Canlı yayında 22 yaşındaki kızı annesinin erkek olduğunu öğrendi

Mesela bir dizide bir trans etrafındakileri kadın olduğuna inandırmış, başkasının kimliğini çalıp hayatını yaşamış, hamileliğini kocasına bile yedirmiş, çocuk kaçırmış ya da gizlice almış ve bir şekilde onu kendi çocuğu gibi herkese inandırmış hatta ona kimlik almış falan ve hatta hemşirelik yapmış (asıl saçma olan kısım bu nasıl hemşirelik yapabilmiş).

Yani böyle bir dizi olsa yuhh iyice saçmaladılar, hiç mi fark etmiyorlar derdim. O yüzden kendisini tebrik ediyorum yani ölmeden önce gemisini gayet güzel yürütmüş.

22 yaşındaki kız annesine benim anneannem-dedem nerede dememiş mi yahu? bir insan annesinde bir tuhaflık olduğunu 22 sene nasıl anlamaz ki? annesinin adı neden değişmiş kız bilmiyor mu? yazıklarımı anlamayanlar için uyarayım ben de anlamadım :KK53:

“Kumburgaz'ın eskileri Nail'i tanır. O yıllarda erkek olarak denize giriyordu. Bir gün kadın mayosuyla denize girdiğini gördük ama henüz ameliyatla kadın olmamıştı. Ondan birkaç gün sonra kucağında bir bebek gördüm.

Bebek ameliyat olmadan önce alındığına gore o sıralar evliydi. Adamın bunu anlamaması imkansız.

Muhtemelen dönen yasadışı olaylardan başı yanmasin diye saçmalıyor.

Hemşireliği kadin kimliğine geçtikten sonra mı okumuş yoksa gecmeden önce mi? Ya da kimliğini çaldığı kadın hemsireymis de onun yerine de hemşirelik mi yapmış? Ayyy galiba ben anlamadım birsey ...:KK53:

Evli degilki kocası olsun. Cocuk evlilik dışı programi izledim dün.ya adam biliyor para karşılığı cocugu uzerine aldi.yada adam biriklte olduğunu zannedecek kadar saf.

22 yaşındaki kız annesine benim anneannem-dedem nerede dememiş mi yahu? bir insan annesinde bir tuhaflık olduğunu 22 sene nasıl anlamaz ki? annesinin adı neden değişmiş kız bilmiyor mu? yazıklarımı anlamayanlar için uyarayım ben de anlamadım :KK53:

onu bırak kocası nasıl anlamamış, kafaları allak bullak eden bir durum :confused:

ameliyat olmamıs dedı müge anli izleyen varsa görmüştür.

işin içinde başka bi is var ama bugün yayın yasağı koydukları için eşinin röportajı yayınlanmadı

Hemşireliği kadin kimliğine geçtikten sonra mı okumuş yoksa gecmeden önce mi? Ya da kimliğini çaldığı kadın hemsireymis de onun yerine de hemşirelik mi yapmış? Ayyy galiba ben anlamadım birsey ...:KK53:

İşte esas soru bu..

Bir de bunca sene kamuda çalışıp sahte kimlikle yakalanmaması, aynı isim ve TC nosu ile iki insanın var olması ve devletin bunu fark etmemesi, etrafında kandırmadığı adam bırakmaması ve tek falso vermemesi. Yani teyze bayağı CIA, FBI ajanı olarak iş tutabilirmiş. Hatta yolla bunu ABD'ye, Rusya'ya sahte kimlikle tüm sırları toplasın derin devlet adına. Polat Alemdar 1 teyze 2.

İşte esas soru bu..

Bir de bunca sene kamuda çalışıp sahte kimlikle yakalanmaması, aynı isim ve TC nosu ile iki insanın var olması ve devletin bunu fark etmemesi, etrafında kandırmadığı adam bırakmaması ve tek falso vermemesi. Yani teyze bayağı CIA, FBI ajanı olarak iş tutabilirmiş. Hatta yolla bunu ABD'ye, Rusya'ya sahte kimlikle tüm sırları toplasın derin devlet adına. Polat Alemdar 1 teyze 2.
teyze derken aslında amca :)

Herşeyi anladim ama hic kabullenemedigim hemsirelik yapmış olması.
Acaba kimin çocuğunu kaçırdı? Bu kiz buyunce hic mi anlamadi çünkü ameliyat olmamış..
Kafamda deli sorular

Rahmetli şeytana pabucunu ters giydirmiş :)

Sırf bu yüzden moralim bozuluyor diye izlemek istemediğim Müge anlıyı izledim bugün, konu buna geldi , savcılıktan yayın yasağı geldi dediler.

Hayır anlamadığım tamam ameliyatla kadın oldun, neden nüfus cüzdanını değiştirmedin de bu kadar işler çevirdin? Hemşirelik nasıl yaptın ? Birde kocası nasıl anlamaz ?

Haberin dili ve anlatımı iğrenç.

Evli olup kocasıyla ilişkiye girdiğine göre ameliyat olmuş bir transtır. Önceden erkek olması, kocasını kandırması vs apayrı bir konu.

Ama haberin içeriğinde kadının şu anki kimliğine dair hiçbir şey yok, okuyan da penisi olan bir erkek zannediyor. Herhalde erkeklik uzvu olsa kocası fark ederdi!
Dün izlemiztim ben ama orda ameliyat olmamış gibi bahsediyorlardı hiç anlamadım yani bir avukat varya okumuş ama biraz eski kafalı şaşkınlık içinde nasıl oluy yav nasıl olur yav diyordu gülüyordu anlam veremiyordu

Benim de bildiğim evli olmadıkları keske bugün kalkıp izleseydim yav :KK53: Yanlız tanıyanlar kesinlikle anlaşılmayacak derecede kadın diyor yani hiç erkek gibi bir tavrı yokmuş :deli:

İnanılmaz derecede ilginç bir haber
Peki kız kimin hastahanede çalıştığı sıralardamı çalmış bebeği yada evlat mı edinmiş hiçbir sorgulanmamış eşi tarafından ailesi geçmişi
Çok fazla soru var
Iyyyy Müge hiç sevmiyorum bu kadını
Müge anlidan bende nefret ediyorum artık. Kadının işi sırf reyting.kendisine sorsan dünyayı kendi kurtardi herkesi tek başına buldu tek başına atomu parçaladı falan

X