çanta arıyorum :)

ikircikli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
612
0
41
geçersiz konu ...................aranan çantalar bulunmuştur..herkese teşekkürler

Son düzenleme:
çantalara bayıldımm bende istiormm güsel bi taba ve kırmızı renklerde ..............

üstteki taba renk çantaya benzer burda var ben geçen hafta siyahını aldırdım arkadaşa getirmedi daha onda görmüştüm aynı rengini ..istersen sordurayım yarın bi bulursa göndersin sana ..fiyatı 35 ti 30 aldı indirimle dilersen baktırayım..

bu çantanın aynısına benzeyen ve aynı renk aynı modeli biizm pazarda her hafta 15 ytl :)

salı pazarı bahçelievler :)

kız ızmırde zaten sen gelemen kı hele bugun 15tl ye bır canta gordum on numaraydı bekle sen ben resımlerını cekeyım haftaya sana 20tlden satarım begenırsen kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile5:roflol:

kız ızmırde zaten sen gelemen kı hele bugun 15tl ye bır canta gordum on numaraydı bekle sen ben resımlerını cekeyım haftaya sana 20tlden satarım begenırsen kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile5:roflol:

olur valla kaydirigubbakcemile2 yarın çarşıya gidicem orda bulamassam çek salı günü resimleri sipariş verirem sana kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…