Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben geldim kızlar evde misafir var yetişmeye çalışıyorum ama
Bu arada heyecanla beklediğim spor salonu açılmış sonunda kurs olayını iptal ettim spora başlıycam

hoşbuldum öyle heralde :) hemen tanışalım ben özlem istanbulda yaşıyorum aslen üviv. bu sene kazandım ç.kalede çeko okuyorum şuan yarıyıl tatili için ailemin yanındayım öyle işteee

Adaşm gelmiş görüşemedik ki te ne zamandır

Ben geldim kızlar evde misafir var yetişmeye çalışıyorum ama
Bu arada heyecanla beklediğim spor salonu açılmış sonunda kurs olayını iptal ettim spora başlıycam

hoş geldin canım :) resimlerini gördüm bu arada çok yakışıyorsunuz sevdiğinle Allah ayırmasın canım :)

hoşbuldum öyle heralde :) hemen tanışalım ben özlem istanbulda yaşıyorum aslen üviv. bu sene kazandım ç.kalede çeko okuyorum şuan yarıyıl tatili için ailemin yanındayım öyle işteee

Memnun oldum canım aynı yaşıtız o zaman :)
Bende Tuğçe 4 aydır Antalyada yaşıyorum bu sene üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum geçen sene istediğim bölüm gelmedi öylee :)

canım kırılmasın fazla diye çok düzleştirici kullanmaktan yıpranıyor beslensinler diye dökülmüyor çok şükür

Ay benimde sürekli kırılıyor aslında düzleştirmem ayda bir iki kere fön çektiririm bi fakat sanki her gün düzleştiriyormuş gibi kırılıyor :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…