caprice termal hotel hakkında acil bir soru?

swanlake

swan
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
29
1
eylül ayında caprice termal hotele gitmek istiyorum ancak merak ettiğim bir şey var. ben açık bir bayanım ancak aynı zamandada muhafazakar biriyim. caprice otelde bayanların plajı ayrı diye bir şey duydum ancak ben eşimle beraber denize girmek istiyorum ve de şortlu mayo ile girebilir miyim acaba bunu merak ediyorum. giden arkadaşlara sorum eşimle ve şortlu mayo ile bu otelin denizine girmek mümkün mü yoksa bayanlar ayrı erkekler ayrı mı giriyor?

hatrladıgım kadaryla bayanlar erkekler ayrı giriyor ama ben gitmeyeli yıllar oldu.ama mümkün olabilir.

bu yıl ordaydım ben,
eskiden neredeyse hiç girilmiyordu evet fakat şimdi mayolu hatta bikinili bile aile plajında eşinizle girebiliyorsunuz gördüğüm kadarıyla,
erkeklerin plajı ayrılmış,
ama diğer taraf sadece kadınlara ait değil,aile olarak girilebiliyor,bulunulabiliyor,
biz 2011 için yeniden rezervasyıonumuzu yaptık,
erken rezervasyon yaptırmakta fayda var..

cevaplar için teşekkür ederim. peki eylül ayında havalar didim de nasıl olur acaba bebeğimle gideceğim ve önümüzdeki hafta gitmeyi düşünüyorum da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…