuz anormal geliyo insanlara. O kadar uzaklar yani her şeyden:KK50:

Dediğin konuda ben de çok sinirliyim upuzuuuun yazdım kuzum:KK1:

Okudum ama surem dolmamış ben davam dan vazgeçmeyecem arkadaş ! Bugün arkadaşım aradı iş için çalıştığı yere birini arıyorlarmis başvuru yap dedi ama tesettürlü kabul etmiyorlar asla gelmem dedim ne yani başımı 3kuruş için nasıl açayım o parayi bana rahat yemek nasip olur mu

X