Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben bu yıl düşünüyorum canım . Aöf ilahiyat :)

bende aöf işletme 3.sınıftayım.ama annemin vefatı dolayısıyla seneye kaldı.kayıt yenilemedim...bide kredili sisteme geçmiş hiç araştırmadım hiç bi bilgim yok artık seneye uğraşırım...

bende aöf işletme 3.sınıftayım.ama annemin vefatı dolayısıyla seneye kaldı.kayıt yenilemedim...bide kredili sisteme geçmiş hiç araştırmadım hiç bi bilgim yok artık seneye uğraşırım...

allah rahmet eylesın cnm basın saolsun mekanı cebnnet olsun:26:

pc kapandı be gelenlerden konuşmayacağım bir daha bu bir uyarıydı ayy tövbe yarabbim

kıs dolayısıyla heralde ,esımde askere gıdecek cok bunaldıım yaıcıme ata ata sorunları oduna dondum

içine atma burda bizimle paylaş iyi geliyor..arkadaşlar banada çok moral verici konuştular...kendimi toplamaya çalışıyorum...iyi geliyor...askerin gider gelir can sıkacak bi şey yok...

içine atma burda bizimle paylaş iyi geliyor..arkadaşlar banada çok moral verici konuştular...kendimi toplamaya çalışıyorum...iyi geliyor...askerin gider gelir can sıkacak bi şey yok...

elımden geldıgınce poaylasıyorum tabı ama ınsanlaın paylasamadıkları hewrsey cok guzel ama bılmıyorum ıste of ıkı cumleyı bır araya getıremedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…