Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

sizin nasıl sagopam durumlar

tatlım tam gaz kavgaya devam çok iyiyken birden çok kötü oluyor böyle bende anlayamadım nasıl bir şey oldu çıktı yani ama ne düşünüyorsam takır takır söylüyorum eskiden iyi olsun aramız bozulmasın diye sustum ani patlamalar oluyordu şimdi öyle değil yanlış bir şey gördüğümde hemen söylüyorum rahatım en azından oda anlıyor hatasını ileri gitmiyor

en iyisini yapıyorsun
ben söylemiyorm söylemiyorum
sonra kavgada söylediğimde
çok kötü şeyler oluyor
ne büyük nefret besliyormşşn içinde bana karşı diyor :26:

en iyisini yapıyorsun
ben söylemiyorm söylemiyorum
sonra kavgada söylediğimde
çok kötü şeyler oluyor
ne büyük nefret besliyormşşn içinde bana karşı diyor :26:

canım bu hataya düşme ne düşünüyorsan söyle anında ki oda bilsin bazen yanlış anlaşılma yüzünden çekip gitmeye kalkarlar yani kavga çıkmasın diye haklıyken susma alttan alma sen sustukça o kendini haklı sanır sen sonra tepki versende haksız bulur seni

ben biraz patavatsızım
anlatmak istediğimi güzelce anlatamıyorum
sinirle başka şeyler söylüyorum
sonra kavga büyüyor :26:

ben biraz patavatsızım
anlatmak istediğimi güzelce anlatamıyorum
sinirle başka şeyler söylüyorum
sonra kavga büyüyor :26:

canım olmaz böyle ama çok yıpranırsınız güzelce konuşmayı dene anlatmaya çalış bende başta öyleydim sonra bunlar hep yüzüme vuruldu o yüzden çok yıpranmadan sana tavsiyem anlat neye kızdığını ne sen üzül nede o üzülsün güzelce konuşup anlaşın

bundan sonra öyle yapmaya dikkat edicem
hem anlatmak istediğimi anlatamıyorum
hemde saçma sapan şeylerle onu üzmüş oluyorum

bundan sonra öyle yapmaya dikkat edicem
hem anlatmak istediğimi anlatamıyorum
hemde saçma sapan şeylerle onu üzmüş oluyorum

yani canım uygun bir dille anlatırsan anlar bazen insan sinirlerine hakim olamıyor bende dün olamadım ama suçun yarısıda ondaydı anlattım anladı oda bende özür diledik kapandı gitti öff bu gönül işleri çok zor yaşayarak anlıyorsun bazı şeyleri işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…