Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Memnun oldum canım aynı yaşıtız o zaman :)
Bende Tuğçe 4 aydır Antalyada yaşıyorum bu sene üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum geçen sene istediğim bölüm gelmedi öylee :)

bende memnun oldum:) 93 lüyüm canım ben hayırlısı olsun canım umarım bu sene istediğin bölüm olur bilirim o streslerii:) artık bana sorarsan bende istedğim bölümde değilim ama kısmet burasıymış canım

Ay benimde sürekli kırılıyor aslında düzleştirmem ayda bir iki kere fön çektiririm bi fakat sanki her gün düzleştiriyormuş gibi kırılıyor :26:

benim saçım dalgalı canım baya hergün düzleştiriyorum ondan çok kırılıyor yanıyor uçları :KK14: dalgalı sevmiyorum toplayamıyorum da ondan

bende memnun oldum:) 93 lüyüm canım ben hayırlısı olsun canım umarım bu sene istediğin bölüm olur bilirim o streslerii:) artık bana sorarsan bende istedğim bölümde değilim ama kısmet burasıymış canım

Bende 94lü :) Umarım olur canım zaten bu senede olmaz seneye bırakmam yazarım iyi kötü bi bölümü.

Göğsümün ortasında bir ağrı ölücem yeminle bu sinir bozukluğundan hiç iyi hissetmiyorum kendimi durduk yere ağlamalar çok kötü oldum ben ya nedensiz boş boş sıkıntılar hiç bi şey almadan yanıma çıkıp gitmek istiyorum sadece nereye gideceğimi bile bilmeden sadece gitmek istiyorum nefret geldi psikolojim iyice yerlerde:KK14:

Göğsümün ortasında bir ağrı ölücem yeminle bu sinir bozukluğundan hiç iyi hissetmiyorum kendimi durduk yere ağlamalar çok kötü oldum ben ya nedensiz boş boş sıkıntılar hiç bi şey almadan yanıma çıkıp gitmek istiyorum sadece nereye gideceğimi bile bilmeden sadece gitmek istiyorum nefret geldi psikolojim iyice yerlerde:KK14:

canım ne diyosun niye bu kadar doldun ki :26:

heh işte mathi tamda bende böyle hissediyorum ama sorun şu ki ben ağlıyamıyorum :2:
sağol tatlım :) ediyorum ama çok soğuk

burasıda soğuk canım ya çıkamıyoruz dışarı

Canım benim yapma böyle durduk yere olmaz mutlaka bi sebebi vardır :26:

X