Canım oğluma

SaGoSu KaJmEr

sessizliğine aşığım!!!
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
637
3
meleğim canım oğlum bitanem 1 yıl önce girdin hayatımıza herşey yeniden anlam kazandı seninle hiç hatırlamıyorum senden öncesini hiç.kelebek gibi küçücüktün bana verildiinde şimdi kocaman delikanlısın artık 1 yaşındasın bulutlara benzetiyorum gözlerini onalar kadar derin bakıyosun bana . annecim hayatımın baharısın sen benim en güzel şarkımsın tek tek yazdığım şiirimsin.nasıl anlatılır annenin evladına duyduğu sevgi bilemem ama yüce yaradnda öyle güzel söylemişki 'BİR ANNENİN EVLADINA DUYDUĞU SEVGİ ŞEFKAT OKYANUS KADARDIR.'
Annecim senin büyüdüğünü koştuğunu okula gittiini görmeyi ne kadar çok isterim anlatamam.Bedirhanım dünyam nazar boncuğum öbür yarım seni çoook seviyorum. bir gülüşüne dünya feda olsun.herşeyim sin oğlum.ve tek benimsin.

seni kendinden bile çok seven annen ......

not : arkadaşlar içimden geldiği için yazmak istedim rahatsız olursanız kaldırabilirm şimdiden tşk

ne güzel yazmışsın tatlım ya neden rahatsız olalım bu bedoş paşa olcak annesine bakıcak yerim o nazarbocuğu Rabbim banada nasip etsin öyle şirin bi evlat Allah sana eşine ve ailene bağışlasın yavrunuzu

sagomistimmm süper yasmışın duygulandım göslerim doldu bidenem ya allah oğlunu eşine ve sana bağışlasın a.s.

Rabbim evladini sana bagislasin arkadasim...:Saruboceq:
Cok güzel anlatmissin...En güzel asik bir Annenin evladina olan askidir...

Allah askerligni damatlignida göstersin sana insallah..:Saruboceq:

Allah evladınızı size bağışlasın ne güzel anlatmışsınız yavrunuza olan sevginizi çok duyulandım anne olmak çokk kutsal bir duygu banada inşallah kızım tattıracak bu güzel duyguyu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…