Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Yok balım ya hiç rahatsız olmamıştım aslında ama pilini sökünce uykum normale dönmeye başladı

Imm o zaman ya otur pili bitsin diye dua et ya daaa terlik fırlat yere düşsün sonra da hallet

Yok balım ya hiç rahatsız olmamıştım aslında ama pilini sökünce uykum normale dönmeye başladı

Imm o zaman ya otur pili bitsin diye dua et ya daaa terlik fırlat yere düşsün sonra da hallet

Ay balım sonra sabah babannem saatimi niye kırdın diye cemkirir iğnesi kaybolsa kıyamet kopuyo

[video=youtube;8rCH7nii-Ug]http://www.youtube.com/watch?v=8rCH7nii-Ug&feature=endscreen&NR=1[/video]

valla langur lungur konuşuyorlar herkesin değer yargısı farkli tamam ama bize de biraz saygı gerek . Biz nasıl onlara öcü gibi bakmıyorsak onlarda bize bakmamali. Normal olan bizim ki onların ki değil dönüp bi baksalar anlaşalar. Ben şuan çok üzüldüm. Ha birde annen daha i bilir de bugün bi yazı okudum galiba öğretmenler artık başörtülü derse girebilecekmis

Öyle balım. Zaten benim annemin bu sene okulu Anadolu İmam Hatip oldu yani rahat şu an :)

Artık bizim durumumuz anormal geliyo insanlara. O kadar uzaklar yani her şeyden

Dediğin konuda ben de çok sinirliyim upuzuuuun yazdım kuzum

Okudum ama surem dolmamış ben davam dan vazgeçmeyecem arkadaş ! Bugün arkadaşım aradı iş için çalıştığı yere birini arıyorlarmis başvuru yap dedi ama tesettürlü kabul etmiyorlar asla gelmem dedim ne yani başımı 3kuruş için nasıl açayım o parayi bana rahat yemek nasip olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…