Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Dışardaydım da hep ondan bebeğim ya :KK1:
Nasılsın ?
Bu arada pm atıcam sana aklımdayken dur atayım.

Tamam bebeğim bekliyorum at.
İyiyim bende iyi olmaya çalışıyorum dahada
Önceki sayfaları okudun muuu:26:

Okumaz mıyım okudum tabi o rüyalar falan cevapveriyorumunda görmesi bi değişik anlam veremedim şaşırdım baya :KK53:
10 dk süreyi bekliyorum leblebiye msj atmıştım da:KK1:

Okumaz mıyım okudum tabi o rüyalar falan cevapveriyorumunda görmesi bi değişik anlam veremedim şaşırdım baya :KK53:
10 dk süreyi bekliyorum leblebiye msj atmıştım da:KK1:

Etkisindeyimmmm.
Bu arada bişey öğrendim. İnsanlar normal hayatta görmedikleri insanları rüyalarında görmezlermiş.

Etkisindeyimmmm.
Bu arada bişey öğrendim. İnsanlar normal hayatta görmedikleri insanları rüyalarında görmezlermiş.

O nasılmış öyle ben görmüştüm bi kere acaba tanımadığımız ama gördüğümüz insanlarmıydı onlar ay çok mu saçmaladm .d

O nasılmış öyle ben görmüştüm bi kere acaba tanımadığımız ama gördüğümüz insanlarmıydı onlar ay çok mu saçmaladm .d

yanii bi göz aşinalığııı olurmuş bebişim dikkat etmesek bile görmüşmüşüüüzz:KK1:

kızlar ben geldim :) rüya görmede kimseler benim kadar prof. Değildir :) dizi film gibi , bi ara hayatımda hiç gitmediğim bi eve gidiyordum rüyam da o ara çok korkuyordum :)

kızlar ben geldim :) rüya görmede kimseler benim kadar prof. Değildir :) dizi film gibi , bi ara hayatımda hiç gitmediğim bi eve gidiyordum rüyam da o ara çok korkuyordum :)

Hoşgeldinn canımm.
Bende öyleyim ama ilk defa bu kadarından etkilendim.
Cevapveriyorumda rüyamın konusuyla ilgili bişey görmüş ondan şaşırdımm:KK1:

Hoşgeldinn canımm.
Bende öyleyim ama ilk defa bu kadarından etkilendim.
Cevapveriyorumda rüyamın konusuyla ilgili bişey görmüş ondan şaşırdımm:KK1:

Hoşbulduk tatlım , bizde annemle aynı rüyaları görürüz bazen.
Benim rüyalarımin birebir gerçekleştiği çoktur , korkarım görmeye :) üst üste 3günden fazla aynı rüyaları gördüğüm oluyo :) senin rüya hayr olur umarım :)

Hoşbulduk tatlım , bizde annemle aynı rüyaları görürüz bazen.
Benim rüyalarımin birebir gerçekleştiği çoktur , korkarım görmeye :) üst üste 3günden fazla aynı rüyaları gördüğüm oluyo :) senin rüya hayr olur umarım :)

Hayır olsun hayır olsunda şuan olmasın :KK1:
Sen naptın bebeğm?

Kuzularııım ben geldim :KK16:

Ama birazdan telefon arası vericiiim haberiniz olsun :KK23: :KK1:

Kaybolmayın yine dee gelince konuşuruz yine :KK76:

Gelirim tabiii ayıpsın :KK34::KK24::KK1::KK1:

Of açım ben ya yinee:KK39::KK37:

hoşgeldin canımm

Ulan unutucam tabi kendini ne sanıyor ki.
Elbet kediler yeniden uçacak, kuşlar yeniden yüzecek.
Yeni doğmuş bir kurbağanın havlaması kadar güzel bir şey var mı ?

aryz senin için :)

X