caresiz bir yurek

urbi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
3
0
Ne yapacagimi bilmiyorum... Bir an on yil geriye baktim.. bu tarz forumun birinde adminlik yaparken boyle bir konuya denk geldigimde kafami sallamistim... on yil once ayni seylerin benimde basima gelebilcegini dusunmeden...
on yil olmus eski esimle internet uzeri tanisali.. oncelikle bunu okuyan kizlara sesleniyorum.. hic bir zaman netten tanistiginiz bir adama guvenmeyin.. hersey sanal... hadi canim ordan diyenlerdendim.. evlendim.. a dan z ye herseyi ben yaptim.. fakirim dedi eyvallah cektim.. arkadaslari beni cok sevdi hepsi gozumu acmak istedi ama hic birine inanmadim..
gercekten cok iyi insanlardi.. eski esim hepsini sildi beni uyardiklari icin.. savunmasida: arkadas dedigin boyle kazik atmaz.. meger gercekten iyi insanlarki beni uyandirmak istediler.. harcanmami istemediler.. on yil once bozulan o arkadasliklar ben bosandigim gun yanimda bittiler.. kendi ailemden gormedigim destegi onlardan gordum.. agizlarinda ise BACIM kelimesi..

iclerinde biri vardiki benimle hic konusmazdi.. biz evliyken bile gelir esimle oturur ama beni gormezdi.. bana yenge derdi belki bir iki selam vermisligi vardir yada yoktur..

bosandiktan iki sene sonra yollarimiz kesiti.. beni taniyamadi.. ne kadar coktugumu gormus olaki ya bana acidi yada uzuldu.. zamaninda susmustu.. onun hic bir zaman yalan soylemedigini bildigimden.. diyer arkadaslari beni uyarirken.. senin esinle yemek yemisligim var onun hakkinda hic bir sey soyleyemem sorma bana demisti.. iyi yada kotu o istemedikce bir tek kelime dahil etmem.. ama seni seviyor demisti.. isteseydi gizlediklerini paylasirdi.. ama yapmadi.. birlikte yedikleri ictikleri hatrina.. sadece gozlerini ac dedi... ben acmadimm ve evlendim...

seneler sonra karsilastigimizda.. kendi piskolojisi benimkinden daha bozuktu.. evlenmeyi dusundugu kadin onu terk etmisti..
bense bir suru komplolar kurulmus terk edilmistim.. hemde hamileyken.. cocugumu kaybettim... tum bu streslerde yanimda o vardi.. halen eski esimle arami duzeltme cabalari..

ben yurt disindayim o ise turkiyede olmasina ragmen hemen hemen hergun telefonda gorusuyor msjlasiyoruz.. gunduzleri beni uyku sorunum oldugu icin uyandirir.. kendisi daha gec kalkmasi gerektigi halde..
kimsenin davranmadigi kadar iyi davrandi.. ve nasil yapiyor bilmiyorum ama hep en dipte oldugum zaman beni ariyor neyin var diye biliyor..

aradan uc sene gecmesine ragmen halen aramizi yapma cabasindaydi taki bu yila kadar.. bu yil eski esim kendi barismak istediginde sakin diye uyardi beni.. yapma... sebebini sorma ama yapma dedi.. dinlemedim... bir sans vermek istedim... sonucta hayatima sokmus oldugum terk erkek oydu..
bir yil konustuk bulusacaktikki dayanamadi soyledi.. amaci sadece seni yataga atmak ve kullanmak isi bitincede yol vermek.. suan sevgilisinden ayrildi ve acisini senle dindirmek istiyor.. gercektende bulustugumuz gun bu tarz izlenimler aldim.. parmaginda alyans dahil vardi.. ne oldugunu sordugumda ise.. oylesine bir yuzuk dedi..
evliligin esiginden donmus ve alyans takmakta...

uzaklastim ordan.. tekrar geri yurt disina dondugumda.. fark ettimki arkadasi ile daha yakin olmusuz.. benimle hic lagubali olmamistir.. ama bir sey fark ettim.. bana acilen biri ile tanismam gerek dedi... niye diye sordugumda.. bir kiz var onu kendimden korumak istiyorum dedi.. garip olacak ama o kizin ben oldugumu hissettim..

