Canım çok yanıyor... Fikirlerinize ihtiyacım var...Acil kızlar....::(:(:(:(:(:(((((((

D

didemce

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi didemce
aşık oluyorum sanırımmmmmmmmm...içim öyle bir duygu aldıki kalp atışlarımı sayamıyorum..yeni işyerimdeki o çoçuk çok tatlı hergün iş bitrtinde eve geldimde üzülüyorum sabah olsun diye yalvarıyorum sabah 6 da zil calmadan uyanıyorum ve iş saattimi bekliyorum..çok tatlı çok beyfendi...arkadaşlarım biraz zaman oda sana boş degildediler o çok utangac kızlar...ben onu sanki yıllardan beri tanıyormusum gibiyim okadar ki sıcak kanlıı cıglık atmak geliyor içimden yaaaaaaaa aşık oluyorum çok mutluyum...onunla bir ömür hayatımı paylaşmaya hazırım gelşecegimi göre biliyorum konuşmalarından...yemek vaktinde aynı anda yemek yiyoruz ve sohbetleri çoık mantıklı ve gözlerindeki ışıltı çok sıcak...sırf onu görmek için koca marketi geziyorum uzakdanda olsa görmek hoşuma gidiyor.4 gün önce markette calışılırmı ya diyor dum şimdide işe gitmek istiyorum ve saatimin dolmaması için can atıyorum....çoooooooooookkkkkkkkkk tatlııııııııııııı

3 gün önce cokmuluyum diye mutlulukdan ucuyorum köşesine yazdım bunu...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------:çok üzgünüm:

bugunde bunu yazıyorum

merhaba arkadaşlar moralim çok bozuk dünyam başıma yıkılmıs gibi nefes alamıyorum..arkadaşım cocukla konuşmuş ve yok demiş 8 yıldır sevdigi varmış ve ayrılmış kız başkası ile evlenmiş...çoçukda düşünmüyorum demiş..bence korkuyor bir ilişkiye adım atmakdan cünkü oda bana bakıyor gözgöze geldimizde gözlerinin kacırıyor benden..gecen bunu duydumda yıkıldım ve sabah işyerinde kendimi tutamadım agladım tam lavaboya giderken agladımı gördü ve gözlerimin içine öyle baktıki anlatam size o anda canım bir kat daha fazla yandı...şimdide ogündür bu gündür kacıyorum ondan karşımdan gelse başımı egiyorum ve o yokmuş gibi yürüyorum..ve buda bunun farkında başka zaman olsa bizim yanımıza geldinde konuşurdu hep şimdi ben varken oda kacıyor bende..bide ben bi aptallık ettim..ona çok kızmışş. cok samimi oldum arkadaşlarıma olayı anlattım...oda benim bir arkadaşıma kalbimi cok kırdı cocuk gibi davranmış neden söylemiş herkeze demiş..kızmışş..ama anlarsınız beni sizde içim öle sevinç doluyduki anlatamam ...ne yapıcamı bilmiyorum kızlar...sizce cekip bir kenara evet seni seviyorum dimmi konuşummu onunla...lütfen bir akıl verin işyerinde karşıma cıktında uzakdan gördümde göz göze geldimizde canım cok yanıyor ve hep gözlerim doluyor aglıyorum .......fikir verin lütfen.. allah aşkına... :Saruboceq::çok üzgünüm::a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi didemce
bence kesinlikle git konus onunla...
yani direk seni seviyorum de demiyorum...
ama duygularindan haberdar nede olsa...
böyle ondan kacarak nereye kadar sonucta ayni yerde calisiyorsunuz....

• Konu Sahibi didemce
Uzuldum...ama bazen erkekler 3uncu sahislarin araya girmelerinden hoslanmiyorlar
belkide bu yuzunden kizmistir.
8 yil...kolay degil, belki ki yaralari ve korkulari var
birakin biraz zaman geçsin. karsisina gidip de seni seviyorum evet demeyin bence
biraz zaman geçsin bakalim
belki kendisi gelip açilacaktir yada dusunmek istiyor
ama birbirinizden kaçmayin yine yemek yiyin beraber ama biraz mesafeli davranin
kafasini toplayinca gelip konusacaktir belkide
en iyisi beklemek bence

• Konu Sahibi didemce
8 yıllık bir ilişkisi bitmiş.
canı yanmıştır doğal olarak evlilik hayalleri kurduğu kişi başkasıyla evlenmiş kolay değil güzelim.
biraz bekle gözlerimin içine bakıyor mantıklı konuşmalarımız oluyor demişsin. demek o da birşey istiyor ama geçmişi engel oluyor. kaçma ondan derim merhaba günaydın vs. şeklinde diyologlarını kesme belli bir süre geçtikten sonra da çek kenara söyle. çünkü duymuş bir kere...
Allah ım bütün sevenleri kavuştursun yaa ne zor cesaret toplayıp açılmak... :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi didemce
böyle acı çekmektense git konuş anlat ve rahatla.

