Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Dışardaydım da hep ondan bebeğim ya
Nasılsın ?
Bu arada pm atıcam sana aklımdayken dur atayım.

Tamam bebeğim bekliyorum at.
İyiyim bende iyi olmaya çalışıyorum dahada
Önceki sayfaları okudun muuu:26:

Okumaz mıyım okudum tabi o rüyalar falan cevapveriyorumunda görmesi bi değişik anlam veremedim şaşırdım baya
10 dk süreyi bekliyorum leblebiye msj atmıştım da

Okumaz mıyım okudum tabi o rüyalar falan cevapveriyorumunda görmesi bi değişik anlam veremedim şaşırdım baya
10 dk süreyi bekliyorum leblebiye msj atmıştım da

Etkisindeyimmmm.
Bu arada bişey öğrendim. İnsanlar normal hayatta görmedikleri insanları rüyalarında görmezlermiş.

Etkisindeyimmmm.
Bu arada bişey öğrendim. İnsanlar normal hayatta görmedikleri insanları rüyalarında görmezlermiş.

O nasılmış öyle ben görmüştüm bi kere acaba tanımadığımız ama gördüğümüz insanlarmıydı onlar ay çok mu saçmaladm .d

O nasılmış öyle ben görmüştüm bi kere acaba tanımadığımız ama gördüğümüz insanlarmıydı onlar ay çok mu saçmaladm .d

yanii bi göz aşinalığııı olurmuş bebişim dikkat etmesek bile görmüşmüşüüüzz

kızlar ben geldim :) rüya görmede kimseler benim kadar prof. Değildir :) dizi film gibi , bi ara hayatımda hiç gitmediğim bi eve gidiyordum rüyam da o ara çok korkuyordum :)

kızlar ben geldim :) rüya görmede kimseler benim kadar prof. Değildir :) dizi film gibi , bi ara hayatımda hiç gitmediğim bi eve gidiyordum rüyam da o ara çok korkuyordum :)

Hoşgeldinn canımm.
Bende öyleyim ama ilk defa bu kadarından etkilendim.
Cevapveriyorumda rüyamın konusuyla ilgili bişey görmüş ondan şaşırdımm

Hoşgeldinn canımm.
Bende öyleyim ama ilk defa bu kadarından etkilendim.
Cevapveriyorumda rüyamın konusuyla ilgili bişey görmüş ondan şaşırdımm

Hoşbulduk tatlım , bizde annemle aynı rüyaları görürüz bazen.
Benim rüyalarımin birebir gerçekleştiği çoktur , korkarım görmeye :) üst üste 3günden fazla aynı rüyaları gördüğüm oluyo :) senin rüya hayr olur umarım :)

Hayır olsun hayır olsunda şuan olmasın
Sen naptın bebeğm?

Kuzularııım ben geldim

Ama birazdan telefon arası vericiiim haberiniz olsun

Kaybolmayın yine dee gelince konuşuruz yine

Gelirim tabiii ayıpsın

Of açım ben ya yinee

hoşgeldin canımm

Ulan unutucam tabi kendini ne sanıyor ki.
Elbet kediler yeniden uçacak, kuşlar yeniden yüzecek.
Yeni doğmuş bir kurbağanın havlaması kadar güzel bir şey var mı ?

aryz senin için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…