Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Çok bunaldım kızlar her şeyden herkesten bazen düşünüyorum hiç kimse yokmuş gibi bi sevdiceğim var onunlada aramızda kilometreler var.
Nefes alamıyormuşum gibi oluyorum bazen. Neye elimi atsam elimde kalıyo neyi istesem yapamıyorum olmuyor ya ailem bir sıkıntı çıkarıyor ya başka sebepler. . Ben inan ağlayabilirim şu an twentym doldum iyice bu seferde evdekilerin lafını çekeceğim yok neden ağlıyosunda ne olduda ıvır zıvır boş laflar beni anlamasını da beklemiyorum kimseden öyle biri de yok çünkü ne bileyim her şey üst üste çekip gidesim var buralardan uzaklaşmaya çok ihtiyacım var..

Bu arada tuğba bir derdim varda taşıyıcı anne konusunda dilinin kurbanı oldu :26:

anlıyorum seni canım bende öyle çekip gitmek istiyorum evde 2 gündür kimseyle konuşmuyorum neyin var diyorlar tek söylediğim canım sıkılıyor ama gerçekten sıkılıyorum içimde kelimelere dökemediğim bir şeyler var kendime bile itiraf etmekten korktuğum şeyler varki bence benim asıl sorunum bu

Benimde hiç kimseyle konuşasım ağzımı açıp tek kelime edesim yok o kadar bunaldım ki her şeyden diyorum dert çekecek adamlar kategorisinde gelmişim bende dünyaya

Benimde hiç kimseyle konuşasım ağzımı açıp tek kelime edesim yok o kadar bunaldım ki her şeyden diyorum dert çekecek adamlar kategorisinde gelmişim bende dünyaya

bu hallerimi gerçekten hiç sevmiyorum kendimizi toplamalıyız bence ben böyle durursam hiç birzaman güçlü duramam ki bunuda kendime yapmam canım acilenn toparlanmalıyız.

bu hallerimi gerçekten hiç sevmiyorum kendimizi toplamalıyız bence ben böyle durursam hiç birzaman güçlü duramam ki bunuda kendime yapmam canım acilenn toparlanmalıyız.

Nasıl olacak bu onu da bilmiyorum şu an gerçekten kendimi bi robot gibi hissediyorum.

yok bu mod bize iyi gelmiyo işte canım bu moddan çıkmak lazım:)

Şu an ona bile enerjim yok içimdeki bütün boşlukları kaplamış sanırım kötü enerji benim saatlerce oturmak istiyorum dışarda kimse olmasın istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…