Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Pekmezim hoşgeldin şu şarkıyı taktın ağzıma gitin ikiyüzellimilyonsekizyüzkırkbeş kez dinledim

Hoşbulduum

Hangisi la Dark Paradise mı

Ya Mathim bişey dicem. Ben yarın memoli mod on oliciiim de sence hangi yağları karıştırmalıyım:44:

Sinameki kürü değil öylesine yağ sürücem işte 2 haftadır sürmeyince saçlarım isyan etti

Bi de canım sıkılıyo ya yarın saçla başla oyalanıyım

He la dark paradise
Valla sarımsak yağından gir hindistan cevizi yağıı keten tohumu yağı derken jojobadan çık evde saç uzatan ne varsa takıl bence

kızlarr ben geldimmm

O zaman burdan cevap ver soruma

Bu arada ben bi kaç ay sonra inş. tel değiştiricem kk'yı rahat açabilen sorunsuz bi şey olsun istiyorum öneriniz var mı ?

Bi de pekmezim perşembe gecesi burdayım bilmem anlatabildim mi
Hürrem gibi hissediyorm perşembe gecesi falan

He la dark paradise
Valla sarımsak yağından gir hindistan cevizi yağıı keten tohumu yağı derken jojobadan çık evde saç uzatan ne varsa takıl bence

Dinle dinle Dark Paradise candır

Bak ben sana sayıyım seç beğen al

Sarımsak yağım keten tohumu yağım falan yok benim

Ben şey düşünüyorum Bepanthen ampül + tatlı badem yağı + çam terebentin + zeytinyağı + Hindistan cevizi yağı + Jojoba yağı

Hepsini aynı andan karıştırmaya cesaret edemedim

Bunlardan başka elimdeki yağları sayıyorum: Fındık, susam, ylang ylang, menekşe, lavanta, kakao ve hint

Hangilerini kullanıyım çıkamadım işin içinden :44:

Çam terebentin kesin olacak içinde o olunca badem de olacak bi de bepanthen olacak gerisine yardım ediiin :26::26:

Son düzenleme:

lavanta ve jojoba kesin olsun bide bende alıcam kırıldı döküldü benim yağlar

Hayırdır kız ne iş perşembe gecesi falan
Aman diyorum LG alma da (PRADA dışında tabii ) ne alırsan daha iyidir heralde

Hoşbuldum kuzucuumm.

iyiym asıl sen nasılsın okuyamadım neler oldu

Aman yok balım bişey olduğu falan aynı tas aynı hamam

Kavga mavga etmediğinden nezarette olmadığından emin olmak için sabah aradım işte açtı beni seviyo musun sen dedim evet dedi ben de belli oluyo diyip suratına kapattım
Sonra da o 4 kere aradı 4.yü açtım daha ne var diyemeden o da kapattı Bilmiyorum artık özellikle mi yaptı patron mu geldi veya açacağımdan ümidi mi kesti de kapattı :44::44:
Öyle işte yanii aynı

ahahah bunada şükür diyorum bende yeni geldim eve abimlerdeydim

Alemsiniz valla ya Bu tel. işini iyi araştırmak lazm kızım geceleri seni yalnz bırakmıyım diye bak

ahahah bunada şükür diyorum bende yeni geldim eve abimlerdeydim

Öyle ya evet en azından aptal saptal işler yapmadığını öğrenip rahatladım

Sen naptın canım keman kursu işini

Alemsiniz valla ya Bu tel. işini iyi araştırmak lazm kızım geceleri seni yalnz bırakmıyım diye bak

Yaaa sorma pek bi alemiz

iphone al gitsin kız

Ya 2 gündür kurs kapalı deli oldum. Zaten kemanın lafını edemedim annemlere, bağlama diye tutturdular neyse tamam dedim çünkü ne olsa tamam bu durumda kafamın dağılması gerek

Yaaa sorma pek bi alemiz

iphone al gitsin kız

ben galaxylere kapak attim diyorm
Bal küplerim size doyum olmaz ben şmdi kaçıyorm cok öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…