Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bak ne diyeceğim sana çok güzel bir söz var ben çok severim.

"En soğuk kış bile yaz gelene kadardır" diye. Gerçekten böyle olduğuna inanırım ben:26:

Geçicek biliyorum, bi gün gelicek ve aklıma geldiğinde canım yanmayacak..
Dün diyorum ki benimle konuşurken ne hissediyosun aşktan sevgiden bahsetmiyorum, bi zamanlar aşkım diye konuştuğun şu insan arayınca ne hissediyosun dedim.
Acı çekiyorum dedi bana merak etme daha aramıcam çekmezsin acı falan dedim. Sen aramasanda çekiyorum zaten sanıyomusun telefon kapanınca ben rahatım gülüyorum hayatıma bakıyorum yanılıyosun dedi.

Bunlarında bir önemi yok aslında acı çekiyor olmasının önemli olan sebepsiz yere bir anda bitirmek istemesi bence :26:
Canım ben kaçyım gelicem

sebepsiz çekip gitmek o kadar kolay değil işte

Bunlarında bir önemi yok aslında acı çekiyor olmasının önemli olan sebepsiz yere bir anda bitirmek istemesi bence :26:
Canım ben kaçyım gelicem

Tamam canım. Evet bi önemi yok, kendi etti kendi buldu.. Benide çekti o karanlığa...

sebepsiz çekip gitmek o kadar kolay değil işte

Canım smsi yok bliyorum tarihlerini çünkü ona bişey demiyorum.
O feysi yazın bi bozulmştu aramız ayrılmayı düşününce açmış tarihten anladım, donukmş dün açmş inanmıyodum az önce bi arkadaşa sordum sağol sende sakladın diye çocuk beni dün ekledi eylül ne diyosun sen dedi. Yinede haklı çıkarmaz onu...

aranız bozukta olsa gidip face açmasını gerektirmiyoki tatlım ,
birde neden gidip senin arkadaşını eklemişki senin ekli olduğun facesini kullanıyomu peki

aranız bozukta olsa gidip face açmasını gerektirmiyoki tatlım ,
birde neden gidip senin arkadaşını eklemişki senin ekli olduğun facesini kullanıyomu peki

Tabiki onu savunmuyorm bebeğim sadece bildiklerimi söylüyorum.
Ortak bi arkadaşımız bizim, onun çok yakın arkadaşı oluyor benim okuldan arkadaşım.
Yok kullanmıyor o kapalı. İşte dediğine göre benim bildiğim feysi kapamş ötekini açmış.
Çocukda beni dün ekledi deyince inandım birazda olsa. Çünkü Eylül ben bikaç haftaya askere gidiyorum, kimseyle kötü olmak istemiyorum doğrular bunlar bunu söylüyorum dedi.

onu savunuyosun demedim kuzucum
hiç bunları düşünüp kendini yıpratma derim ben canım,çünkü birgün anlıyosun ki değmeyecek biri için üzüldüğünü ağladığını o zaman daha çok canın acıyo.
bırak ne hali varsa görsün. kusura bakma ben bu konularda biraz katıyım.

Öyle olman daha iyi kuzum yoksa hepten salar giderim kendimi..

ne dedi ki ne yapmanı söyledi

Bişey düşünmemem gerektiğini, tv ye bakmamam gerektiğini, sürekli aktif sosyal olmam gerektiğini vs söyledi ama ben bunları yapamıyorum. He bide sadece sabahları ağlamana izin veriyorum dedi.

Bişey düşünmemem gerektiğini, tv ye bakmamam gerektiğini, sürekli aktif sosyal olmam gerektiğini vs söyledi ama ben bunları yapamıyorum. He bide sadece sabahları ağlamana izin veriyorum dedi.

bence uygulamaya çalış canım sen dediklerini , sabah ta ağlanmazki ben gece daha çok ağalarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…