Çatal bıçak takımı önerisi

Haklısın canım, dediğin gibi aslında 2 takım alınca yine 200 küsürü geçiyor. Baktım da 89 parçalıklar da 250 küsür falan biraz fazla para verip takım da alınabilir.

Çok kararsızım çoookk :97:

Ben Jumbo aldım çeyizime... Çok uzun süre kullanılacağı için tercih ettim. Misafir takımı için aldım zaten. Çok severek seçtim, memnun kalacağımı düşünüyorum.

canım ben günlük takımımı nehirden misafir takımımı hisardan aldım
misafir takımımı çok önceden almıştım, nehiri görünce pişman oldum.
nehir hem çok uygun hemde çok kaliteli, parça parça alabilirsin
hem servis setini almışsın. ben 18 parça çkb yi nehirden 80 liraya aldım
hatta daha uygunlarıda vardı, ben seçtiğim modelden vazgeçemedim
maksimum 200 liraya en küçük parçana kadar tamamlarsın nehirden.

Tatlım benmki öyle aman aman bir marka değil açıkçası anneannem sağolsun ölmeden önce bir züccaciyeciden sandıklı takım almıştı :) Çok severek kullanıcam Allah ın izniyle 350-400 civarı vardı ben lise 1 e gidiyordum :)

Gitti gidiyora bak bence. Korkmaz'ın takımları 250-300 civarında. ben de ordan aldım ve pişman değilim. hem içinde servis setleri yani kepçe vs de var. ayrıca almana gerek kalmıyo. servis setleri ayrı alınınca pahalıya gelir.. Nehir de kaliteli bi marka o da önerilebilir...

KORKMAZ A2546 STARA ÇATAL KAŞIK SETİ 89 PARÇA GittiGidiyor'da 68546689
Korkmaz A2450 Riva 101 Parça Çatal-Kaşık-Bıçak GittiGidiyor'da 62150477
Nehir Deniz Sade 89 Parça Lüx Mobilya Sandıklı GittiGidiyor'da 72546080

canim hic heba etme parani eger yok icime sinmiyo dersen vodafone kamupanyadan hisar al indieimde ve sevgililer kampanyasi tum vodafomlulara acik ben yollarim sifre sana

Canım 23ünde kk ekstre kesiliyor 25 şubat pazartesi alıcam Allahın izniyle çkb takımını. Artık kafam rahat olsn diliyorum.

Eğer şifreye ihtiyacım olursa haftasonundan sana haber veririm, hafta başı aynı saatte nette olursak halledebiliriz

Çok sağol bu arada canımmm

Ben Jumbo aldım çeyizime... Çok uzun süre kullanılacağı için tercih ettim. Misafir takımı için aldım zaten. Çok severek seçtim, memnun kalacağımı düşünüyorum.

Güzel günlerde kullan kianacım

Nehir de aklımda olan markalardan bilgecim, en yakın zamanda ben de bakıcam ordan modellere

Ooo sen iyisin gamzecim, güzel günlerde kullan anneannenin hediyesini canımmm

Teşekkürler safiyecim, korkmaz da nehir de aklımda olan markalardan

ilk sayfalarda ar-yıldız la ilgili bi yorum okudum, arkadaşımda var hiç memnun değil yazmış birisi. ilk defa duydum ar-yıldız için, ben de bu gün aldım ordan bi takım %50 indirimle 420 liraya falan geldi inşallah kötü değildir :44:
yalnız bu biraz da şans işimidir bilmiyorum, herkes korkmaz demiş mesela ama benim iş arkadaşım 3-4 ay önce aldı korkmazın takımını evlendikten sonra da kullanırım diye 2. kullanışında paslanmış geri iade etti o yüzden. şimdi bidaha korkmaza bulaşmam diyo.
eğer 18 parçalık 2 set almayı düşünürsen ar-yıldızın sitesine bi bak bence canım 170-180 liraya çok güzel takımlar var 18 parçalık. %50 indirimi de olduğu için bi takım fiyatına 2 takım alırsın. hem seçenek de çok fazla.

ben karaca aldım en yakın arkadaslarımda ondan almıştı kullanıyorlar ve cok memnunlar canım

2 gün mü geçerli bu %50 indirim canım :44:

canım çok takip edemedim konuyu ama dün ümraniye hatipoğlunu gezerken 89 parça rematta çkb takımı 100 tl di iyimi kalitelimi bilmiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…