çaresizim

polyanna_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
14
0
Arkadaşlar

Aslında çok uzun anlatmam fakat 2 sene önce erkek arkadaşımdan malesef büyülerin etkisi ile ayrıldık.İlk başta büyüye inanmazdım fakat daha sonraları gittiğim ve güvendiğim bir bayan sayesinda buna inandım bana yapanların adını verince.Büyüler çözüldü ben rahatladım ama asla bana yapılan haksızlığı ve olanları unutmamadım.Ailesi ile görüşüyorduk ve annaesini babasını sanki yıllardır tanıyor gibi çok sevmiştim ve onların sevdiğinede emindim ama ben ayrıldıktan sonra bir kere bile aramadılar.Resmen aklımı oynatmıştım sanki.Erkek arkadaşımın bundan haberi yok çünkü büyüler ile ayrıldıktan sonra hala bir araya gelip konuşamadık bile.Tam istemeye gelmelerine 1 ay kalmıştı ama malesef kader mi kısmte mi bilemem ama nasip olmadı.Bu olayı yaşadıktan sonra 2 sene kendimi toparlayamadım.Hala daha kendimi toparlamış değilim.Yaklaşaık 2 aydır ayrıldığım şahıs etrafımda dolanıyor.Benden bunun üzerine kendisine mesaj atmak gibi bi r davranışta bulundum ve bana yıllar sonra ilk defa konuşan bir insan olarak tamam görüşeceğini fakat geçmişin tekerrür etmesini istemediğimi belirtmekte fayda mulahaza görüyorum diye bir cevap yazdı.peki neden beni istemiyorsa bana cevap yazıyor ve evimin etrafında dolanıyor.Benim yüzüme bakacak yüzü yoksa ve benim açımdan emin değil ise ben ona 2 tane mesaj zaten attım,tüm bunlar neden cesaret vermiyor.Benim ne yapmam gere arkadaşlar çok çaresizim.Onu çok seviyorum ve asla onsuz yapamam.Ama karşımda asla anlatamayacağım derecede inat ve değişik bir adam var.Arkadaşalar ne olur bana akıl verin.Tam 2 senemi harcadım daha ne yapmalım.Seven adam ne bekler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…