Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

evinizden ayrı yatağınızdan ayrı bir evdeyseniz ve odada ki saatin sesinden uyuyamıyor saniz ne yaparsınız :)

........................................................

Son düzenleme:
ah eylülüm ya bunlar kıt akıllı Allah cezalarını versin şimdi nasıl kötü hissettim kendimi ben zaten güvenim de kırıldı ya böyle etraftan da duyunca iyice soğuyorum

Bende saate lan bi saat nasıl böyle iğrenç ses çıkarır ya daha benim odama hiç saat girmedi aha da bu sebepten öyle uykum var ki ama uyuyamıyorum şak şak ses :)

Benim de saatim vardı da bi gün telefonla konuşuyoken sevdiceğe gitmiş taa sesi :KK1:

Bu ne be ne biçim saat o dedi traktör motoru gibi hey maşallah dedi :KK1:

Çıkar onun pilini bi de uyuyamıyorum diyosun belli oldu sebebi odanda traktör çalışıyoken tabi uyuyaman dedi :KK1: Ben de çıkardım ve o yüzden uyuyamadığımı fark ettim :KK1:

Nerdesin ki sen balım ?? Çıkarıver pilini :KK14:

Kuzum sen canı sağolsun falan diyodun ama kusura bakma hiç mi hiç haketmiyor o lafları!!!

Neler neler çevirmiş arkandan :KK19:

Daha neleri çıkacak bakalım :KK19::KK19::KK19::KK19:

Bebeğim düzenlenebiliyosa onu düzenlesene.
ben çıkıyorm annem kızıyor sabah devam ederiizz:KK54:

Benim de saatim vardı da bi gün telefonla konuşuyoken sevdiceğe gitmiş taa sesi :KK1:

Bu ne be ne biçim saat o dedi traktör motoru gibi hey maşallah dedi :KK1:

Çıkar onun pilini bi de uyuyamıyorum diyosun belli oldu sebebi odanda traktör çalışıyoken tabi uyuyaman dedi :KK1: Ben de çıkardım ve o yüzden uyuyamadığımı fark ettim :KK1:

Nerdesin ki sen balım ?? Çıkarıver pilini :KK14:

Ay balım bahçe motoru gibi buda :) hiç rahatsızlık duymamış miydin ki sen :) ben bugün babannem de kalıyorum uzun bir aradan sonra ilk kez bi de tek olunca dellendim :KK52: saat te tepede ben 35 lik rakı şişesi gibi karı nası çıkıyim oralara da söküyüm :)

X