• Konu Sahibi didemce
valla arkadasinin cocukla konusmasina izin vermen bile büyük cesaret dogrusu tebrik ederim.
Ben asla yapamazdim, simdide cekip kenara seni seviyorum diyimmi? diye soruyorsun.. Rahatlicaksan en azindan bu aglamalarin kacmalarin kesilecekse konus .. Ama bence bosver.. birak belki o gelir, fazla uzerine dusme derim

• Konu Sahibi didemce
Git ve konuş bence.Hem onun bu hali çok normal kimbilir neler yaşadı.8yıl az bir zaman değil.O da belki yaralarını sarmaya çalışıyor.Ama duygularını,olanları senden dinlesin bi ve zamana bırak bakalım.Böyle kendini harap etme

• Konu Sahibi didemce
canım benım,
bence sen onunla konus
yanı sana öluorum bıtıorum tarzında deıl
"benım sana karsı bole duygularım var; ama bole bole bı hata yaptıgımı bende kabul edıorum, normalde tarzım deıldır baskalarını araya koymak "de

"bunu benden duyman aslında daha hoş olabılırdı , bu yuzden bunları duzeltmek ıcın konusmak ıstedım senınle" de..
bana bı cevap ver tarzında olmasın konusma...

"ısyerınde bırbırımızı gordugumuz andakı davranıslarımız bırbırımızden uzaklasmalarımıza gerek yok, sonucta burası profesyonel bır ortam", felan fılan dıe mantıklı bır konusma yapmalısın, yanı lutfen bana karsı duyguların ne seklınde deıl...

mesela benım karsıma 5 yıllık ılıskısını yenı bıtırmıs bı erkek cıkmıstı , ben fır dıe kacmıstım, onlar cabuk kurtulamıolar, bu yuzden ustune gıtme gıttıkce kaybedersın...
sen sadece benden duy , benden rahatsız olma msjını verıceksın...

bolelıkle oda senden dolayı gerılmıcek, sen duygularınla onu bogmadıkca hem senın onu hemde onun senı tanıma sansın olacak, belkıde bole hoslanacak senden..
.
sana bol sanslar canımcım, bu arada hangı burcun erkegı oldugunu solersen bıraz daha yardımcı olabılırım:)

• Konu Sahibi didemce
inan bilmiyorum ama ögrenirsem söz yazarım size...

• Konu Sahibi didemce
bilemiyorum. düşünmüyorum demişse bence gidip konuşmayın. sizin duygularınızı biliyor zaten istese ,sizden de emin madem , çok rahat gelip duygularını söylerdi... bence bir erkek bir şey hissettiği kızın aracı olan ,arkadaşına bu kadar kesin ve net düşünmüyorum demezdi. bir açık kapı bırakırdı, diye düşünüyorum...

gidip konuşsanız , o da olumsuz cevap verse, rencide olsanız , daha kötü değil mi. aynı işyerindesiniz. o iş resmen sizin için kabus olur...çok eminseniz sizden hoşlandığından , bari bekleyin, o size gelsin.......

• Konu Sahibi didemce
sakın arkadasım boyle bısey yapma bellıkı daha o eskı sevgılısınde kalmıs senınle uzaktan bakısmak onun hosuna gıtmıs ama baskalları duyunca kızmıs duyulmasını ıstemıyo sen ondan uzak kalmaya bak unut bence cok zor ya alllh yardım etsın ama bı taktık gormemezlıkten gel bır surelıgıne bakalım ne olcak sole bır sure fıstık gıbı takıl ha ne dersınyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

• Konu Sahibi didemce
canım bekle ve ağır ol..
o gelsin...
o muhakkak senin ona karşı ilgilini anlamıştır..

