Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Pekmezim hoşgeldin şu şarkıyı taktın ağzıma gitin ikiyüzellimilyonsekizyüzkırkbeş kez dinledim:KK14:

Hoşbulduum:KK54:

Hangisi la Dark Paradise mı :KK1: :KK24:

Ya Mathim bişey dicem. Ben yarın memoli mod on oliciiim de sence hangi yağları karıştırmalıyım:KK51::44: :21:

Sinameki kürü değil öylesine yağ sürücem işte 2 haftadır sürmeyince saçlarım isyan etti :KK30::KK9:

Bi de canım sıkılıyo ya yarın saçla başla oyalanıyım:KK23:

Hoşbulduum:KK54:

Hangisi la Dark Paradise mı :KK1: :KK24:

Ya Mathim bişey dicem. Ben yarın memoli mod on oliciiim de sence hangi yağları karıştırmalıyım:KK51::44: :21:

Sinameki kürü değil öylesine yağ sürücem işte 2 haftadır sürmeyince saçlarım isyan etti :KK30::KK9:

Bi de canım sıkılıyo ya yarın saçla başla oyalanıyım:KK23:

He la dark paradise :KK9:
Valla sarımsak yağından gir hindistan cevizi yağıı keten tohumu yağı derken jojobadan çık evde saç uzatan ne varsa takıl bence :KK9:

kızlarr ben geldimmm :KK1:

O zaman burdan cevap ver soruma:KK1:

Bu arada ben bi kaç ay sonra inş. tel değiştiricem kk'yı rahat açabilen sorunsuz bi şey olsun istiyorum öneriniz var mı ?

Bi de pekmezim perşembe gecesi burdayım bilmem anlatabildim mi:KK23::KK23:
Hürrem gibi hissediyorm perşembe gecesi falan:KK23::KK9:

He la dark paradise :KK9:
Valla sarımsak yağından gir hindistan cevizi yağıı keten tohumu yağı derken jojobadan çık evde saç uzatan ne varsa takıl bence :KK9:

Dinle dinle Dark Paradise candır :KK1: :KK14:

Bak ben sana sayıyım seç beğen al :KK1:

Sarımsak yağım keten tohumu yağım falan yok benim:KK50:

Ben şey düşünüyorum Bepanthen ampül + tatlı badem yağı + çam terebentin + zeytinyağı + Hindistan cevizi yağı + Jojoba yağı

Hepsini aynı andan karıştırmaya cesaret edemedim :KK1:

Bunlardan başka elimdeki yağları sayıyorum: Fındık, susam, ylang ylang, menekşe, lavanta, kakao ve hint

Hangilerini kullanıyım çıkamadım işin içinden :44:

Çam terebentin kesin olacak içinde o olunca badem de olacak bi de bepanthen olacak gerisine yardım ediiin :26::26::KK24:

Son düzenleme:
Dinle dinle Dark Paradise candır :KK1: :KK14:

Bak ben sana sayıyım seç beğen al :KK1:

Sarımsak yağım keten tohumu yağım falan yok benim:KK50:

Ben şey düşünüyorum Bepanthen ampül + tatlı badem yağı + çam terebentin + zeytinyağı + Hindistan cevizi yağı + Jojoba yağı

Hepsini aynı andan karıştırmaya cesaret edemedim :KK1:

Bunlardan başka elimdeki yağları sayıyorum: Fındık, susam, ylang ylang, menekşe, lavanta, kakao ve hint

Hangilerini kullanıyım çıkamadım işin içinden :44:

Çam terebentin kesin olacak içinde o olunca badem de olacak bi de bepanthen olacak gerisine yardım ediiin :26::26::KK24:

lavanta ve jojoba kesin olsun bide:KK1: bende alıcam kırıldı döküldü benim yağlar:KK14:

O zaman burdan cevap ver soruma:KK1:

Bu arada ben bi kaç ay sonra inş. tel değiştiricem kk'yı rahat açabilen sorunsuz bi şey olsun istiyorum öneriniz var mı ?

Bi de pekmezim perşembe gecesi burdayım bilmem anlatabildim mi:KK23::KK23:
Hürrem gibi hissediyorm perşembe gecesi falan:KK23::KK9:
Hayırdır kız ne iş perşembe gecesi falan :KK1: :KK23:
Aman diyorum LG alma da (PRADA dışında tabii :KK69:) ne alırsan daha iyidir heralde :KK1:

Hoşbuldum kuzucuumm.

iyiym asıl sen nasılsın okuyamadım neler oldu

Aman yok balım bişey olduğu falan aynı tas aynı hamam :KK37:

Kavga mavga etmediğinden nezarette olmadığından emin olmak için sabah aradım işte açtı beni seviyo musun sen dedim evet dedi ben de belli oluyo diyip suratına kapattım :KK37:
Sonra da o 4 kere aradı 4.yü açtım daha ne var diyemeden o da kapattı :KK53: Bilmiyorum artık özellikle mi yaptı patron mu geldi veya açacağımdan ümidi mi kesti de kapattı :44::44:
Öyle işte yanii aynı :KK31:

Aman diyorum LG alma da (PRADA dışında tabii :KK69:) ne alırsan daha iyidir heralde :KK1:

Kavga mavga etmediğinden nezarette olmadığından emin olmak için sabah aradım işte açtı beni seviyo musun sen dedim evet dedi ben de belli oluyo diyip suratına kapattım :KK37:
Sonra da o 4 kere aradı 4.yü açtım daha ne var diyemeden o da kapattı :KK53: Bilmiyorum artık özellikle mi yaptı patron mu geldi veya açacağımdan ümidi mi kesti de kapattı :44::44:

ahahah bunada şükür diyorum bende yeni geldim eve abimlerdeydim :KK1:

Alemsiniz valla ya:KK1: Bu tel. işini iyi araştırmak lazm kızım geceleri seni yalnz bırakmıyım diye bak:KK9:

ahahah bunada şükür diyorum bende yeni geldim eve abimlerdeydim :KK1:

Öyle ya evet en azından aptal saptal işler yapmadığını öğrenip rahatladım :KK1:

Sen naptın canım keman kursu işini:KK24::KK23:

Alemsiniz valla ya:KK1: Bu tel. işini iyi araştırmak lazm kızım geceleri seni yalnz bırakmıyım diye bak:KK9:

Yaaa sorma pek bi alemiz :KK1::KK1:

iphone al gitsin kız :KK51::KK1:

Ya 2 gündür kurs kapalı deli oldum. Zaten kemanın lafını edemedim annemlere, bağlama diye tutturdular neyse tamam dedim çünkü ne olsa tamam bu durumda kafamın dağılması gerek:KK1:

Yaaa sorma pek bi alemiz :KK1::KK1:

iphone al gitsin kız :KK51::KK1:

ben galaxylere kapak attim diyorm :KK1:
Bal küplerim size doyum olmaz ben şmdi kaçıyorm cok öptüm:KK54:

X