Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

bende senın gıbı dusunuyorum fakat gelde ona anlat zaten haplarımı unuttum sevıncten delırcek ınsallh olmaz

Evet tek bi resim bile yok.
Şimdi bakarken gördüm bi arkadaşı resimlerini eklemiş yüzüğmüz yok. Vay be nasılda yazık etti.

Bence o uzun zamandır yazık ediyomuş canım size. Gizli face hesapları yüzüksüz fotolar

Olacak iş değil şu an çok sinirlendim

bende senın gıbı dusunuyorum fakat gelde ona anlat zaten haplarımı unuttum sevıncten delırcek ınsallh olmaz

Acelesi neymiş canım yaa bi gelsin bi birbirinize doyun 2 5 sene

Bebeğin sorumluluğu çok fazla sadece sana yıkıp da gidemez yani

Güzelce bu yönlerini anlatsan anlayışla karşılar bence:44::44:

Bebeğinin agusunu gugusunu duymak istemiyo musun de.

Bence o uzun zamandır yazık ediyomuş canım size. Gizli face hesapları yüzüksüz fotolar

Olacak iş değil şu an çok sinirlendim

Arkadaşa attım fotoğrafı arkadaşıyla bakmşlar yaknlaştırıp var diyor ama sol elinde o sol ele takmazki yüzüğünü anlamadım

konustuk cnm anlamıyor ıste kutuk , o askere gıdınce benı kaybetme korkusu yasıyor sanırım bebeyı koyup gıtmk derdı

konustuk cnm anlamıyor ıste kutuk , o askere gıdınce benı kaybetme korkusu yasıyor sanırım bebeyı koyup gıtmk derdı
Askerlik psikolojisi işte canım ya mahvediyo adamları
Arkadaşa attım fotoğrafı arkadaşıyla bakmşlar yaknlaştırıp var diyor ama sol elinde o sol ele takmazki yüzüğünü anlamadım

Varsa sen neden göremeyesin canım :44:

Askerlik psikolojisi işte canım ya mahvediyo adamları

Varsa sen neden göremeyesin canım :44:
bugun askerde ıhtıyacı olacak seyşerı aldık bebek magazasınnın onunden gecıyorduk arabayı durdurdu bende bozuldu yolda kaldık sandım korktum dedı bana gel bebek odalarına bakalım honk kaldım valla

Bilmiyorum yani ben yakınlaştırıp bakmak istemedim ama dediğim gibi sağa takar o hep...

Arkadaşların üzülme diye böyle diyo olabilir mi balım :44:

bugun askerde ıhtıyacı olacak seyşerı aldık bebek magazasınnın onunden gecıyorduk arabayı durdurdu bende bozuldu yolda kaldık sandım korktum dedı bana gel bebek odalarına bakalım honk kaldım valla

Neler aldınız canım bana bi söyle hiç bilmiyorum valla :26:

Azcık sabrediversin yaa gelince yaparsınız kaçmıyosun ki sonuçta

Bende öyle sandım ısrarla bişeyin parladığını söylüyolar, önemi yok zira çekildiği yer şelalemsi bi yer gittiğinden hiç haberim olmadı yani yine batık.

Bende öyle sandım ısrarla bişeyin parladığını söylüyolar, önemi yok zira çekildiği yer şelalemsi bi yer gittiğinden hiç haberim olmadı yani yine batık.

Bişey yansımış da olabilir

Her parlayan yüzük değildir sonuçta

Sen takmamış kabul et bence :26:

Bişey yansımış da olabilir

Her parlayan yüzük değildir sonuçta

Sen takmamış kabul et bence :26:

Artık içimde bişeyler tükeniyor ne yazık ki farkındayım. Silkelenip kendime geliyorum ve yatağa geçiyorum bana dua eder misiniz..

canım yazıyorum sımdı almak ıstedıklerın olursa eger lazım olacak seyler bunlar : çorap , çamasır torbası baskarıyla karısmaması ıcın fıle yanı ,içlik ,iç camasırı ,dıkıs setı bıraz komık ama ıhtıyac canım ,elbıse askısı ,hamam cantası ,havlu ,dıs fıracsı macun ,sabunluk,terlık ,ayakkabı boyası sımdılık bu kadar canım ınternetten bakıp lısta yapıp alıyoruz dahada alınacaklar var ama elektrıkklı seyler gıtmıyormus radyo tras maknıası falan

Teşekkür ederim konuşmak iyi geldi rahatladım biraz canım, Üzmeyeceğim güçlüyüm ben

cocouk sveevr gıbı oldu ama aferın sana canım yat guzel bır uyku cek kafana takmadan ,rıca ederım her zaman dınlerım cnm soylememn yeterlı allh rahatlık versın cnm tatlı ruyalar

Artık içimde bişeyler tükeniyor ne yazık ki farkındayım. Silkelenip kendime geliyorum ve yatağa geçiyorum bana dua eder misiniz..

Bitsin zaten canım bitmeli yani..

Dualarımdasın merak etme
Gitmiyo canım evet biliyorum onu
Çok teşekkür ettim mucuksuum

Kuzularım ben çıkıyorum iyi geceler sıkmayın canınızı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…