Çatal bıçak takımı önerisi

Benkucum kredi kartımın ekstre kesim tarihini beklemem lazım, şu aralar nakit dışında alışveriş yapamıyorum canımm

Bende çatal bıçak ararken çok yorum okudum. Özellikle karaca ve schafer markalarının çok hızlı paslanma yaptığı ve çinden gelen ucuz kalitesiz ürünler olduğunu öğrenince bu markalardan vazgeçtim. Herkesin söylediği şey iyi birşey arıyorsan ve uzun yıllar sorun yaşamayacaksan hisar ya da Jumbo almaları yönündeydi. Açıkçası çok pahalı olduğunu düşündüğün Jumbo'yu araştırırken bu markanında uygun fiyatlı ürünleri olduğuna rast geldim birde internette bir toptancıya rast geldim Jumbo bayilerinden daha da ucuza aldım. Jumbo çatal bıçak setini 500 tl ye aldım. Aldığım modeller ve uygun fiyatlı modellerin linkini veriyorum bakabilirsiniz. Umarım yararlı bilgi olmuştur.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...arca-12-kisilik-set-kampanyali-97149131/detay

Jumbo 1200 Parlak 84 Parça Çatal Bıçak Seti ÖZEL FİYAT - Çatal, Kaşık & Bıçak Fiyatları ve Mutfak Gereçleri sahibinden.com'da - 97584230

Jumbo 1300 Parlak 84 Parça Çatal Bıçak Seti " KAMPANYALI FİYAT " - Çatal, Kaşık & Bıçak Fiyatları ve Mutfak Gereçleri sahibinden.com'da - 97149550

Jumbo 1400 Parlak 84 Parça Çatal Bıçak Seti ÖZEL FİYAT - Çatal, Kaşık & Bıçak Fiyatları ve Mutfak Gereçleri sahibinden.com'da - 97584175

Jumbo 2100 Model 84 Parça 12 Kişilik Set KAMPANYALI FİYAT - Çatal, Kaşık & Bıçak Fiyatları ve Mutfak Gereçleri sahibinden.com'da - 105613191

Jumbo 4100 Parlak 84 Parça Çatal Bıçak Seti ÖZEL FİYAT - Çatal, Kaşık & Bıçak Fiyatları ve Mutfak Gereçleri sahibinden.com'da - 100599244

Son düzenleme:
bence bır tane mısafırler ıcın ozellıkle 12 kısılık ollmadı gunlugede sımdı herkes makınede bırıktırıp calıstırdıgı ıcın 12 kısılık lazım benımkıler noble life ve kılıclar cok aman aman hısar gıbı degıller ama yınede sıklar eskıden almıstım smdıkı aklım olsa shefır alırım(umarım shfırı dogru yazdım:)

canım yazını okudum evhamlandım simde bernardo yemek takımı aldım epeyde bi pahalıya geldi gerçi ama cok begendim yanında ckb sectim hediye ettiler onu. kötü çıkar mı ki tekrar ceyizime almama gerek varmı. diğer kızlar siz de yorumlayabilirsiniz

hayırlı olsun canım Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah. yemek takımımı ben çok beğenerek almıştım. ckb belki benim model seri fln kötüdür seninki öyle olmayabilir. almışsın artk yapacak bişey yok :) ama kullanmadan bilemezsinki bence kullanmadan kötü çıkacak bitane daha alayım diye düşünme. beki sen memnun kalırsın. yeniden masraf etme zaten birsürü masrafın çıkar şimdi çeyiz telaşında onun yerine olmayan bişeyini alırsın. kullanınca beğenemzsende aileni masrafa sokmak yerne evinizin parasından kendin alırsın

Son düzenleme:

tesekkür ederim canım şöyle olabilir tencerelerimi hisar düşünüyorum onlarda da hediye oluyo ckb cogunlukla. eger ckb almadan alırsam ki fiyatı,çok farketmiyosa alırım 2. olmus olur inşAllah. bu arada her seyimi olabildiğince kendim almaya calısıyorum daha vaktim var cok sukur yavas yavas. yetişemediğim yerde ailem girer devreye. diyorum emekliler zaten masraf olmasın

aa evet sper olur bencede. zaten bende de maşallah 50 kişilik yemek takımıvardı en az. yok günlük çkb, kahvaltılık çkb, takımalrın çkb si derken. halbuki o kadarına da gerek yok sanki evde ordu mu besliyorum zaten ayakta soksan 50 kişi ancak sığardı :)
nyse canım Allah kimseye muhtaç etmeden nasip etsin herşeyin güzeliniç hayırlı uğurlu olsun.

amin canımm

Uykucumm sana nacizane tavsiye, çkb takımlarını kullanırken, üzerindeki artıkları durulamadan makinaya sakın koyma ve
makinada da çok uzun süre bekletme

Üzerindeki besin artıkları uzun zaman bekleyince çelikle etkileşime girince oksitlenme oluşuyor yani halk dilinde bildiğimiz tabirle paslanma gerçekleşiyor.

Vallahi benim annemin kıytırık mağazalardan aldığı ucuz çelikler bile paslanmıyor da bernardonunkiler mi paslanıcak, bence biraz da kullanıma bağlı bu durum

canım ben de çatal bıçak telaşındayım sorma ne alsam diye
noble life estiloyu çok beğendım stoklarda bulamıyorum bulduğum an alıcam sade ve çok şık bence indirimli hali 270 normal hali 350 lerde seyrediyo
emsan mirage serisi de gayet şık buda 450 civarları
bi de nehir deniz sade serisi 219 liraya buldum sanalpazar da valla birini alıcam da bakalım :)

Son düzenleme:

tamam canım uygularım inş

.... pardon yanlış yere cevap yazmışım özür

Son düzenleme:

şimdi ben bu durumda pasaklı, durulamadan makineye koyan, makinede bekleten kişi olup bunları yaptığım için mi oldu
hiç sanmıyorum. çünkü şikayet edip temizlettirip geldikten sonra daha az oldu. hiç olmadı demiyorum ama yine oldu ama makineden çıkarttıktan sonra tek tek kontrol edip paslanma varsa sildim yeniden.
ayrıca karaca geldikten sonra onlara özel bir çaba sarfetmedim ki aynı şekilde kullandım ama paslanmadı. demekki kullanımla değil ürünle ilgiliymiş.

evmanya sitesinde istediğin ürünü gördüm stokta var sanırım. bir bak istersen

Bende jowissa nin catal bicak takimi var cok memnunum makinede de yikiyorum tas gibi birsey olmadi hic.benim sormak istedigim bu takimlarin buyuk parcalarini gunluk kullaniyor mudunuz ? Yani kullanmasam oyle bi omur duracak oyle.kullansam gunluge deger mi bilemedim.siz kullaniyor musunuz ??

günlük kullanım için nehir 60 prç çatal bıçak tavsiye ederim şık ve kullanşlı ve en önemlisi kaliteli e daha ne olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…