Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

günaydın hoş geldin bebeim :) dün öyle bir hevesle çıktım köfte yapmaya ama beceremedim :KK1::KK1: o yüzden fotoğrafta ekleyemedim 2.yapışımda daha iyi olur umarım :KK50:

hoşbulduk tatlım nasılsın :KK16:
enee üzüldüm şimdi niye beceremedin ki yardım alsaydın keşke annenden :KK1:

kızlar ben çıkayım psikolojiden sınav var ve hiç çalışmadım yarında bir tane var şükür bitiyor bu kabus :KK14::KK14: görüşürüz hepinizi seviyorum :KK14:

Savaştan çıkmış gibiyim... Sen nasılsın?

iyi olmaya çalışıyorum ya o kendi hayatına bakıyor bak gitmiş face açmış sende daha onun için üzülüyorsun canım boşver gerçekten herkes kendini belli ediyor bak üzülme sen daha niye iyimi diye arıyorsun ki senin sevdiğini biliyor güveniyor daha çok havalara girer kusura bakma biraz ağır oldu ama çok sinirlendim ben ya :KK47: çıkmam gerekiyor şimdi canım :KK50:

iyi olmaya çalışıyorum ya o kendi hayatına bakıyor bak gitmiş face açmış sende daha onun için üzülüyorsun canım boşver gerçekten herkes kendini belli ediyor bak üzülme sen daha niye iyimi diye arıyorsun ki senin sevdiğini biliyor güveniyor daha çok havalara girer kusura bakma biraz ağır oldu ama çok sinirlendim ben ya :KK47: çıkmam gerekiyor şimdi canım :KK50:

Sen git canm sonra yine konuşuruz.. Hayal kırıklığı dolu içim..

Aradım ben merak edip smsi bitmiş yazamamış gayet katı ve soğukkanlı haline geri dönmüş, onu affetmeyeceğimi bilyor kolayı seçti yine umrumda değil sınavlarım var vs dedi. Saçma sapan konuştuk ve kapadık. İyi miyim kötü müyüm blmiyorum

Canım benim inan ne iyi bir durum ne de kötü bende bilmiyorum ne desem umarımçabuk atlatırsın bu günleri..

Kız fark ettim değiştirdiğini bi ara kendi kendini koydun hatta sanırım küt saçlı bi hatundu :KK1:

Sen o musun o sen mi?? :KK1:

Canlarım öpcük şeysini koyamadım yaaa kusuruma bakmayın tavır yaptığımdan değil yaniii:KK54::KK54::KK54::KK19::KK19::KK19::KK48::KK48:

Bence de Tubik doğru söylüyo suç bastıırmak için ağlamış olma ihtimali var.:26:

Smsi bittiyse çağrı atsaymış veya onu da yapamıyosa ödemeli atsaymış. :KK19:

Ben pek inanma derim canım benim bu sms olayına mesaj bekleme diye uydurmuş olabilir yani. Ayrıca da sen burda onu merak ediyoken onun için üzülüyoken o hemen kendini toparlamış ve soğukluğunu takınmış üzerine. Yani yaptığından ortaya çıkmasından vs vs bi rahatsızlığı yok sanki :KK47:

Sen de üzme kendini balım :KK19:

İyi geceler Edacıım :KK16:

Konuştuk valla çenemiz durmadı hiç :KK1:

İveet bendim o ama küt değildi o zaman saçlar uzundu da önleri kısa arkası uzun değişik bi modeldi toplamıştım at kuyruğu arkası çıkmamış ondan kısa gözüküyodu bu ara kendi fotolarımı koyma kararı aldım buda benim fotom zaten pekmezim :KK61:

Bitti Mathi bitti artık dönsede bir dönmesede. Canımı öyle yaktı ki yüreğimde ona yer yok benim.

Bak ne diyeceğim sana çok güzel bir söz var ben çok severim.

"En soğuk kış bile yaz gelene kadardır" diye. Gerçekten böyle olduğuna inanırım ben:26:

Bu arada ben bi market alışverişi yapıp geliyorum yarım saate burdayım en geç :KK54:

günaydın kuzucum, bilmiyorum ki berbattan hallice... Sen nasılsın?

yapma böyle tatlım hani güçlüydün sen.
onun seni yıkabilmesine kesinlikle izin verme smsm yok yalanına da inanmadım suçunu bastırmak için ağlamıştır emin ol.
seninle beraberken senden habersiz face açan adamdan hayır gelir mi .
hiçte kendini kötü hissetme birgün hepsi geçecek .
ben üşüyorum buzz gibiii :KK25:

X