Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

öyledir tabikide canım bende istiyorumda ben cesaret edemiyorum korkuyorum sorun orda bende neyinden de korkuyosam

Şimdi kızmayında bana.
Hep şöyle geliyo aklıma. Ben hayatıma belki birilerini alıcam yada almıcam ama yıllar sonra sanki yine onunla birlikte olacakmışım gibi geliyor :26:

canım benim bunları düşünmen çok normal şuan duyguların çok taze çünkü ama hayırlı olmadığını anlayınca senin bu sevgini haketmediğini görünce zamanla acında hafifleyecek eskisi gibi bir şeylerde hissetmeyeceksin birde karşına doğru insan çıkarsa o zaman göreceksin asıl mutluluğu için rahat olsun gerçekten kaderindeki kişi oysa elbet yolunuz bir yerlerde kesişir yine yazılmış bunlar önceden yaşayacağın varmış bebeim şuanda Allah sınıyor seni isyan etme sakın ondan gelen her şey güzeldir bazen sen başına gelenleri felaket olarak görürsün ama aslında Allah senin için en iyisini uygun görmüştürde engel olmuştur kaderin en güzel örneği de sevdiceğin dayısı erzurumda 8.sınıfta bir kıza vuruluyor tabi o yaşta olur mu bilmiyorum sevdicek anlattı lise zamanı bunlar birbirlerini görmüyor üniversite zamanı da dayısı astsubay oluyor istanbul a görevlendiriliyor kızda öğretmen olarak istanbula tayini çıkıyor bir kafede karşılaşıyorlar evleniyorlar sonrada :)

ayy ne uzun yazdım ya

Balım bizde 8.sınıfta tanıştık onda bi aşk bende bi hoşlantı vardı ama onun ildışında okuması gerekti liseyi.
Bitirdi geldi ve birleştik biz.
Sonra üniyi kazandı ve gitti.
Böyle olduk. Bilmiyorum bundandır böyle düşünmem..

vodafone benimki :26: seninki ?

Turkcellim balım yaa :26:

rahatlatır diye söylüyorum kuzum bunları hani dışarıdan bunları söylemek kolay acıyı yaşayan sensin sonuçta ama unutma bunları hakkımızda hayırlısını versin Rabbim her zaman ömür boyu acı çekip pişman olmaktan iyidir evlenmeden ayrılmak diye düşünüyorum ben :)

Aynen öyle bebeğim yani ben sadece düşüncemi söyledim.
anneside öyle dedi çünkü kim bilir belki yıllar sonra evlenme çağınız geldiğinde yeniden birlikte olursunuz
Sonuçta kötü ayrılmadınız falan diye.
Amaan :))

bilmiyorum ya ama deniyeyim bende benim bu makus kaderim ne zaman sona ercekki acaba

bu aralar bakıyorum çevremdekilere herkeste bir bıkkınlık kadere isyan noluyorsunuz yav kendinize gelin kızarım bak bol bol dua edin dert verende dertten kurtaranda Allah hani o derdi sınamak için verir sabrının sonunda kurtarır seni güzelleştirir herşeyi oda ödülün olur üzülmeyin ya

kendimi hacı hoca gibi hissettim ben ya yiter bu kadar vaaz

yarın bulabilirsem iki kişilik tiyatro bileti alıyorum kızlar
süpriz yapacağm benimkine
küstü etti ama süprüzüde kaptı valla

Ay utandım teşekkür ettim bebişiimm

ama bende böyük fotoğrafını görmek isterim

yani bebeim böyle bocalamalarla yıpranacağınıza belkide ikinizde tam olgunluğa eriştiğinizde sorunsuz bir şekilde gidecek belli olmaz ki ama üzülme sen sakın iyi olacak her şey sabret :)

aaa yok yok ben isyan etmiyorum Allahm dert vermesin benim derdim kendimle kız bazı düşüncelerimi kızıyorum kafama takıyorum sonra moralim bozuluyor o yüzden ama ben sonra kendimi motive ediyorum

Mail at özelden kuzum atiyim bariimm sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…