daha once bazi arkadaslarim cok samimi oldugumuzu ve bu isin sonunun iyi olmayacagini soylediler.. hatta bazi msjlarimizida cok icten bulduklarida oldu.. facemde bir erkek benimle cok ilgilensin direkmen ondan hoslanmaz topic altinda o kisilerle tartisir durur..

bir kac hafta once cocukluk arkadasi ile kavga ettiler.. ve bir kizdan mail aldim.. senin yuzunden iki arkadas arkadasliklarini bitirdi.. sizin arkadas olmaniz burda iiyi gozle bakilmiyor diye.. ve kendisininde morali bozuktu bana soylemek istemedi... mezun olda artik seni evlendirelim diye bir konusma gecti aramizda.. bense evlilige karsi oldugumu artik yeni bir ask hayati dusunmedigimi soyledigimde bana cok kizdi..

herkez kadar benimde hak ettigimi.. ben bile kendime itiraf edemezken ilk burda yaziyorum.. sanirim ondan hoslaniyorum.. farkli bir his bu.. belki kimsenin bana sahip cikmadigi kadar ciktigi icin.. belki beni mutlu ettigi icin bilmiyorum ama.. onla aramda farkli bir sey var.. ondan msj gelmedimi uzuluyorum..
arkadaslarinin biri ona haysiyetsiz dedigine sahit oldum.. sanirim onlar aramizda birsey oldugunu dusunmeye basladilarki.. buda onu uzuyor..

bende biliyorum... bir insan onunla yemis icmisligim var diyip bana sirlarini dahil anlatmiyorsa.. arkadasinin karisina bakacak degil ya?..
gecenlerde bir gun bana bir kizi sevdigini soyledi.. git acil kiza dedigimde ise cevabi.. kiza acilirim acilmasina ama.. bizim evliligimiz olcagini dusunmuyorum.. istemedigimden degil.. yanliz cok sorunlar yasatacak.. ve ben artik bu hayatta yoruldum.. onla aramdaki suanki durum bile bana yetiyor.. evlenecegim kisi belkide ama.. ben sorunsuz bir gelecek istiyorum dedi..
bu da dusunmeme sebeb olan diyer etken.. hep gizemli bir kiz var... benimle paylasmiyor.. ortak arkadaslardan birinden sevgilisi oldugunu duydum.. onla konusurken kiz arkadasin benle konustuguna kizmiyordur umarim dedigimde ise.. yokki demisti.. yani sevgililerini bile benden gizliyor.. ooof....

ne yapacagim ben?... bana gercekten son yillardir iyi geliyor arkadasligi ama hergun aci cekiyorum.. onla konusmasamda aci cekecegim.. onla olan konusmayi kesersemde ona aci cektirecegim ki eger benden hoslaniyor konusmaya devam edersekte aci cekecegiz..

cok sevdigi komsu kizi vardi... kardes gibi buyumusler aile dostlari olduklari icin.. birbirlerinin sirlarini bilirler.. kizla beni arkadas yapmisti ama bu yaz kiz aramizdaki seyi kiskanip benimle arkadasligini bozdu... sanirim o kizda ona asik.. ve bir kac gun once beni sucladi o kiz.. aralarini bozdugumu dusunuyor..

bilmiyorum kafam cok karisik.. napmaliyim..

öncelikle birileri hakkımızda yorum yapacak diye hayatımızda mutlu olacağımız şeylerden uzaklaşmaya kesinlikle karşıyım. sevgide aşk ta mücadele istiyor. ne kadar mücadele verirsek o kadar sağlamlaşıyor. karşındaki adam kimin ne dediğini umursuyorsa zor. sen umursuyorsan daha da zor. anladığım kadarıyla biraz fazla duygusallaşıp geçmişinden izler taşıyorsun doğal olarak. bizler sahiplenilmeyi çok seviyoruz. kimi yanımızda bulursak kayıveriyor aklımızın bir parçası. hem sana daha bişey söylememiş ima etmiş anladığım kadarıyla. bazen akışına . zamana bırakmakta fayda var diye düşünüyorum. çok arakadaş çok dost değil bir iki tane olsun tam olsun. kim uzaklaşmış arkadaşlığını bitirmiş boşver. zaten pamuk ipliğine bağlıymış görünen o. sağlam olamayanada yol ver üzülme bile.

X