• Konu Sahibi didemce
merhaba ben aranizda yeni katildim ve baslik ilgimi cekti bende fikrimi söylemek istedim :) bence onu bi kenara cekip onu sevdigini söylemen onu cok sasirtabilir ve kafasini karistirabilir 8 yillik bi iliski birakmis arkasinda ve bu iliskinin yaralarida henüz kapanmis deildir bence ona güven vermelisin bi sekilde oda sana karsi bos deildir ama geleceklerden korkuyor..hersey gönlünce olsun :)

• Konu Sahibi didemce
canim ask acisi cok zordur bilirim san esimle evlilik hikayemizi yazmak istedim
esimin annesiasik beni cok sever sagolsun bana hep gelinim ol benim derdi ben tamam derdim
kiz kardesi de benim cok samimi arkadasimdi..esime hep benden bahsederlermis ama o benim adimi duymaktan okadar bikmis ki benden nefret etme derecesindeyidi..
bense ona ölüyodum deli gibi asiktim..bu arada ben türkiyede o almanyada senede 1 kez izine gelio orda görüyorum sadece sonra bütün sene hayalini kur..bunlar olurken o23 yasinda bense 17 yasindayim ikimizde bazi seyler icin hazir degiliz ama ben bitiyorum..hep aklimda hep onun oldugu yerlerde olamk istiyorum bi firsatini bulsamda konussam diyorum.tabiki simdiki görümcem ve kayinvalidemde bos durmuyo beni anlatio ama her seferinde ters etki yapiodu..
birgün bütün cesaretimi topladim ve onunla konusmak istedigimi söyledim...tamam dedi zaten arkadas cevremizden dolayi ayni ortamlarda bulunuyoduk.ben konustum o dinledi ona duygularimdan bahsettimbana dedigi aynen söyleydi"" sen simdi benden ne istiyosun bens eninle bisey düsünenem hem kardesimin arkadasisin hemdebn almanya da sen burda olmaz..ne dediysem ters etki yapiodu..ama esim o ilk konusmamizdan cok etkilenmis sonradan anlatti bana..sonra bir kez daha basbasa muhabbet ettik ben konustukca onunla ayni karakterde oldugumuzu ayni seyleri sevdigimizi..birbirimize cok uygun oldugumzu anladi..ama yinede bana bisey caktirmadi...ertesi yillarda ben artik yine ayni kisiyi karsimda bulacagimi düsünerek kendimi geri cektim
umursamaz davraniyodum artik.görmezden geliodum onu hatta baska cevre yapmistim kendime..birgün bana geldi ve konusmak istedigini söyledi(tabi bunlar yazdan yaza oluo ben bu arada 19 yasinda oldum o 25) olur dedim..bana beni cok sevdigini söyledi ben eridim tabiki ama yine caktirmiyorum..araya ikimizin ailesinide taniyan komsular giriyo..kayin validem anneme gelio sen bu kizi dogurduysan o benim ogluma es olur diye..deli gibi istiolar beni,,,
ben ilk sordum niye beni okadar tersliodun diye..sana ümit veririm yada sen bana ümit verirsin ama ertesi yil gelip seni bulamazsam yikilirim diye yaptim dedi..neyse ben zaten zil zurna asik kabul ettim evlenme teklifini 1 yil sevgili durduk aileler daha iyi tanisti..biz 1 yil uzaklik acaba ne yapara iliskimize diye denedik...cok güzel gitti hersey..is geldi evlenmeye bu sefer benim ailem vermem diye tutturdu kactim bende....evlendik...
simdi 3,5 yillik evliyiz birbirmizin gözünün bebegine bakiyoruz hala ilk günkü gibi seviyoruz..kimse inanmio bizim 3,5 yillik evli oldugumuza ynei evli gibi duruyomusuz cok mutluyuz yani...ALLAh bozmasin

diyecegim o ki(((cok yazidm biliyorum ama paylasmak istedim)) bazi sevgiler emek istiyo sabir istiyo,,,bence git konus incilerin dökülmez...eeger kötü bir yanit alirsan dünyanin sonu degil ama olumlu bir yanit alirsan ask ayaklarinin dibinde olucak...mutluluk olucaksin.
kolay gelsin

• Konu Sahibi didemce
Isteseydi ayagina gelmis bir kismeti böyle tepmezdi diye düsünüyorum!!

Bence gidip konusma, böyle sadece arkadasindan duydun istemedigni birde direkt yüzüne söylerse cok daha fazla canin yanar...:teselli:

Belkide sen onu görmek istedigin gibi gördün güzelim, yani belki o cok dosthane bakislar tavirlar sergiledi lakin sen asik oldugun icin daha farkli algiladin...:1hug:

Her ne olursa olsun üzme kendini artik daha fazla, agir ol hatta sadece selam sabah et ve izle istiyorsa gelecektir...ne kadar cekingen olursa olsun...a.s

• Konu Sahibi didemce
Keşke arkadaşın hemen konuşmasaydı. Biraz acele etmişsiniz bence. Biraz kur yapar şekilde devam etseydi. Sonra zaten o bir erkek olarak verdiğin elektriği anlar ve istiyorsa o gelirdi zaten.
Yeni bir ilişkiye başlamak için yanlış zamanda olduğunu ve senin de bu yanlış zamanlamada harcanabileceğini düşünüyor olabilir. Eğer hiç istemiyor olsaydı bu bakışları yakınlaşmaları yapmazdı diye düşünüyorum. Ama iş ciddiye binince korkmuş gibi görünüyor. Zaman ver acele etme. Anladığım kadarıyla hemen senin olsun istiyorsun. Ama bu 8 yıllık ilişkiden çıkan bir erkek sana da çok sağlıklı bir ilişki sunamayacaktır. Fakat durumun vahim görünüyor, ateş bacayı sarmış gibi, konuş da rahatla o zaman. Duyacaklarını bir de sen kendi kulağınla duy. Acın varsa da çekersin zaten çekiyorsun görünüyor. Ama pek umutlanma derim.

• Konu Sahibi didemce
of ya hayat coık acımasız kalbim çok agroyor hepinizin yazılarını aglıyarak okudum bana ne oldu bilmiyorum kafayı yiycem aşk hep bana uzak benim limanımdan gecmez diyordum.. ama benim limanımada demir atmışş..kızlar konuşummu konuşmum mu arasında kaldım kafayı yiycem her gün onu karşımda görmek yıkıyor beni ve işimide cok seviyorumm.. ve iş arkadaşlarımıda ne cıkmaz bi yol ya iki ucuda..... deynek....anlayın işte.....offfffff aşk bir kalbin içinde aglıyor rafetin sarkısı cok dogru bence sızım sızım sızlıyor virane etti beni of ya..........seviyorum onu işte... boynuna sarılıp hüngür hüngür aglamak istiyorum...

• Konu Sahibi didemce
Canımmm benimm ya, bende senin için üzüldüm şimdi.

Benimde çok eskiden, çalıştıgım iş yerinde aşık olduğumu sandığım bir çocuk vardı aynı senin gibi bir durumdu. Birasda utangançtı ve ara sıra bazı hareketlerinden benden hoşlandığını ama bana açılamadığını düşnüyordum. Kendi gururum yüzündende hiç bir zaman konuşmaya cesaret edememişdim. Derken üzerinden birkaç ay geçdi ve ben onu unuttum.Ancak, sonradan öğrendik ki meğersem çocugun çok uzun zamandır süren bir ilişkisi varmış, yani ne utançlığından ne de ceserat edememesinden ne de benden hoşlanıp hoşlanmamısı ile alakası yokmuş.

Yeni bir kız arkadası olmadıgından emin misin ? Ya da başka bir kızdan hoşlanmadıgına ? Yinede konuşma derim, zaten senin kendisinden hoşlandıgını biliyor, sana karşı birşey hissederse kendisi gelir zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi didemce
bugun işyerinde yine dünyam başıma yıkıldı kızlar...benim en samimi oldugum kız var işyerimde ve hep birlikdeyiz o kızla aynı işi yapıyoruz..megerse o kızdan hoşlanmış sanırım sormuş o kızı sevgilisi varmı diye arkadaşlara oda o kız nişanlanacak demişler..neyse bende agladım ettim ...sonra arkadaşlarım bence sen yerinde dur o hatasını anladı seni fark etti diyorlar bende bu defteri kapatmıcam ama bişey olmamış gibi davranıcam ve gelirse zaten benim demek gelmezsede içimde yarattıgım sevgiyi acısıyla sondürmek(tabi başara bilirsem)hiç sanmıyorum ama denicem...

• Konu Sahibi didemce
:1hug:Üzülme tatlım....kısmet...her şeyin hayırlısı....
hayırlısı değilse senn için zaten olmasın...
üzme kendini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…